HVALA TACHI, HVALA IVICE, HVALA ACO.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eto kako mali perica vidi svet oko sebe...:D

Ma bitno da ćeš ti da vratiš Albance u Albaniju...


Samo izgleda nekim čarobnim štapićem, pošto za drugu metodu od tebe nismo čuli..

- - - - - - - - - -

99' je bila jos zaokruzanija i mnogostruko sigurnija pa se desilo to sto se desilo.

Desilo se to da smo hteli vojm putem da očistimo Kosov...

Videli smo da ne može, znači vreme je za plan B, otcepljujemo se od njih, podižemo kineski zid...Ćao - zdra'o...
 
@tema

Evo da se slozim sa svim sto si rekao, ali mi samo objasni zasto bi Srbija priznala Kosovo i razgranicila se sa istim, da bi sutra usla u EU sa tim istim Kosovom pod zakonima koji tim istim siptarima opet dozvoljavaju sirenje na ostatak Srbije kao sto su to uradili sa Kosovom ?

Da mi ovde pricamo o finalnom razgranicenju za sledecih 200-300g pa da te i shvatim, ali odricati se dela teritorije da bi sutra usao sa tom novom "drzavom" u Uniju i postao deo iste drzave ponavljajuci istu gresku je van svake pameti.

Ovde se Srbiji sprema i predstavlja isti scenario kao do sada, ali uz pravno razgranicenje da se potvrdi otimacina.
 
Da, kosovske institucije samouprave. Nadleznost UNMIK-a je bila da ih uspostavi. Evo iz rezolucije 1244:

Да промовише суштинску аутономију, а не озакоњује насељавање шиптара из Албаније... А у тој чувеној резолуцији пише још нешто, зар не?
 
glavno da si ti u beogradu sveCkom informisana i znas sve o kosmetu koje ni na karti ne bi mogla da potrefis...:D

beograCka TELEgencija mi se popela na vr' one stvari...

Pa kad već diskusija ide u tom smeru, moram da ti kažem da mi se stvarno povraća od svih vas patriota koji sedite par hiljada kilomerata daleko odavde i popujete nam. Sutra kad ustaneš i odeš na posao, nećeš se ni setiti Kosova, Beograda, proteranih i sirotinje, drugim rečima, boleće te uvo za sve što se dešava u Srbiji, stajaćeš mirno ispred nekog šefa Švabe i klimaćeš glavom: "Ja, ja..." nego, tako malo, ubijaš vreme pljujući EU u kojoj, btw, živiš. Pametan je naš narod, ima milion poslovica koje se mogu primeniti na slučajeve poput tebe, npr. Ne pogani tamo odakle jedeš.
 
glavno da si ti u beogradu sveCkom informisana i znas sve o kosmetu koje ni na karti ne bi mogla da potrefis...:D

beograCka TELEgencija mi se popela na vr' one stvari...

eto kako mali perica vidi svet oko sebe...:D

E, aurora... Sa svojim glupim postovima, sve me više podsećaš na one (onu) bolesne žene sa foruma tipa Kisela bombona, Komunistkinja, Putinovka....
 
Ma bitno da ćeš ti da vratiš Albance u Albaniju...


Samo izgleda nekim čarobnim štapićem, pošto za drugu metodu od tebe nismo čuli..

- - - - - - - - - -



Desilo se to da smo hteli vojm putem da očistimo Kosov...

Videli smo da ne može, znači vreme je za plan B, otcepljujemo se od njih, podižemo kineski zid...Ćao - zdra'o...

Ma, ne provociraj više.

- - - - - - - - - -

Ma bitno da ćeš ti da vratiš Albance u Albaniju...


Samo izgleda nekim čarobnim štapićem, pošto za drugu metodu od tebe nismo čuli..

- - - - - - - - - -



Desilo se to da smo hteli vojm putem da očistimo Kosov...

Videli smo da ne može, znači vreme je za plan B, otcepljujemo se od njih, podižemo kineski zid...Ćao - zdra'o...

:bye:
 
Ma bitno da ćeš ti da vratiš Albance u Albaniju...


Samo izgleda nekim čarobnim štapićem, pošto za drugu metodu od tebe nismo čuli..

- - - - - - - - - -



Desilo se to da smo hteli vojm putem da očistimo Kosov...

Videli smo da ne može, znači vreme je za plan B, otcepljujemo se od njih, podižemo kineski zid...Ćao - zdra'o...

cuj, pa ajde ti idi recimo u svajcarsku i trazi da ostanes tek tako cefa radi, bez ikakvog razloga...mislis da bi moglo? :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top