Zar je bitno je li i sa koliko je zena imao seks u proslosti?

Ja nisam imao sa nijednom. Jesam ako se nesto sto mi je jedna radila a sto niko i ne naziva seksom ubraja u seks. A jesam ako se racuna seks putem interneta.
Imam 24 godine.
Ljubio sam se sa 5 cura u zivotu.
Vezu nisam imao, osim ako se racuna izlazak sa poljupcem i vatanjem (ne za zensko medjunozje) kao veza, i to izlazak koji se poslije toga nije ponovio.
I sto na osnovu toga mozete da zakljucite o tome kakav sam ja (sad, jer ja sam onakav kakav sam (sad) a ne kakav sam bio)?
Ja ne bi na osnovu toga mogo da zakljucim nista. Cak ni o tome kakav sam bio.
Ne zelim da kazem da li sam, ali ako sam pored svih ovih istina i jako lijep muskarac i uvjek sam to bio od perioda kad su pocele da me zanimaju zene, da li bi onda mogo neko da zakljuci nesto o tome kakav sam ja?
Ne zelim da kazem koliki je, ali ako mi je koeficijen inteligencije veliki, da li bi onda mogli da donesete neki zakljucak o meni?

Ja ne bi nista mogo da zakljucim o nekome o kome bi znao samo sve ovo.
Tema nije neozbiljna, i ko god donese neki zakljucak o meni neka napise misaoni put kojim je dosAo do njega na osnovu stvari koji sam (samo) na ovoj temi izlozio u uvodnom postu. Bez misaonog puta bi odgovori bili besmisleni.

zakljuchci su kao i etika...relativni:)
 
izvini,al sto ne obrnuto
zar nije logicnije da si nevinost izgubio s onom koju volis,onda ti se omakla jedna greska (na moru,sjajno,ne mora da tripuje da je brukas) i ona je treca
mislim ja bih odmah posumnjala,prvi put s nekom nepoznatom,znaci taj ima avanturisticki duh,cim ga nije bilo sramota da se skine ispred nepoznate zene i to prvi put
Ma nisam ispričao celu priču, izvinjavam se. Priča ide da je ova što sam s njom izgubio nevinost posle poginula u saobraćajki, misim da ne bude ova ljubomorna i da tripuje da ima neka koja me je razdevičila i na čiji mig čekam da se vratim. Ma imam razrađenu priču brate šta ti je, uvek pali. Ona druga iz duge veze me naravno izradila kao vola i udala se, misim razume se.
Tu se onda javi i neko sažaljenje ako me razumeš, kao ona će da nadomesti sve to i oplemeni me iskustvom i ljubavlju za koju sam uskraćen.
 
Ma nisam ispričao celu priču, izvinjavam se. Priča ide da je ova što sam s njom izgubio nevinost posle poginula u saobraćajki, misim da ne bude ova ljubomorna i da tripuje da ima neka koja me je razdevičila i na čiji mig čekam da se vratim. Ma imam razrađenu priču brate šta ti je, uvek pali. Ona druga iz duge veze me naravno izradila kao vola i udala se, misim razume se.
Tu se onda javi i neko sažaljenje ako me razumeš, kao ona će da nadomesti sve to i oplemeni me iskustvom i ljubavlju za koju sam uskraćen.

e dobro ako je poginula,onda moze
e sad ako te ova izradila to zeni uvek ostavlja sumnju da ipak malo patis za njom (bivsom) mozda npr ona otisla u australiju i nema fejs
na primer
 
A mislis li da na osnovu toga mozes da zakljucis kakav ce biti u (prvom) seksu, i da li ce definitivno nece biti bolji nego neko ko je imao seks sa recimo 30 zena, sa svakom vise puta, i psihicki je stabilna osoba?

jest brate bices bolji...aj ne seri



to sto ga nisi imao govori o tebi da si picajzla nevidjenja. i po ovim postovima ego kao autobus brate...

sad da te pitam kako se ne kresnu na moru, eksurziji, nekakvom partiju, ogd mi kako se grozis cura koje bi pristale na to ili jos bolje, seksa na jenu noc.


:roll:
 
A brate ti si eminentna forumašica, okej, kod tebe ne pali, imaš tu neku sumnju. Ja ti kažem za obične devojke koje startuješ na ulici i po forumu, je.

bre juki sto me zezas
svaka zena postavlja bar 25 teorija zasto si rekao samo "ok" kad je predlozila da idete na rucak kod njene keve
1.ne voli mamu?pa zasto kad mu svaki put spremi gulas koji on obozava
2.ne voli maminu macku?e pa bas je konj
3.hteo je s drugarima na fudbal,pa mu ovo smor,kreten
4.hteo u svaleraciju,moreeee ima da ga uhvatim na delu,samo cekaj
5.hteo je kod njegovih pffff
itd itd
 
Ja nisam imao sa nijednom. Jesam ako se nesto sto mi je jedna radila a sto niko i ne naziva seksom ubraja u seks. A jesam ako se racuna seks putem interneta.
Imam 24 godine.
Ljubio sam se sa 5 cura u zivotu.
Vezu nisam imao, osim ako se racuna izlazak sa poljupcem i vatanjem (ne za zensko medjunozje) kao veza, i to izlazak koji se poslije toga nije ponovio.
I sto na osnovu toga mozete da zakljucite o tome kakav sam ja (sad, jer ja sam onakav kakav sam (sad) a ne kakav sam bio)?
Ja ne bi na osnovu toga mogo da zakljucim nista. Cak ni o tome kakav sam bio.
Ne zelim da kazem da li sam, ali ako sam pored svih ovih istina i jako lijep muskarac i uvjek sam to bio od perioda kad su pocele da me zanimaju zene, da li bi onda mogo neko da zakljuci nesto o tome kakav sam ja?
Ne zelim da kazem koliki je, ali ako mi je koeficijen inteligencije veliki, da li bi onda mogli da donesete neki zakljucak o meni?

Ja ne bi nista mogo da zakljucim o nekome o kome bi znao samo sve ovo.
Tema nije neozbiljna, i ko god donese neki zakljucak o meni neka napise misaoni put kojim je dosAo do njega na osnovu stvari koji sam (samo) na ovoj temi izlozio u uvodnom postu. Bez misaonog puta bi odgovori bili besmisleni.

ne kontam:confused:

kome bre jel bitno?
 
bre juki sto me zezas
svaka zena postavlja bar 25 teorija zasto si rekao samo "ok" kad je predlozila da idete na rucak kod njene keve
1.ne voli mamu?pa zasto kad mu svaki put spremi gulas koji on obozava
2.ne voli maminu macku?e pa bas je konj
3.hteo je s drugarima na fudbal,pa mu ovo smor,kreten
4.hteo u svaleraciju,moreeee ima da ga uhvatim na delu,samo cekaj
5.hteo je kod njegovih pffff
itd itd

u jeee...sjecam se ja ovog
ko kroz maglu, doduse
sad me uglavnom zabole patka da smisljam....teorije
oces, neces...ne moras,..
moj zivot je jednostavan
:neutral:
 
nema veze s tim
znaci samo da sam dosla u tocku kad stvari postanu tako...jednostavne
missim, prihvatish ih onakve kakve jesu
a i mene besedin ne radi opce
pa sam morala nesto drugo smislit :lol:
ne znam ja sam cool,al racunam da je to jer smo vec 13 god zajedno (aaaa :sad2: poceli smo u vrticu :malav: )
ili sam odrasla :zper:
ali kad sam bila mladja itekako sam analizirala
 
A mislis li da na osnovu toga mozes da zakljucis kakav ce biti u (prvom) seksu, i da li ce definitivno nece biti bolji nego neko ko je imao seks sa recimo 30 zena, sa svakom vise puta, i psihicki je stabilna osoba?

Kome bolji? Naravno da je manje iskusan, no ne znaci nista posebno jer kad bude imao neke zene sve ce doci na svoje i u normalu, a razliciti ljudi se razlicito uklapaju, zato i rekoh, kome bolji?
 
sada moraš da smisliš nešto novo za forum.
Ma jok bre, ne moram ništa da smišljam. Samo ću iskreno da priznam da je to što sam ovo ispričao dokaz da me ispraznost odnosa baziranih na lažima ne interesuje, da sam se promenio i da želim ozbiljan umetnički život u dvoje.
Ebiga verovatno sam opet odao taktiku.



bre juki sto me zezas
svaka zena postavlja bar 25 teorija zasto si rekao samo "ok" kad je predlozila da idete na rucak kod njene keve
1.ne voli mamu?pa zasto kad mu svaki put spremi gulas koji on obozava
2.ne voli maminu macku?e pa bas je konj
3.hteo je s drugarima na fudbal,pa mu ovo smor,kreten
4.hteo u svaleraciju,moreeee ima da ga uhvatim na delu,samo cekaj
5.hteo je kod njegovih pffff
itd itd
Daj bre Liki, misim tu je onaj pogled koji govori trast mi aj nou vot aj am duing.
 
Kome bolji? Naravno da je manje iskusan, no ne znaci nista posebno jer kad bude imao neke zene sve ce doci na svoje i u normalu, a razliciti ljudi se razlicito uklapaju, zato i rekoh, kome bolji?
Tebi. Znaci mislis da to koliko je neko dobar u seksu zavisi od iskustva? Ne slazem se. Mislim da neiskusan moze (nisam reko rijec "mora") da bude bolji nego on sam kroz nekoliko godina kad postane itekako iskusan.
Mislim da iskustvo/neiskustvo nema uopste veze sa tim kakav je neko ili kakav bi bio u seksu.
 

Back
Top