Jedna lepa tema :P

Samo da napomenem da je ovakvih muskaraca u npr Briselu koliko hoces
A lepe devojke ni jedne...
Bukvalno se jedva branim od njih. Njihove zene su bahate, nisu nezne i zenstvene.
Ovaj se polomio oko mene, a ja mu ni ne trazim nista. Cak mi ponekad neprijatno jer ne znam sta da mu odgovorim na komplimente i lepe reci. Jednom sam mu se izvinila zbog toga i napisala da nisam dobra u deljenju komplimenata i on mi odgovorio sledece:

Hello you!

Don't worry about compliments - as long as I know you like to receive them, and you tell me that, I'm very happy ;-)

- - - - - - - - - -

A to da su Srbi najbolji jebbaci su oni sami izmislili
Pustili buvu lol
 
Bila je jos jedna simpatica poruka, zezala sam ga jer mi je jednom rekao da sam "so portable" posto lako menjam poze lollol, bas se iznenadio, verovatno nikada nije bio sa nekim ko je malo mrsaviji kao ja
Kaze:

"Yes, you're so portable: you're beautiful & have a lovely athletic body with wonderful proportions which just ask to be held, kissed & caressed - absolutely irresistible :-*
And I would love to hold, kiss and caress you again "

- - - - - - - - - -

Al sam dosadna... sta da radim kad niko nista ne pise... pa onda ja pisem da se nesto desava...
 
Samo da napomenem da je ovakvih muskaraca u npr Briselu koliko hoces
A lepe devojke ni jedne...
Bukvalno se jedva branim od njih. Njihove zene su bahate, nisu nezne i zenstvene.
Ovaj se polomio oko mene, a ja mu ni ne trazim nista. Cak mi ponekad neprijatno jer ne znam sta da mu odgovorim na komplimente i lepe reci. Jednom sam mu se izvinila zbog toga i napisala da nisam dobra u deljenju komplimenata i on mi odgovorio sledece:

Hello you!

Don't worry about compliments - as long as I know you like to receive them, and you tell me that, I'm very happy ;-)

- - - - - - - - - -

A to da su Srbi najbolji jebbaci su oni sami izmislili
Pustili buvu lol
dobri ne dobro svabice nas cene kao ebace, ne kao partnere jer smo tu previse balkanci al ko ebaci smo na dobrom glasu ;)
 
Poslednja izmena:
Samo da napomenem da je ovakvih muskaraca u npr Briselu koliko hoces
A lepe devojke ni jedne...
Bukvalno se jedva branim od njih. Njihove zene su bahate, nisu nezne i zenstvene.
Ovaj se polomio oko mene, a ja mu ni ne trazim nista. Cak mi ponekad neprijatno jer ne znam sta da mu odgovorim na komplimente i lepe reci. Jednom sam mu se izvinila zbog toga i napisala da nisam dobra u deljenju komplimenata i on mi odgovorio sledece:

Hello you!

Don't worry about compliments - as long as I know you like to receive them, and you tell me that, I'm very happy ;-)

- - - - - - - - - -

A to da su Srbi najbolji jebbaci su oni sami izmislili
Pustili buvu lol

Pa evo,pošto ti smatraš da su muškarci u Srbiji previše loši za vaše visočanstvo(ili previše svorc bolje reći) da ti odgovorim jednom konstatacijom:
Žene u Srbiji su sigurno medju najlepšim na svetu.To je 100%!Verovatno ste i zbog toga naj umisljenija,naj uobrazenija,naj sebicnija i naj narcisoidnija stvorenja u kosmosu!Ti vaši povremeni izlivi nežnosti i romantike su samo orudje da dodjete do svog cilja.Inače ste postale hladne,ohole i sebične.
Ne shvatite me pogrešno,ja sam te vaše osobine odavno prestao da gledam kao mane već jednostavno...takve ste i to je to.

E sad,Žabice,izvini za mali spam.Kapiram da nisi postavila ovu temu da bi se neko prepirao već pisao o lepim stvarima ali čisto da odgovorim...
 
Pa evo,pošto ti smatraš da su muškarci u Srbiji previše loši za vaše visočanstvo(ili previše svorc bolje reći) da ti odgovorim jednom konstatacijom:
Žene u Srbiji su sigurno medju najlepšim na svetu.To je 100%!Verovatno ste i zbog toga naj umisljenija,naj uobrazenija,naj sebicnija i naj narcisoidnija stvorenja u kosmosu!Ti vaši povremeni izlivi nežnosti i romantike su samo orudje da dodjete do svog cilja.Inače ste postale hladne,ohole i sebične.
Ne shvatite me pogrešno,ja sam te vaše osobine odavno prestao da gledam kao mane već jednostavno...takve ste i to je to.

E sad,Žabice,izvini za mali spam.Kapiram da nisi postavila ovu temu da bi se neko prepirao već pisao o lepim stvarima ali čisto da odgovorim...

lako je biti lep medju ruznima al da je u srbiji onda bi morala da se izbori menju misicama ;) a vala lepe su nam zene...
 
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?
pa tako, ko moze da im odoli :zaljubljena:
 
lako je biti lep medju ruznima al da je u srbiji onda bi morala da se izbori menju misicama ;) a vala lepe su nam zene...

Slazem se sa tim "lepe"
Ali vecinom i glupe
Izvinjavam se sto vredjam, ali malo koja moze da vodi konverzaciju na zadatu temu

- - - - - - - - - -

Pa evo,pošto ti smatraš da su muškarci u Srbiji previše loši za vaše visočanstvo(ili previše svorc bolje reći) da ti odgovorim jednom konstatacijom:
Žene u Srbiji su sigurno medju najlepšim na svetu.To je 100%!Verovatno ste i zbog toga naj umisljenija,naj uobrazenija,naj sebicnija i naj narcisoidnija stvorenja u kosmosu!Ti vaši povremeni izlivi nežnosti i romantike su samo orudje da dodjete do svog cilja.Inače ste postale hladne,ohole i sebične.
Ne shvatite me pogrešno,ja sam te vaše osobine odavno prestao da gledam kao mane već jednostavno...takve ste i to je to.

E sad,Žabice,izvini za mali spam.Kapiram da nisi postavila ovu temu da bi se neko prepirao već pisao o lepim stvarima ali čisto da odgovorim...

Svako koristi ono sto ima

- - - - - - - - - -

nisi se valjda posvađala sa šefom...? :sad2:
misim vidim ne pominješ ga više u svakom postu...

Sef je trenutno u Americi, provodi vreme sa svojom porodicom i prijateljima, roditelje nije jako dugo video
Ostaje do kraja Avgusta

- - - - - - - - - -

Yeah, I **** her from the back ... i onda sam joj rekao 'I am so tired, you are so portable, and light ... please jump on it and bounce''
ona kaze ... no compliment

Drago mi je sto si poceo da ucis... polako, usavrsices
 
U poslednje vreme samo otvarate teme o nekim problemima, te da l' me voli, te da l' da ga ostavim, te on je ovakav, te onakav...i to glavnom zene samo kukaju :roll:
Nemoguce je da nista lepo ne daju, a kad vas citam ispada da se zabavljate sa mutantima a ne ljudskim bicem :(

Molim, ovde samo lepe stvari pisite o muskarcima...ajde da vidimo zasto ih volite?

ja ne volim muškarce, ali volim pozitvine teme
ljubav je
 
Yes I'd like to spoil you a bit, and have you close to me =)
Tell me the Belgian foods & drinks you like most - they'll be here for you
Kisses :-*

Sutra pisem porudzbinu... lol

Evo kad si se već uhvatila te Belgije,da se nadovezem jednom pričom iz ličnog iskustva:
Pre 3 godine sambio u Holandiji mesec dana.I tako sedim u jednom parku pored jedne poslovne zgrade a par metara od mene stoji mrak riba.Ma pamet da ti stane!
Par minuta kasnije iz te zgrade izlazi jedan dečko,onako prosečno obučen i prosečnog izgleda i njih dvoje se tu zagrlise i poljubise.Dečko opušteno uzima biciklu,i to ne neku modernu biciklu nego onu otrcanu poniku sa velikim,tankim točkovima što kod nas ne voze više ni po selima pored Babusnice (jer ih je blam) i seda na nju a riba seda pozadi na korpicu.I tako njih dvoje nešto pričaju,voze se, smeju se i sve na otrcanom bajsu u sred Amsterdama.
A kad bi se kod nas tako nešto desilo,verovatno bi ta vest izašla na svim internet portalima i novina pod temom "skandalozno","šokantno","blam"...
 
Slazem se sa tim "lepe"
Ali vecinom i glupe
Izvinjavam se sto vredjam, ali malo koja moze da vodi konverzaciju na zadatu temu

- - - - - - - - - -
ne nisu glupe, mladje devojke zene u tim godinama nemaju jos osecaj za to sta i koje vrednosti su bitne u zivotu. svako voli da je lep al tek kad shvatis da je bog eto slucajem tako odredioa a da to nije nesto sto te cini boljim ili losijim i da kad nestane ta lepota ostaje samo ono sto je u dusi, tad bude kasno jet su drugi koji su vredni nasli isto vredne osobe.

- - - - - - - - - -

Evo kad si se već uhvatila te Belgije,da se nadovezem jednom pričom iz ličnog iskustva:
Pre 3 godine sambio u Holandiji mesec dana.I tako sedim u jednom parku pored jedne poslovne zgrade a par metara od mene stoji mrak riba.Ma pamet da ti stane!
Par minuta kasnije iz te zgrade izlazi jedan dečko,onako prosečno obučen i prosečnog izgleda i njih dvoje se tu zagrlise i poljubise.Dečko opušteno uzima biciklu,i to ne neku modernu biciklu nego onu otrcanu poniku sa velikim,tankim točkovima što kod nas ne voze više ni po selima pored Babusnice (jer ih je blam) i seda na nju a riba seda pozadi na korpicu.I tako njih dvoje nešto pričaju,voze se, smeju se i sve na otrcanom bajsu u sred Amsterdama.
A kad bi se kod nas tako nešto desilo,verovatno bi ta vest izašla na svim internet portalima i novina pod temom "skandalozno","šokantno","blam"...

lepo si reko ako si lep ne znaci da mozes da budes amo srecan ako nesto imas ili te tako ljudi vide... sreca je uzivati u skromnsti.
 
Evo kad si se već uhvatila te Belgije,da se nadovezem jednom pričom iz ličnog iskustva:
Pre 3 godine sambio u Holandiji mesec dana.I tako sedim u jednom parku pored jedne poslovne zgrade a par metara od mene stoji mrak riba.Ma pamet da ti stane!
Par minuta kasnije iz te zgrade izlazi jedan dečko,onako prosečno obučen i prosečnog izgleda i njih dvoje se tu zagrlise i poljubise.Dečko opušteno uzima biciklu,i to ne neku modernu biciklu nego onu otrcanu poniku sa velikim,tankim točkovima što kod nas ne voze više ni po selima pored Babusnice (jer ih je blam) i seda na nju a riba seda pozadi na korpicu.I tako njih dvoje nešto pričaju,voze se, smeju se i sve na otrcanom bajsu u sred Amsterdama.
A kad bi se kod nas tako nešto desilo,verovatno bi ta vest izašla na svim internet portalima i novina pod temom "skandalozno","šokantno","blam"...


Pa sta ti mislis da ja to ne znam?
Imaju i bicikle koji se sklope kao invalidska kolica i nose u ruci kao kofer.
Nemoj da mislis da ja tamo ne radim neke obicne stvari u kojima uzivam
Moje drustvo nema komplekse
Generalno, tamo niko nema komplekse
 

Back
Top