Crno, belo ili sivo...

sokvisnja

Iskusan
Poruka
5.885
Da li su po vama stvari u zivotu uglavnom crno - bele ili su uglavnom sive. Da li je pogled na zivot sive boje stvar izgovora i neprihvatanja stvarnosti ili stvari nikada nisu definisane do kraja. Da li je sa druge strane crno-beo pogled na svet stvar iskljucivosti i da li je steta. Ja mislim da su stvari uglavnom crno-bele i u fazama sive ali da se na kaju uvek iskristalise istina.

Sta vi mislite o ovome?
 
mladje osobe su iskljucivije, i brze u odlucivanju

iskustvo i godine dodaju na to dozu razumevanja da nije bas sve tako

verujem da kad se sazri (kako ko i kada) onda mnoge stvari nisu bitne kao nekada
 
neke stvari su crne, neke bele a neke u x nijansi sive boje.
jedno ne iskljucuje drugo, sve postoji u isto vreme. ako pricamo o ljudima losa osobina ostaje losa osobina cak i ako covek ima gomilu dobrih pored nje (a nikada nije samo jedna).
moja istina je da ljudi u sebi nose i zone crnog i belog i sive zone, mada ima onih koji u sivom ne znaju da funkcionisu i nisu ga sasvim svesni.
 
neke stvari su crne, neke bele a neke u x nijansi sive boje.
jedno ne iskljucuje drugo, sve postoji u isto vreme. ako pricamo o ljudima losa osobina ostaje losa osobina cak i ako covek ima gomilu dobrih pored nje (a nikada nije samo jedna).
moja istina je da ljudi u sebi nose i zone crnog i belog i sive zone, mada ima onih koji u sivom ne znaju da funkcionisu i nisu ga sasvim svesni.

npr 50 :malav:
 
meni ne ide to binarno :(
mozda mi je nekad i islo na neki nacin ali onda sam se umorila
a sivo kad se pokvari onda moras da smanjis nivo sivog
u stvari iskristalise se ili se pokvari
mozda da vezbam pa sta bude taj binarni
 
Poslednja izmena:
Da li su po vama stvari u zivotu uglavnom crno - bele ili su uglavnom sive. Da li je pogled na zivot sive boje stvar izgovora i neprihvatanja stvarnosti ili stvari nikada nisu definisane do kraja. Da li je sa druge strane crno-beo pogled na svet stvar iskljucivosti i da li je steta. Ja mislim da su stvari uglavnom crno-bele i u fazama sive ali da se na kaju uvek iskristalise istina.

Sta vi mislite o ovome?

Zivot je spektar boja. Koliko cemo boja videti u svemu, zavisi od toga koliko cemo svetlosti pustiti u svojoj glavi.

Crno, belo ili pomesano - nedovoljno je da ilustruje realnost.
 

Back
Top