Jedna lepa tema :P

Stevcina zabica

Stara legenda
Poruka
98.573
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?
 
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?
e bogami tema je lepa ali nije lepsa od postavljacice :rumenko:
ujedno i odgovor zasto nas volite :heart2:
 
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?

ja sam ovo razmišljo da otvorim...i sličan uvod da napišem...svi samo kukaju, ovo ovde, misim i ovde i žene su jedna opšta kukaonica...ništa lepo da pročitaš...samo neko nadjebavanje i omacinjanje...
jedini problem je što ovde ima isuviše malo onih koji o ovome žele da odgovore ozbiljno...
 
e bogami tema je lepa ali nije lepsa od postavljacice :rumenko:
ujedno i odgovor zasto nas volite :heart2:

bravo Djuro, divan si :heart:

ja sam ovo razmišljo da otvorim...i sličan uvod da napišem...svi samo kukaju, ovo ovde, misim i ovde i žene su jedna opšta kukaonica...ništa lepo da pročitaš...samo neko nadjebavanje i omacinjanje...
jedini problem je što ovde ima isuviše malo onih koji o ovome žele da odgovore ozbiljno...

bas tako...kad dodje Novka pa ispise roman o lepoti muskog bica ima da uzivam :D
 
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?

Zasto?:D
Zato sto nas cine zadovoljnima i zadovoljenima.
Zato sto nase uzajamne enrgije stvaraju celinu.
Zato sto tacno znaju kako da nas ugrizu za vrat i izazovu slatku jezu.
Zato sto uzivaju u nasim telima i tako nas cine jos zenstvenijim.
Zato sto prija onaj osecaj kada slucajno naleti u gradu i neocekivano te, s ledja uhvati oko struka.
Zato sto muski zagrljalj i greje, i stiti i bodri.
Zato sto diiivno pricaju, pa i kada preteruju zelimo da im verujemo.
Zato sto u njihovom krilu klizimo od moci do nemoci.
Zato sto pod njihovim sakama i mi vise volimo sebe.
Zato sto nas uzbudjuju.
Zato sto nas inspirisu.
Zato sto nas vode.
Zato sto i oni nas vole.
 
Zasto?:D
Zato sto nas cine zadovoljnima i zadovoljenima.
Zato sto nase uzajamne enrgije stvaraju celinu.
Zato sto tacno znaju kako da nas ugrizu za vrat i izazovu slatku jezu.
Zato sto uzivaju u nasim telima i tako nas cine jos zenstvenijim.
Zato sto prija onaj osecaj kada slucajno naleti u gradu i neocekivano te, s ledja uhvati oko struka.
Zato sto muski zagrljalj i greje, i stiti i bodri.
Zato sto diiivno pricaju, pa i kada preteruju zelimo da im verujemo.
Zato sto u njihovom krilu klizimo od moci do nemoci.
Zato sto pod njihovim sakama i mi vise volimo sebe.
Zato sto nas uzbudjuju.
Zato sto nas inspirisu.
Zato sto nas vode.
Zato sto i oni nas vole.

ovo kad bi bilo onako ko iz bajke sa hepiendom...
 
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?

Zato što su zgodni, lepi, pojebljivi...:zaljubljena:
 

Back
Top