Ja sam heroinski ovisnik
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Ja sam heroinski ovisnik

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Ja sam heroinski ovisnik

Ne znam dali ova tema spada ovde u stvari nespada ni u onu zdravlje ali potrebna mi je vasa pomoc.Lupam se heroinom vec godinu dana i pokusavam da prestanem ali je to sve na dan dva,sve se svodi na beskrajnim lovom na drogu.Zeleo bih da se skinem bez lecenja jer ce tako porodica shvatiti sta se desava.Zovem se Aleksandar,zivim u Sremskoj Mitrovici i imam 27 god.Droga je usla u moj zivot spektakularno kao neko otkrovenje a sad je postala krst koji moram da nosim.Pisite o vasim iskustvima sa drogom,potrebna mi je pomoc ,savet, bodrenje da ti prekidi nebudu od dan ili dva nego barem koji mesec...

Zainteresovan član Tegularijus (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Nisam ovisnik, ali ipak nešto znam, pa da ti napišem dok ne zatvore temu...
    Sam se nikada nećeš skinuti... To će ti reći svi bivši ovisnici. Možeš biti čvrst karakter i da te mi ovde bodrimo do sutra, ali od toga nema ništa.
    Lečenje je jedino što može da ti pomogne, i to je samo prvi korak posle kog te čekaju neviđena iskušenja. To što će porodica da ti sazna je u tvojoj situaciji zanemarljiv faktor...
    Znači pamet u glavu i traži pomoć od stručnjaka... Ne kažem da je to lako, ne znam, verovatno je jako teško, ali to ti je jedini izlaz...

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

u brate pa tisi se opasno navukao. dobro je to sto hoces da se skines, samo ocekuj posle nekog vremena neuzimanja reakcije tela, tako da jednostavno nece moci da se ne primeti.
    mislim da bi narkomane najlakse lecili tako sto bi ih jednostavno zatvorili u neki kavez.... malo surovo ali efikasno

sta da ti kazem, trkni u neko savetovaliste, ima ih sigurno po gradu, pa vidi tamo sta ce da ti kazu. sigurno znaju vise od mene i ostalih ovde
    i sve je to pitanje volje u stvari

srecno

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

bile su neke emisije o ljudima sto su se kao super skinuli s droge...mislim da su bili iz NS..cini mi se da je neko lecilishte pri nekoj crkvi. opet ja o crkvi ali nije ti neki bash info :I
    a imas onu emisiju na 202 nocu
    mene bash i briga sto si na drogi ionako sam zavisna od neta. sto mislis da ce neko da ti pomogne
    a pricaj nam kako je...eto da te iskoristimo dok si zhiv..ali precizno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Ja sam heroinski ovisnik

Citat Original postavio nolllexija
    Zovem se Aleksandar,zivim u Sremskoj Mitrovici i imam 27 god.
    Надам се да адреса није КПД "Сремска Митровица". Немам искуства са дрогама, али често срећем хероинске зависнике. Ако им је веровати на реч да су прекинули захваљујући боравку у фрушкогорским манастирима, онда покушај са таквим колективним одвикавањем. Зезнуто.

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Neka porodica shvati sta se desava. Reci im, oni ce svakako, na koncu svega imati volje i zalje da ti pomognu vise nego bilo ko drugi. Sto pre im kazes i sto pre krenes sa lecenjem to bolje. Cudi me cak da te do sad nisu provalili, jer imam komsiju heroinomanai znam kako to izgleda. Jezivo. Potrazi strucnu pomoc sto pre i gledaj da zakucas na prava vrata i da se obratis ljudima koji zaista mogu i zele da ti pomognu. Ljudi sa neta ne mogu, sam sebi ne mozes...shvati.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Ima pod avalom u Beogradu , ima u kući blizu hrama svetog save u BG, to je što ja znam...

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Danas sam se probudio i poslednju lovu dao za kvoter to je zadnje sto cu ikada usmrkati.Javljacu se dalje cvrsto sam resio da uspem i uspecu.Dajte poneku lepu rec...nismo mi narkomani svi tako grozni samo smo uplaseni zivotom.HELP HELP HELP HELP

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio nolllexija
    Danas sam se probudio i poslednju lovu dao za kvoter to je zadnje sto cu ikada usmrkati.

da da, i ja necu vise na net...pogotovo ne preko firme...

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Izvinjavam se, zasto ponavljanje ove iste teme dva puta na istom mestu, a onda, uprkos svim kolektivnim savetima za ozbiljno lecenje - ponovo tvrdoglavo poricanje i ponovno trazenje pomoci? sve ovo lici na manipulaciju vise nego na ozbiljnu zelju za lecenjem od heroina. Svasta.

Slične teme

1. Ja sam heroinski ovisnik
    Autor nolllexija u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 07.07.2005., 14:20
  2. venecuela u srbiji, ili...kako je PR postao ovisnik
    Autor PrincRima u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2004., 01:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor