Jovanka Broz: Krcun i Ranković su naselili Kosovo sa 300.000 Albanaca posle rata

ja kolko znam,Leka je zglajzno jer je hteo da se reshi shiftara koje je tito velikodushno primio iz albanije...
sad mi ovo ne ide u glavu...narochito josh ako se uzme u obzir chinjenica da je drugi rat dole trajao do pedeset i neke,
jer je bilo bandi koje su terorisale stanovnishtvo,ali bandi koje su brojale preko 20 hiljada cevi...
meni ovo ne pije vodu,a obzirom da je blic izvor,u taj izvor bacim pish!
 
Зар није Јованка Броз одбијала да коментарише овакве ствари?

Чак је одбијала и идеју о мемоарима, а види сад.

Ничим изазвано поче да нам објашњава како су баш Срби криви што су Шиптари насељени на Косово.

Пази да јој не поверујем.
 
Зар није Јованка Броз одбијала да коментарише овакве ствари?

Чак је одбијала и идеју о мемоарима, а види сад.

Ничим изазвано поче да нам објашњава како су баш Срби криви што су Шиптари насељени на Косово.

Пази да јој не поверујем.

Слажем се. Поготово кад се зна да је Лека уклоњен јер није био баш попустљив према Шиптарима. Крцун је чак убијен због тога.
 
To treba primiti sa rezervom.
Pod pretpostavkom da i jeste tačno, gospođa Broz je zaboravila da istakne
jednu "malecku" pojedinost .
Po čijem naređenju.
Ili da obojici damo neuverljivo veći značaj !?

Suma sumarum - gospođa po drugi put zavodi rahmetli bravara
na taj način što mu pere usrane gaće (na ruke).

Није она ово урадила због бравара.

Пре ће бити да је нешто друго у питању.

И раније је давала изјаве да је баш Срби нису пуштали да приђе Титу последњих година.

Зашто ли је нису пуштали?

Изгледа да су били у праву.
 
Зар није Јованка Броз одбијала да коментарише овакве ствари?

Чак је одбијала и идеју о мемоарима, а види сад.

Ничим изазвано поче да нам објашњава како су баш Срби криви што су Шиптари насељени на Косово.

Пази да јој не поверујем.

Ne Srbi., nego komunisti koji se odriču nacije jer proleter nema naciju.
 
Ne Srbi., nego komunisti koji se odriču nacije jer proleter nema naciju.

Не, не, не, лично сам је чула кад је рекла "Срби".

Пусти ти сад те приче.

Па и она је била другарица, што није рекла да је неки другови нису пуштали, него Срби?
 
Ma narvno ljudi, naseljavanja je bilo, možda čak ne organizovanog, ali uz prećutnu saglasnost vlasti. A šta je moglo da se desi bez Titovog aminovanja - ništa. Ovo za Leku i Krcuna nema veze sa istinom i mozgom, koga Jovanka baš i nema mnogo. Leka je bio anti-balistički projektil, to se bat zna.

Слажем се. И зато су га сменили.
 
Ma narvno ljudi, naseljavanja je bilo, možda čak ne organizovanog, ali uz prećutnu saglasnost vlasti. A šta je moglo da se desi bez Titovog aminovanja - ništa. Ovo za Leku i Krcuna nema veze sa istinom i mozgom, koga Jovanka baš i nema mnogo. Leka je bio anti-balistički projektil, to se bat zna.

Tito je otvorio granicu oprema albaniji jer je tamo bio Enver Hodza Staljinista,pa da Tito pokazhe zapadu kako je demokrata i humanista!
iserem mu se u usta i nagazim petom!i njemu i svima shto su mu dupe ljubili!
zato je moj deda kao Prvoborac doshao iz Like za Beograd,jer je znao shta ce biti!
i bio je u pravu!
 
Sokantno...
tumblr_mp4alh7Qa51s643avo1_400.gif
 
Јованка се никад није изјаснила Српкињом!
А знамо да је била жена човека који је презирао Србе.
И баш у Блицу да пише фељтоне.

Видите да јој не дају ни да цркне, држе је живом ко зна за шта још.:evil:
 

Back
Top