Najgluplje izjave politicara u parlamentu!

Ne znam da li je bila ova tema, ali, evo da probacu da je pokrenem. Da li se secate glupih i smesnih izjava narodnih poslanika. Meni je favorit, neki lik iz devedesetih (ne mogu da se setim kako se zove), koji je rekao "Srbiji je potrebna samo jedna stvar, a to su dve stvari, red, rad i disciplina" Vrh!!

to je urbana legenda... pričalo se da je to rekao Karić... ali niko ga nikada nije uživo čuo :) ... kod nas se pričalo da je to rekla Biljana Plavšić itd. ..

P.S.
Meni je ubjedljivo najsmješniji Dačić kad pijan objašnjava onom Francuzu šta znači Kelemegdan... :)
 
Ne znam da li je bila ova tema, ali, evo da probacu da je pokrenem. Da li se secate glupih i smesnih izjava narodnih poslanika. Meni je favorit, neki lik iz devedesetih (ne mogu da se setim kako se zove), koji je rekao "Srbiji je potrebna samo jedna stvar, a to su dve stvari, red, rad i disciplina" Vrh!!

То је рекао један од селектора кошаркашке репрезентације тадашње Југославије.
 
"Imamo Hrvatsku!"

smiley3899.gif
 
SVAKI POLITIČAR DO SADA NA SCENI:

"poštovani gradjani"
"...a sve u interesu gradjana Srbije"
"...nisam u politiku ušao za svoju dobrobit nego za dobrobit gradjana Srbije"
"...čime ćemo očuvati suverenitet i teritorijalni integritet na svakom pedlju naše zemlje"
"..i svako ko je činio kriminalne radnje, bez obzira na stranačku pripadnost, biće procesuiran"
"..ja kao pravi patriota i rodolljub.."
"..mi ćemo"
"..nije naša nadležnost"
"..i dalje ćemo podržavati naše mlade u nauci, sportu i kulturi..."
"..naša država će sve učiniti.."
"..opozicija..."
"..Srbiji nije potrebna vojska jer više neće ratovati..."
"..i Kosovo i EU..."
"..promenićemo kurs i poništiti sve pregovore sa EU"
"..podsticaj domaće privrede i stvaranje konkurentnih privrednih subjekata za tržište EU i regiona uopšte.."
" 1000 eura plate, 1000 eura akcije, 1000 eura pomoći, 1000 eur..."
"..1000 maraka plate....."
"..Dulić će biti procesuiran..."
"..Obradović će priznati odgovornost za uništenje obrazovnog sistema..."
"..Nismo izdajnici, kosovska bitka je mit..."
"..nisam debeli krmak koji voli Halida B. i peva miljacku dok objašnjava o kalama..."
"..Ne planira se odvajanje Vojvodine..."
"naši prijatelji nemci"
"naši prijatelji francuzi"
"naši prijatelji austrijanci"
"naši prijatelji Holandjani"
"naši prijatelji iz NATO"
"naši prijatelji Hrvati"
"naši prijatelji Slovenci"
"naši prijatelji Bošnjaci
"naša braća kinezi"
"...majka Rusija"
"..Rusija neće dozvoliti..."
itd...:brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus:
 

Back
Top