БУГАРСКА: ДВЕ НЕДЕЉЕ ЈАЈИМА И ПАРАДАЈЗОМ НА ПОЛИТИЧКУ ЕЛИТУ !!!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
30.06.2013 11:40
Bugarska: Dve nedelje jajima i paradajzom na političku elitu

99771.jpg

Piše: Nataša Vukov

- Prema anketama agencije Alfa, više od 80 odsto građana podržava proteste

- Nedavno je 60 uglednih intelektualaca, advokata, novinara i aktivista postavilo onlajn "Povelju za raspuštanje plutokratskog modela bugarske države" pozivajući na demokratiju i vladavinu prava


BEOGRAD - Već dve nedelje, tačno u pola sedam uveče, Trg nezavisnosti u Sofiji mesto je okupljanja desetak hiljada ljudi koji odatle kreću u protestni marš gradom.

Protesti iz dana u dan sve više okupljanju pripadnike srednje klase, poznate ličnosti, porodice s decom. Građani demonstriraju ne samo u prestonici, već i u drugim delovima zemlje.

***********************************************************************************************************

Ето, украдоше ми Бугари идеју КОЈУ ВЕЋ ДУЖЕ ВРЕМЕНА ПРОМОВИШЕМ...:(
 
На јесен - кад поскупи струја........ и све остало....... када захладни.......:per:

Ma da... ali samo da ne bude hladno, vetrovito, kisovito, previse suncano... i sta onda? Ono odusevljenje "dobijenim ne" kod pregovaranja osme runde pregovora (na produzetke) je bilo sasvim preuranjeno. Nit' ih je bilo puno, nit' su postigli sta je trebalo. Bolje da se vise ne pojavljuju.
 
Свака част Бугарима на протесту, србадију боле туки и за Србију и за протест.

Pa kad je sada u Srbiji najvazniji posao da SNS kadrovi obavezno preuzmu sve fotelje DS kadrova (za isto vreme SPS i URS kadrovi samo glancaju svoje vec zauzete fotelje). Dok moze da se raspodeljuje izborni plen, sve je ok... njima. Na nas u ovom periodu uopste ne misle, budi uveren.
 
Pa kad je sada u Srbiji najvazniji posao da SNS kadrovi obavezno preuzmu sve fotelje DS kadrova (za isto vreme SPS i URS kadrovi samo glancaju svoje vec zauzete fotelje). Dok moze da se raspodeljuje izborni plen, sve je ok... njima. Na nas u ovom periodu uopste ne misle, budi uveren.

Inac smo procvetali i sa garniturom SNS,I DS,I SPS,i URS.
SVE TRI STRANKE IZDAJNICKE.
 
Nemamo kosovo u sastavu srbije :roll:

Slozio bih se da se u sadasnjim uslovima borimo za njega - ali sta bi dobili, ako nam se pokrajina vrati pod kontrolu? Da li imamo snage da apsolutno nepokorne Siptare drzimo u kontroli?
Pre sam za resenje da se saceka tj. da se spremimo prvo, pa da onda krenemo u bilo koju akciju.

Jedno je u momentu zauzeti neki prostor... a sasvim drugo je drzati ga pod kontrolom.

- - - - - - - - - -

Dokaz...potpisivanje sporazuma,davanje drzvanih ingerencija otetom delu teritorije..i svaka stranka koja se za to zalaze je izdajnicka.

Onda bi neko morao da mi objasni da li u pomenuto upada i clanstvo Srbije u Cefti, gde se UNMIK - Kosovo pominje kao clan ravnopravan nama. Potpisano 2006. godine.
 
Slozio bih se da se u sadasnjim uslovima borimo za njega - ali sta bi dobili, ako nam se pokrajina vrati pod kontrolu? Da li imamo snage da apsolutno nepokorne Siptare drzimo u kontroli?
Pre sam za resenje da se saceka tj. da se spremimo prvo, pa da onda krenemo u bilo koju akciju.

Jedno je u momentu zauzeti neki prostor... a sasvim drugo je drzati ga pod kontrolom.

- - - - - - - - - -



Onda bi neko morao da mi objasni da li u pomenuto upada i clanstvo Srbije u Cefti, gde se UNMIK - Kosovo pominje kao clan ravnopravan nama. Potpisano 2006. godine.
Jel pod imenom Kosovo?
Ne radi se da li kontrolisemo Kosovo..da li smo u mogucnosti da ga branimo..li sta vec..vec jednostavno nemamo razlog da ga priznamo..da priznamo nesto sto je na silu oteto..OTETO BOMBARDOVANJEM...SHVATAS IL NE?
 
Ako moze malo blize odredjenje tog 'izdajnicke stranke'?
To se izlizalo od koriscenja, a retko ko prilozi koji argument, dokaz, za to.
Izdajnik je svako ko ne misli dobro svojoj zemlji,tj. onaj koji hoće da upravlja njom samo da bi se okoristio i presuo u svoj džep novac koji se uzima od stanovništva sopstvene zemlje.
Slikovito:
Ljudi koji kruže oko kotlića sa ribljom čorbom dok se ista krčka ne dodajući ništa u kotlić,a prvi se hvataju kutlače kada čorba bude gotova,te srču iz te kutlače što više mogu i dodaju je samo sebi bliskim ljudima koji takođe nisu dodali ništa u kazan,niti učestvovali u kuvanju čorbe.
Mene garnitura SNS,DS,SPS,URS podeća na te ljude.
Izdajnici!
 
Jel pod imenom Kosovo?
Ne radi se da li kontrolisemo Kosovo..da li smo u mogucnosti da ga branimo..li sta vec..vec jednostavno nemamo razlog da ga priznamo..da priznamo nesto sto je na silu oteto..OTETO BOMBARDOVANJEM...SHVATAS IL NE?

Ako ces da se drzis ustava, ne mozes ni da kazes da je oteto. Ako je oteto, nije vise nase. Mozes samo da kazes "pokusavaju da ga otmu" i da se pozoves na rezoluciju 1244 (mada ja licno uopste nisam oduzevljen time).

- - - - - - - - - -

Izdajnik je svako ko ne misli dobro svojoj zemlji,tj. onaj koji hoće da upravlja njom samo da bi se okoristio i presuo u svoj džep novac koji se uzima od stanovništva sopstvene zemlje.
Slikovito:
Ljudi koji kruže oko kotlića sa ribljom čorbom dok se ista krčka ne dodajući ništa u kotlić,a prvi se hvataju kutlače kada čorba bude gotova,te srču iz te kutlače što više mogu i dodaju je samo sebi bliskim ljudima koji takođe nisu dodali ništa u kazan,niti učestvovali u kuvanju čorbe.
Mene garnitura SNS,DS,SPS,URS podeća na te ljude.
Izdajnici!

Ja bih okrenuo pitanje: da li je izdajnik onaj ko pokusava da spase sta se spasti moze, od ostatka srpskih zemalja koje Beograd kontrolise? Nismo mi samo KiM izgubili iz kontrole. To je jedini (i nadam se da ce tako da ostane) deo Srbije koji trenutno nije pod kontrolom. A srpskih zemalja koje nisu pod kontrolom imas vise delova.
 
Ako ces da se drzis ustava, ne mozes ni da kazes da je oteto. Ako je oteto, nije vise nase. Mozes samo da kazes "pokusavaju da ga otmu" i da se pozoves na rezoluciju 1244 (mada ja licno uopste nisam oduzevljen time).

- - - - - - - - - -



Ja bih okrenuo pitanje: da li je izdajnik onaj ko pokusava da spase sta se spasti moze, od ostatka srpskih zemalja koje Beograd kontrolise? Nismo mi samo KiM izgubili iz kontrole. To je jedini (i nadam se da ce tako da ostane) deo Srbije koji trenutno nije pod kontrolom. A srpskih zemalja koje nisu pod kontrolom imas vise delova.

Da i u ustavu pise da je Kosovo ne otudjiva teritorija..i zbog toga koriste eufemizme i kroz male korake,priznavaju otimacinu i agresiju na Kosmet.
DA POZNAT JE TVOJ PATRIOTSKI STAV U VEZI KOSMETA...TI BI GA PRIZNAO..PATRIOTA.
ZATO SI TI I MODERATOR...NEKAD JANICARI..LJOTICEVCI..DANAS TI I SLICNI.
 
Ja bih okrenuo pitanje: da li je izdajnik onaj ko pokusava da spase sta se spasti moze, od ostatka srpskih zemalja koje Beograd kontrolise? Nismo mi samo KiM izgubili iz kontrole. To je jedini (i nadam se da ce tako da ostane) deo Srbije koji trenutno nije pod kontrolom. A srpskih zemalja koje nisu pod kontrolom imas vise delova.
Ja sam ti lepo naveo slikoviti primer sa kazanom i ribljom čorbom.Krasti svoj narod i državu,a doći na njeno čelo da bi je poveo u "bolje sutra" je izdaja.
 
Ako ces da se drzis ustava, ne mozes ni da kazes da je oteto. Ako je oteto, nije vise nase. Mozes samo da kazes "pokusavaju da ga otmu" i da se pozoves na rezoluciju 1244 (mada ja licno uopste nisam oduzevljen time).

- - - - - - - - - -
Ja bih okrenuo pitanje: da li je izdajnik onaj ko pokusava da spase sta se spasti moze, od ostatka srpskih zemalja koje Beograd kontrolise? Nismo mi samo KiM izgubili iz kontrole. To je jedini (i nadam se da ce tako da ostane) deo Srbije koji trenutno nije pod kontrolom. A srpskih zemalja koje nisu pod kontrolom imas vise delova.

е........ боље иди спавај вечерас..... баш си забрљао....... почео си к'о Дачић......:evil:
 

Back
Top