Prevara vol. 54545

da li je strah od prevare i problem prevare
samo naš starh da nam se prevarom poručuje
da nismo dovoljno dobri?
sa smo obični, dosadni, zamenjivi, prolazni?

Ne bih rekla da je strah od toga jedino, verovatno zavisi od osobe do osobe, mozda od samoce, male smrti, izliva ljubomore, ima tu hiljadu zasto...
...ali ne opravdavam taj strah ako postoji pre nego se udje u vezu, mislim ono kao kocnica da do veze ili nekog odnosa uopste i dodje...a klip zaista nisam odgledala niti imam nameru : ))
 
da li je strah od prevare i problem prevare
samo naš starh da nam se prevarom poručuje
da nismo dovoljno dobri?
sa smo obični, dosadni, zamenjivi, prolazni?

e moze biti i da je zbog toga, uvijek mi je bio fascinantan taj strah od prevare ... neko te prevari ajd uzmimo kao ne varate se taj je dil, pa on je izgubio nekog vjernog, a sta si ti izgubio nekog ko ti onda nije ni trebao ... neam pojma
 
da li je strah od prevare i problem prevare
samo naš starh da nam se prevarom poručuje
da nismo dovoljno dobri?
sa smo obični, dosadni, zamenjivi, prolazni?
svako od nas je jedinstven.mozda neki varaju zato sto im je dosadno ili im je neko dosadan.zanimljivo razmisljanje onoga koji je prevaren ako sebe onda vidi kao prolaznog.znaci smorio se zato sto mu je opalo samopouzdanje u vezi.
 
Ili dogovoriti s partnerom slobodnu vezu ili ne biti u vezi i raditi šta god želiš...
Ali biti u vezi i varati partnera-partnerku, meni je to nešto najmizernije što ljudsko biće može da uradi drugom ljudskom biću (izuzmemo li neka fizička ugrožavanja)
 
da li je strah od prevare i problem prevare
samo naš starh da nam se prevarom poručuje
da nismo dovoljno dobri?
sa smo obični, dosadni, zamenjivi, prolazni?


Ne. Samo znači da nisi s pravom osobom. I da je vreme da se "čistiš" i da nađeš nekoga ko te zaslužuje. Ko će te poštovati, ceniti, vrednovati i držati kao malo vode na dlanu, kada shvati šta ima pored tebe, šta ima pored sebe s tobom i u tebi, kao osobi.

Kratko & jasno.

:bye:
 
Briga mene sto sam dosadan i prolazan, znam ja to, ni ona nije boginja i luna park. Mene vise brine emotivno razocarenje, to sto sam ocekivao da mi neko bude podrska, potpora, prijatelj (u dobru i zlu) a ona me izhebe.
 
kada sam prevarila jednog momka,nisam to uradila ni sto je bio dosadan,ni prolazan ni obican.bas je bio sve suprotno.cutljiv ali zabavan kada progovori,neko sa kim sam zelela nesto ozbiljno.ali je on izgledao nezainteresovano za nesto ozbiljnije.nisam imala snage da ga ostavim,pa sam se smuvala sa drugim koji je hteo nesto ozbiljno sa mnom i onda ga ostavila.glupo je to sto sam uradila ali nisam znala drugacije.
 

Back
Top