Ja sam heroinski ovisnik
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ja sam heroinski ovisnik

Obećava
    Učlanjen
    30.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Ja sam heroinski ovisnik

Neznam da li ova tema spada ovde ali hitno mi je potrebna pomoc.Ja sam inace heroinski ovisnik vec oko godinu dana,zovem se Aleksandar,imam 27 god i zivim u Sremskoj Mitrovici.Na lecenje nemogu i ne zelim zbog roditelja i sestre samim tim bi shvatili st se desava.Pisite o vasim iskustvima sa drogom i pomozite mi savetima da se resim ovog zla koje je u moj zivot uslo spektakularno kao neko otkrovenje a sad se svelo na beskrajan lov na heroin.Ljudi oko mene umiru,gubim prijatelje,pozajmljujem se i to sve zbog droge...
    Pomoc

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

E kad bi se takve stvari mogle leciti na nacin na koji si ti zamislio...
    Dok sam sa sobom ne sednes, ne rascistis neke stvari , cvrsto resis da prekines i potrazis strucnu pomoc ,pomoc porodice...nema tu izlecenja, ne zavaravaj se.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Ako na lecenje 'ne mozete i NE ZELITE' onda je to zaista problem. Lecenje heroinske zavisnosti (kao i drugih zavisnosti) je tezak, mukotrpan proces, koji zahteva energiju, snagu, volju i zelju, podrsku strucnih lica, podrsku prijatelja i ponajvise podrsku porodice. Lecenje bolesti zavisnosti vec je samo po sebi dovoljno i tesko i komplikovano i sa ne bas velikim procentom uspesnosti kod nas (a i inace) a sa stavom kakav Vi imate u ovom trenutku nemate bas nekih sansi.

Odlucite se za sopstveni zivot i zdravlje, batalite ponos i stid - ne dozvolite da zavrsite mrtvi na ulici Vi zato sto Vas je stid ili strah sprecio da potrazite pomoc i ozbiljno se posvetite lecenju Vase zavisnosti. Lecenje od heroinske zavisnosti ne podrazumeva samo skidanje sa heroina i apstinenciju (ne konzumiranje droge) vec i dugotrajnu psihoterapiju koja treba da Vam pomogne da razresite pitanje zasto ste uopste postali ovisnik, sta Vas je gurnulo u taj (pogresan)izbor. Bez toga svako skidanje je samo trenutno resenje, apstinencije obicno kratke epizode visemesecnog neuzimanja droge da bi Vas najmanji izazov ili teskoca na putu ponovo vratili heroinu.

Imate 27 godina i ceo zivot bi mogao da bude pred Vama; ili ne.
    Odluka je samo Vasa.
    Pozdrav.

Slične teme

1. Ja sam heroinski ovisnik
    Autor nolllexija u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.07.2005., 13:38
  2. venecuela u srbiji, ili...kako je PR postao ovisnik
    Autor PrincRima u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2004., 01:07

Pravila za slanje poruka