Proglašenje pobednika - "JAVNI GRADSKI PREVOZ"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Monarh

Domaćin
Poruka
3.777
.....................
t8n53b.jpg


2wci7o5.jpg


2j1wplh.jpg


Tabela:

2hpku39.jpg


Čestitam pobednici od srca, a svim ostalima zahvaljujem na učestvovanju :)
 
Poslednja izmena:
Eto, Tab, stvarno sam iznenadjena ... ko te naucio da slikas?:rotf:

ja samo cekam one hvalospeve koji su bili namenjeni emociji posle proglasenja :D

- - - - - - - - - -

:per:
uvek dajes maksimalan broj poena emocijinim fotkama a meni od pre par meseci otkad smo imali sukob nisi nikad dala nijedan poen ma koliko solidno neka moja fotka bila plasirana.
e sad.. moze se reci da je u pitanju tvoj ukus .. prihvatam nigde ne pise da se moj stil fotografisanja tebi mora svideti...i zato mi je emocija dala jednu sjajnu ideju kad je rekla malo vise ironicno kako ce njena fotka biti lako prepoznatljiva (povodom price o prepoznatljivosti fotki) i tad mi je sinula ideja :)
ajde da se malo igramo da vidim kako ce !JO glasati.. i krenoh ja u sprovodjenje ideje..citaj..paklenog plana :smeker:
trknuh do budimpeste :hahaha: (naravno nisam zbog toga isao ali bas cool zvuci :hahaha: ) i ufotkah tramvaj i poslah ga na temu naravno bez exifa i gle cuda..odjednom !JO koja me zaobilazi u sirokom luku pri glasanju daje cak 3 poena uz hvalopsev :)




iluzija :)


osecam se kao dejvid koperfild :)
 
ja samo cekam one hvalospeve koji su bili namenjeni emociji posle proglasenja :D

- - - - - - - - - -

:per:
uvek dajes maksimalan broj poena emocijinim fotkama a meni od pre par meseci otkad smo imali sukob nisi nikad dala nijedan poen ma koliko solidno neka moja fotka bila plasirana.
e sad.. moze se reci da je u pitanju tvoj ukus .. prihvatam nigde ne pise da se moj stil fotografisanja tebi mora svideti...i zato mi je emocija dala jednu sjajnu ideju kad je rekla malo vise ironicno kako ce njena fotka biti lako prepoznatljiva (povodom price o prepoznatljivosti fotki) i tad mi je sinula ideja :)
ajde da se malo igramo da vidim kako ce !JO glasati.. i krenoh ja u sprovodjenje ideje..citaj..paklenog plana :smeker:
trknuh do budimpeste :hahaha: (naravno nisam zbog toga isao ali bas cool zvuci :hahaha: ) i ufotkah tramvaj i poslah ga na temu naravno bez exifa i gle cuda..odjednom !JO koja me zaobilazi u sirokom luku pri glasanju daje cak 3 poena uz hvalopsev :)




iluzija :)


osecam se kao dejvid koperfild :)

Pa kompliment covece, fotka je 100% po mom ukusu! Izgleda da ti je Emo dala brzi foto-kurs u Budimpesti! :lol:

A sada cestitaj ti meni! :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Cestitam JO!!:ok:
a i ostalima takodje :D..
ja posla da glasam..kad ono zavrseno:aha:

Hvala!:heart:

- - - - - - - - - -

Hvala:)

- - - - - - - - - -

Idem da lepo sanjam :bye:
 
Čestitam pobednicima! :klap:

ja samo cekam one hvalospeve koji su bili namenjeni emociji posle proglasenja :D

- - - - - - - - - -

:per:
uvek dajes maksimalan broj poena emocijinim fotkama a meni od pre par meseci otkad smo imali sukob nisi nikad dala nijedan poen ma koliko solidno neka moja fotka bila plasirana.
e sad.. moze se reci da je u pitanju tvoj ukus .. prihvatam nigde ne pise da se moj stil fotografisanja tebi mora svideti...i zato mi je emocija dala jednu sjajnu ideju kad je rekla malo vise ironicno kako ce njena fotka biti lako prepoznatljiva (povodom price o prepoznatljivosti fotki) i tad mi je sinula ideja :)
ajde da se malo igramo da vidim kako ce !JO glasati.. i krenoh ja u sprovodjenje ideje..citaj..paklenog plana :smeker:
trknuh do budimpeste :hahaha: (naravno nisam zbog toga isao ali bas cool zvuci :hahaha: ) i ufotkah tramvaj
i poslah ga na temu naravno bez exifa i gle cuda..odjednom !JO koja me zaobilazi u sirokom luku pri glasanju daje cak 3 poena uz hvalopsev :)







iluzija :)


osecam se kao dejvid koperfild :)

Nije bi milo jasno zašto nam je sada grad preplavljen sa ovakvim reklamama,i ima ih čak i na tramvajima! :lol:


uwt4.jpg



....



P.S.Sada bih i da se oprobam u onom davanju imena fotki,svojoj bih dala ime "Efikasnost".
Svi odveženi,prevezeni...bez gužve i nervoze..Namerno fotografija ne budi nikakve emocije.:whistling:

tjjj.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top