Ситуација у општинама Прешево,Бујановац и Медвеђа

Ђоле1976

Zainteresovan član
Poruka
337
Шта ће држава Србија да уради у општинама Прешево, Бујановац и Медвеђа, ако се Албанци побуне као што је то био случај и са Косовом и Метехијом?
Да ли ће и тада један део територије Републике Србије постати баласт и тежак терет властима у Београду?

presevo-albanci-protest_520x32011.jpg


presevo-protest-1358774826-256517.jpg


presevo-spomenik-456x250.jpg


305338_studenti-spomenik-presevo-protest-protiv-uklanjanja3-beta_ff.jpg
 
Poslednja izmena:
A sta Vi cenjeni predlazete da se uradi dole?

Da se Siptari stave pod celicnu sapu, da se batinaju, iskljuce iz svih organa vlasti, postavi par ukrasnih primeraka, da se presece sav dovod novca u te opstine i da se uvede policijski cas?

To je odlicno uspelo 1918-1941, i opet 1945 do 1974, i 1991-1999. Mislim, sjajna ideja, zbilja, bas je primirila situaciju dole i ucvrstila srpski vlast na Kosovu.
 
A sta Vi cenjeni predlazete da se uradi dole?

Da se Siptari stave pod celicnu sapu, da se batinaju, iskljuce iz svih organa vlasti, postavi par ukrasnih primeraka, da se presece sav dovod novca u te opstine i da se uvede policijski cas?

To je odlicno uspelo 1918-1941, i opet 1945 do 1974, i 1991-1999. Mislim, sjajna ideja, zbilja, bas je primirila situaciju dole i ucvrstila srpski vlast na Kosovu.

Зa почетaк би било довољно дa се зaплене зaтечени товaри белог у Великом Трновцу. То би угрозило привреду целог крaјa, a и шире, aли би међутим било корисно зa држaву Србију и Србе у свaком погледу.
 
A sta Vi cenjeni predlazete da se uradi dole?

Da se Siptari stave pod celicnu sapu, da se batinaju, iskljuce iz svih organa vlasti, postavi par ukrasnih primeraka, da se presece sav dovod novca u te opstine i da se uvede policijski cas?

To je odlicno uspelo 1918-1941, i opet 1945 do 1974, i 1991-1999. Mislim, sjajna ideja, zbilja, bas je primirila situaciju dole i ucvrstila srpski vlast na Kosovu.
Moj predlog je jednostavan.S' obzirom da su u tim opštinama skoro svi stanovnici budžetski korisnici,Srbija bi trebalo da promeni kurs i da malo pomaže Srbima,a ne samo Albancima (znam veoma dobro šta pišem).Zbog nepravednog odnosa države prema jednoj etničkoj grupaciji (Srbima),Srbi se iseljavaju,a albanci kote.Evo jednog primera:za prolazak puta preko srpske njive,država vlasniku njive,Srbinu, nudi 4.000 din. po kvadratnom metru.Sa druge strane Albancu nudu minimum tri puta više.Zašto država teži da diskriminiše Srbe?
 
Зa почетaк би било довољно дa се зaплене зaтечени товaри белог у Великом Трновцу. То би угрозило привреду целог крaјa, a и шире, aли би међутим било корисно зa држaву Србију и Србе у свaком погледу.

Sa time se svi slazemo, ali tesko da bi taj pocetak bio kraj, zar ne?
 
Moj predlog je jednostavan.S' obzirom da su u tim opštinama skoro svi stanovnici budžetski korisnici,Srbija bi trebalo da promeni kurs i da malo pomaže Srbima,a ne samo Albancima (znam veoma dobro šta pišem).Zbog nepravednog odnosa države prema jednoj etničkoj grupaciji (Srbima),Srbi se iseljavaju,a albanci kote.Evo jednog primera:za prolazak puta preko srpske njive,država vlasniku njive,Srbinu, nudi 4.000 din. po kvadratnom metru.Sa druge strane Albancu nudu minimum tri puta više.Zašto država teži da diskriminiše Srbe?

Apsolutno se slazem.

Ali opet, mislim da vecina cenjenih kolega sa foruma nema to na umu kada spominje promenu politike i kursa dole.

Vecina ih masta o vaskrsenju Rankovica, ili makar Slobe.
 
A sta Vi cenjeni predlazete da se uradi dole?

Da se Siptari stave pod celicnu sapu, da se batinaju, iskljuce iz svih organa vlasti, postavi par ukrasnih primeraka, da se presece sav dovod novca u te opstine i da se uvede policijski cas?

To je odlicno uspelo 1918-1941, i opet 1945 do 1974, i 1991-1999. Mislim, sjajna ideja, zbilja, bas je primirila situaciju dole i ucvrstila srpski vlast na Kosovu.

Pa vase glupave metode nisu dale nikakav efekat.

Moja metoda bi bila zaustavljanje svog protoka droge i oruzja kojima se izdrzavaju i od cega zive siptari u presevu i bujanovcu.

Njihovo ekonomsko unistenje, a kada im zaustavis sverc droge, automatski bi morali da se isele.

Trenutno ne moraju jer zive tu od sverca droge zajedno sa vama SNS i DS-ovcima kao bubrezi u loju.

Prolazio sam prosle godine kroz te krajeve i sve sam video svojim ocima.

U Vladicinom Hanu, Vlasotincu, male i jadne kuce , Srbi jedva prezivljavaju a u Presevu i Bujanovcu sve ganc nove kuce od po 500 kvadrata

Od cega? Kako?

Naravno od droge.

A Siptari drogu ne rade sami. Rade sa vama iz SNS-a i DS-a.

Vi pustate njihove kamione kombije da prolaze ulaze i izlaze iz Srbije natovareni narkoticima u zamenu za mito.

VI STE UZROK SVIH PROBLEMA

Kada Arapin ulazi u Izrael rastasvljaju mu auto ili kamion do srafa u potrazi za drogom i oruzjem. Isti tretman mi treba da primenimo prema Albancima.

Zandarmeriju bi slao da pretresa sva siptarska naselja i sela kucu po kucu u potrazi za drogom i oruzjem.

Pretres kompletan sa sve kerovima za otkrivanje droge bez ikakve represije i prebijanja znaci potpuno sve u skladu sa zakonom.

Umesto toga zandarmerija lezi u sobama i igraju tablic i poker u kopnenoj zoni bezbednosti.

Placamo ih 1500 evra mesecno po coveku da leze i spavaju umesto da rade svoj posao.


Nisu Siptari krivi - vi ste.

Isti je slucaj i u Novom Pazaru.
 
Poslednja izmena:
Pa vase glupave metode nisu dale nikakav efekat.

Moja metoda bi bila zaustavljanje svog protoka droge i oruzja kojima se izdrzavaju i od cega zive siptari u presevu i bujanovcu.

Njihovo ekonomsko unistenje, a kada im zaustavis sverc droge, automatski bi morali da se isele.

Trenutno ne moraju jer zive tu od sverca droge zajedno sa vama SNS i DS-ovcima kao bubrezi u loju.

Prolazio sam prosle godine kroz te krajeve i sve sam video svojim ocima.

U Vladicinom Hanu, Vlasotincu, male i jadne kuce , Srbi jedva prezivljavaju a u Presevu i Bujanovcu sve ganc nove kuce od po 500 kvadrata

Od cega? Kako?

Naravno od droge.

A Siptari drogu ne rade sami. Rade sa vama iz SNS-a i DS-a.

Vi pustate njihove kamione kombije da prolaze ulaze i izlaze iz Srbije natovareni narkoticima.

Nisu Siptari krivi - vi ste.

Isti je slucaj i u Novom Pazaru.

Dobro, prekinemo protok droge.

Ali opet, mislim da to niste imali u vidu vi iz KPJ i SRS.

Jer, da je tako, vi KPJ-SRS-ovci biste otvorili temu "Zaustavimo problem narko dileraja u PMB" a ne "Mi nemamo drzavu jer Siptari nisu stabani u PMB", zar ne?
 
...kazes, tih, bio si proslr godine...jel tad bio sns na vlasti...kakva si ti lazovcina...sam sebi ispiras mozak..kad lazes, ubedjen si da govoris istinu...sad ti razmisli sta je to...

SNS je nastavio politiku izdajnicke DS, bas kao sto je Tihijev SRS potpuno isto sto i Komunisticka Partija Jugoslavije, sa sve bezboznistvom i anacionalnoscu.
 
A sta Vi cenjeni predlazete da se uradi dole?

Da se Siptari stave pod celicnu sapu, da se batinaju, iskljuce iz svih organa vlasti, postavi par ukrasnih primeraka, da se presece sav dovod novca u te opstine i da se uvede policijski cas?

To je odlicno uspelo 1918-1941, i opet 1945 do 1974, i 1991-1999. Mislim, sjajna ideja, zbilja, bas je primirila situaciju dole i ucvrstila srpski vlast na Kosovu.

Уважени и цењени колега , као бих ја решио ситуацију доле није за овај форум , али питање је шта ће ова власт урадити ако избију побуне Албанаца у овом делу Србије (а већ су избијале)

Мишљења сам, а ви ћете се сложити са мном, да у будућности можемо очекивати ствари сличне онима које су се дешавале на КиМ, а неке се већ сада дешавају..

Хвала
 
Poslednja izmena:
Veliki Trnovac - tamo srpska policija nije usla najmanje 30 godina

4000 stanovnika

1100 kuca

5 tona droge u svakom trenutku se nalazi u tom selu prema recima Marka Nicovica bivseg direktora Interpola...

sta radi srpska policija?

Spava i uzima mito mesto da hapsi i pretresa najvece narkodilere u zemlji.

Terajte se djubradi SNS-ovska i DS-ovska
 
Уважени и цењени колега , као бих ја решио ситуацију доле није за овај форум , али питање је шта ће ова власт урадити ако избију побуне Албанаца у овом делу Србије (а већ су избијале)

Pa, vidis, tu je pitanje sta je starije, kokoska ili jaje?

Ocito je da su pobune izbijale i kada su Albanci bili tabani, bijeni, ponizavani, pljuvani i izbijani im bubrezi, isto kao i kada im je data potpuna sloboda i stepen nize od nezavisnosti.
 

Back
Top