Suvise tvrd...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Suvise tvrd...

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano Suvise tvrd...

Mnogi su se zabrinuli za mene. Kao sto znate u subotu sam isla na izlet sa mojim deckom, koji ce postati bivsi mozda vec veceras, i sa mojim super drugom iz CG. On mi se nabacuje i bas je sladak, ali posle ove subote... svasta se izdesavalo. Dakle, otisli smo ujutru na izlet. Na izletu smo bili: moj decko, njegov drug, koji me smara, njegova devojka, njena sestra, drugarica njene sestre, moj drug, njegov brat i njegov drug i njegova sestra i njihov tata. Bilo je lepo sve do posle podne. Ja sam malo otisla u setnju sa tatom od druga brata mog druga. Pricali smo o svemu, ali je iznenada naleteo neki odvratan pljusak. Poceli smo da trcimo. On bas nije mogao brzo kao ja. Sklonila sam se pod jedno drvo. On mi je sklonio kosu i poljubio me je. Meni je bilo neprijatno, a u tom trenutku je naisla sestra druga brata mog druga i okrenula se i otisla. Ja sam videla da je ona ljubomorna na mene od pocetka, jer mene svi vole, a onda je ona tamo otisla. Oni su ubrzo dosli djipom moga decka po nas. Svi su bili obesenih noseva, a posebno ona. USli smo i vratili se kuci. Ja sam dosla u moj prazan stan gde nisam imala nista da jedem osim osim brazilskog i indijskog oraha. Mislim da Milanka krisom jede pistace. Sada, od kada vodim samostalan zivot, cesto zaboravim da skuvam sebi nesto za rucak, a kada se probudim obicno vise nema svezeg hleba u obliznjoj prodavnici. Ne idem cesto kod Mame na rucak. Nisam bila danas, a juce sam bila na decijem rodjendanu. Pricacu vam malo kasnije o cemu se tu radilo. Pozvao me je ovaj moj drug Crnogorac i pitao sta se desava. Ja sam rekla da sam sva vlazna i da ne mogu da se osusim. Ne mogu da pozovem nijednu dostavu hrane, jer nema veganskih restorana u Beogradu, a ja sam veganka i to je poznato sirom sveta. Taman sam zavrsila razgovor sa mojim drugom Crnogorcem, kada je telefon ponovo zazvonio. To je bila sestra druga brata moga decka. Ona mi je rekla da sam ja rasturacica porodica, da jurim sedokose muskarce i da se o meni prica nasiroko po gradu, kako samo jurim muskarce punih dzepova, a posebno dede. To nije istina, posto moj sadasanji decko ima 39 godina, a moj drug, koji mi se svidja i sa kojim cu se najverovatnije smuvati ima 37 godina. Znaci, on je mladji cak i od mog decka. Rekla je da jurim ozenjene, a poznato je da ja nikada ne bih bila sa nekim ozenjenim, a ni razvedenim. Istina je da stvarno ima muskaraca, kojima lepo stoji seda kosa, ali to ne znaci da mi se svi sedokosi svidjaju. Posle sam otisla kod Bebe, posto ona dobro kuva, pa sam jela kod nje. Malo smo se zezale i pozvala me je na svadbu, posto se udaje za dve nedelje. To je bas iznenada, ali jedan moj bivsi gazda joj je ponudio slobodan termin u njegovoj kafani. Bilo je ili sad ili oktobar, pa su oni uzeli sada. Ja sam joj rekla da to moze biti baksuz, posto je neki par odustao od svadbe.
    Juce sam isla na deciju zurku. To su neki dosadni prijatelji, koji me zovu svake godine. Bilo je jako dosadno. Bile su samo majke i deca. Prosle godine je bilo bolje. Bio je i neki smarac, koji me je muvao prosle godine, ali sam ga ove godine vesto izbegla. Posle sam otisla na drugi deciji rodjendan. Taj je bio bolji. Bilo je dosta salata, pa sam malo nesto i pokljucala, ali je hrana bila bedna. Baloni su bili odvartni. Muskarci su svi bili sa zenama i svi su ofucani i debeli. Jedan je cak imao krmeljive oci. Mozda je moj stav suvise tvrd.
    Da li sam ja pogresila? Sta je trebalo da uradim?
    Poslednji put ažurirao/la Stevcina zabica : 02.07.2013. u 23:02

BGHighlander nije na forumu
    jedini na celom forumu koji nije opštio ni samakar jednom forumašicom
    Veoma poznat
    Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Suvise tvrd...

Trebalo je da skuvaš nešto za ručak...

Domaćin
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Vratite mi 2-3 minuta zivota!

Naci matora so si nas izlozila ono kao jbt, ja mis'io ti se cepala sa matorim, kad ono medjutim tvrd stav i neka prica ono kao o hrani, i so si veganka hebo te?

Зоки nije na forumu
    Негро, а сви знамо шта је Негро.
    Buduća legenda Зоки (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    588

pa tacno da mi neko uperi napunjeno ghovno u slepoocnicu ne bi mogo da me natera da citam ovo. misim pucaj brate al cune da citam!
    ziveo inteleeekt!

Domaćin Ariodante (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

sjajno!

nemam pametan savet, al ću uvek rado da pročitam pitanja

Poznat Branimir76 (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Da se utepaš s motku.
    BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA... A KAD ĆEŠ ŽIVETI? - Meša Selimović

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Mene boli prst na levoj nozi, udario sam ga u vrata onapravljena od Hrastovog drveta kada sam pokusao da sutnem onog malog goblina sto mi krade pisma iz postanskog sanduceta. A vrata napravljena od hrastovog drveta su mnogo tvrda.
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    Mene boli prst na levoj nozi, udario sam ga u vrata onapravljena od Hrastovog drveta kada sam pokusao da sutnem onog malog goblina sto mi krade pisma iz postanskog sanduceta. A vrata napravljena od hrastovog drveta su mnogo tvrda.
    Menjaj vrata brate ili tapaciraj

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6151

joj cico kakav naslov
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Inače Cico, ti uopšte nemaš nikakve čvrste, krute i tvrde stavove, sudeći po tekstovima, koje u poslednje vreme pišeš. Daleko si fleksibilnija i popustljivija gledano prema principima, koji se mogu primetiti. Nije zgoreg da poradiš na svojoj čvrstini.

Poznat
    Učlanjen
    04.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

"a ja sam veganka i to je poznato sirom sveta" хахахахахах па краљу

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vrela Cica Pogledaj poruku
    Mnogi su se zabrinuli za mene. Kao sto znate u subotu sam isla na izlet sa mojim deckom, koji ce postati bivsi mozda vec veceras, i sa mojim super drugom iz CG. On mi se nabacuje i bas je sladak, ali posle ove subote... svasta se izdesavalo. Dakle, otisli smo ujutru na izlet. Na izletu smo bili: moj decko, njegov drug, koji me smara, njegova devojka, njena sestra, drugarica njene sestre, moj drug, njegov brat i njegov drug i njegova sestra i njihov tata. Bilo je lepo sve do posle podne. Ja sam malo otisla u setnju sa tatom od druga brata mog druga. Pricali smo o svemu, ali je iznenada naleteo neki odvratan pljusak. Poceli smo da trcimo. On bas nije mogao brzo kao ja. Sklonila sam se pod jedno drvo. On mi je sklonio kosu i poljubio me je. Meni je bilo neprijatno, a u tom trenutku je naisla sestra druga brata mog druga i okrenula se i otisla. Ja sam videla da je ona ljubomorna na mene od pocetka, jer mene svi vole, a onda je ona tamo otisla. Oni su ubrzo dosli djipom moga decka po nas. Svi su bili obesenih noseva, a posebno ona. USli smo i vratili se kuci. Ja sam dosla u moj prazan stan gde nisam imala nista da jedem osim osim brazilskog i indijskog oraha. Mislim da Milanka krisom jede pistace. Sada, od kada vodim samostalan zivot, cesto zaboravim da skuvam sebi nesto za rucak, a kada se probudim obicno vise nema svezeg hleba u obliznjoj prodavnici. Ne idem cesto kod Mame na rucak. Nisam bila danas, a juce sam bila na decijem rodjendanu. Pricacu vam malo kasnije o cemu se tu radilo. Pozvao me je ovaj moj drug Crnogorac i pitao sta se desava. Ja sam rekla da sam sva vlazna i da ne mogu da se osusim. Ne mogu da pozovem nijednu dostavu hrane, jer nema veganskih restorana u Beogradu, a ja sam veganka i to je poznato sirom sveta. Taman sam zavrsila razgovor sa mojim drugom Crnogorcem, kada je telefon ponovo zazvonio. To je bila sestra druga brata moga decka. Ona mi je rekla da sam ja rasturacica porodica, da jurim sedokose muskarce i da se o meni prica nasiroko po gradu, kako samo jurim muskarce punih dzepova, a posebno dede. To nije istina, posto moj sadasanji decko ima 39 godina, a moj drug, koji mi se svidja i sa kojim cu se najverovatnije smuvati ima 37 godina. Znaci, on je mladji cak i od mog decka. Rekla je da jurim ozenjene, a poznato je da ja nikada ne bih bila sa nekim ozenjenim, a ni razvedenim. Istina je da stvarno ima muskaraca, kojima lepo stoji seda kosa, ali to ne znaci da mi se svi sedokosi svidjaju. Posle sam otisla kod Bebe, posto ona dobro kuva, pa sam jela kod nje. Malo smo se zezale i pozvala me je na svadbu, posto se udaje za dve nedelje. To je bas iznenada, ali jedan moj bivsi gazda joj je ponudio slobodan termin u njegovoj kafani. Bilo je ili sad ili oktobar, pa su oni uzeli sada. Ja sam joj rekla da to moze biti baksuz, posto je neki par odustao od svadbe.
    Juce sam isla na deciju zurku. To su neki dosadni prijatelji, koji me zovu svake godine. Bilo je jako dosadno. Bile su samo majke i deca. Prosle godine je bilo bolje. Bio je i neki smarac, koji me je muvao prosle godine, ali sam ga ove godine vesto izbegla. Posle sam otisla na drugi deciji rodjendan. Taj je bio bolji. Bilo je dosta salata, pa sam malo nesto i pokljucala, ali je hrana bila bedna. Baloni su bili odvartni. Muskarci su svi bili sa zenama i svi su ofucani i debeli. Jedan je cak imao krmeljive oci. Mozda je moj stav suvise tvrd.
    Da li sam ja pogresila? Sta je trebalo da uradim?
    Ne brini Cico, kad predju cetrdesetu uglavnom im omeksa, retko im ostane suvise tvrd...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Grrrr! tebe treba i i

Ističe se
    Učlanjen
    10.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Suvise tvrd...

Indeed...

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aaaaaaaaaahahahaha, pao sam na dupe

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Indeed…srsly? Pogledaj poruku
    Strashno...

Aktivan član Sekura (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    416

Cico, Cico..bas si se za*ebala..razmisli ti dobro o tome..Jes da nisam citala tekst al tvrdim da si se za*ebala..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zasto je svi podyebavate ? pa pustite je nek pise sta voli

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio j.p.SU Pogledaj poruku
    Inače Cico, ti uopšte nemaš nikakve čvrste, krute i tvrde stavove, sudeći po tekstovima, koje u poslednje vreme pišeš. Daleko si fleksibilnija i popustljivija gledano prema principima, koji se mogu primetiti. Nije zgoreg da poradiš na svojoj čvrstini.
    Sada pisem samo o ljubavi. Odlucila sam da ne iznosim previse privatnih detalja u javnost, jer ima dosta ljubomornih i zlobnih ljudui.

Citat Original postavio Lustful Pogledaj poruku
    Zasto je svi podyebavate ? pa pustite je nek pise sta voli
    Hvala na podrsci. Ljudi ovde pisu svakakve gluposti, a mene razapinju na krst.

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Ti bese obecala sliku....
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    Ti bese obecala sliku....
    Obecala nisam, a sravila sam jednu skorasnju na slikama malopre. Pogledaj. Daj i neku tvoju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vrela Cica Pogledaj poruku

Hvala na podrsci. Ljudi ovde pisu svakakve gluposti, a mene razapinju na krst.
    Ti si moje svetlo na kraju tunela stvarno je osveznje procitati ovakav ljubavni text

imas moju punu podrsku

Moderator siju i miju (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1221

a koliko godina ima tata tvog druga ,onaj , koji te je poljubio ?

Baš sam ljubomorna
    Ne postoje neresivi problemi,postoje samo neprijatna resenja.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

svi je zezate jer je yebozovnija riba od vas i bojite se nje jer je svako musko zeli po pisanju ume da napali mmmm

Ja obozavam Vrele Cice

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Citat Original postavio siju i miju Pogledaj poruku
    a koliko godina ima tata tvog druga ,onaj , koji te je poljubio ?

Baš sam ljubomorna
    Ne znam. Mislim oko 55. Super izgleda.

Slične teme

1. "tvrd" sex i zene?
    Autor sm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 05.11.2011., 21:51
  2. Imam i suvise velike grudi da li da ih smanjim
    Autor Smoldi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 28.08.2010., 23:19
  3. Lepa a suvise sama...
    Autor Vampiricaa u forumu Žene
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 29.12.2005., 11:40
  4. Zene koje puno tvrde pazar nikada ne pazare tvrd
    Autor snoshaj efendija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 17.05.2005., 12:22
  5. da li su danasnji tipovi suvise isfeminizirani...
    Autor pretor u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 31.01.2005., 09:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •