HVALA TACHI, HVALA IVICE, HVALA ACO.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tacno 1,4 miliona...mada su i tu cifru malo prenapumpali, ni siptari se vise ne mnoze kao ranije...

a oni sto su nadosli iz albanije nisu tu legalno...ko im je dao dozvolu boravka? koje institucije? kad bi srbi povratili kosmet to vise ne bi bilo vazece pa bi samim tim morali da se vrate odakle su dosli...

Ama ko bi ih naterao da se vrate i kako????


Već drugi put te pitam???
 
знаћи,
разумеш ме што те поклањам, не може мој београд, свецки да се стара о теби и осталих 38 тисућа буџететлија, ОПСТАНАК му је у питању?

Apsolutno podržavam regionalizaciju... Pa ako treba i svako da ima svoju kasu...

Žao bi mi bilo za Vojvodinu i Šumadiju, a BG neka izgori, što se mene tiče...:ljutko:

- - - - - - - - - -

srbi...pravi srbi, ne fejkovi poput tebe...

Dobro Srbi... Pravi Srbi, naravno... Neće valjda marsovci... ALi kako??? Ajd' objsni mi malo to?

- - - - - - - - - -

Уопште нисам,
РЕАЛНО кажем који ћеш ми, чак ни језик којим причаш не разуму у београду, свецком.

Ma sve ok, nego ne odgovaraš ni na jedno pitanje... Pričaš nešto bezveze... Skrećeš sa teme...
 
Apsolutno podržavam regionalizaciju... Pa ako treba i svako da ima svoju kasu...

Žao bi mi bilo za Vojvodinu i Šumadiju, a BG neka izgori, što se mene tiče...:ljutko:

не ниси по обичају сватијо,
све може и мора да изгори да би легло парадера, југославена, усташа и осталих тајкуна у власништву западних пријатеља опстало......
 
Apsolutno podržavam regionalizaciju... Pa ako treba i svako da ima svoju kasu...

Žao bi mi bilo za Vojvodinu i Šumadiju, a BG neka izgori, što se mene tiče...:ljutko:

- - - - - - - - - -



Dobro Srbi... Pravi Srbi, naravno... Neće valjda marsovci... ALi kako??? Ajd' objsni mi malo to?

- - - - - - - - - -



Ma sve ok, nego ne odgovaraš ni na jedno pitanje... Pričaš nešto bezveze... Skrećeš sa teme...

alo teletabisu, jel tebi jasno da ti ljudi nisu tamo legalno? po kom osnovu su dosli iz albanije i zasto? ko im je dao dozvolu boravka? objasni ti meni malo to...
 
Apsolutno podržavam regionalizaciju... Pa ako treba i svako da ima svoju kasu...

Žao bi mi bilo za Vojvodinu i Šumadiju, a BG neka izgori, što se mene tiče...:ljutko:

- - - - - - - - - -



Dobro Srbi... Pravi Srbi, naravno... Neće valjda marsovci... ALi kako??? Ajd' objsni mi malo to?

- - - - - - - - - -



Ma sve ok, nego ne odgovaraš ni na jedno pitanje... Pričaš nešto bezveze... Skrećeš sa teme...

али уопште не скрећем,
ти си поклонијо нешто моје да би теби било боље, ја сад поклањам тебе, да би још неком било боље.....
 
али уопште не скрећем,
ти си поклонијо нешто моје да би теби било боље, ја сад поклањам тебе, да би још неком било боље.....

A šta je tvoje? Kosovo?

Batice, malopre reče da si u BG, sad odjedamput Kosovo tvoje....:eek:

I ti si kao ova Aurora... Moje je Kosovo, mnogo vredi, ali ja nisam tamo jer me boli stojko za Kosovo, al' mnogo lepo zvuči kad kažem da je moje i da ga ne dam...:hahaha:
 
Приметио сам да бришу моје поруке, а мандовове не... :D
Дачо, колико цениш своју *******, кад лицитираш о цени нечије дедовине?
Једну црвену?
Дај који динар, бате?
Милијарду?

ма ди бре бришу,
ово је слободан форум, све пршти од слободе говора и љуцки права, додуше једини је увјет да ниси зли Србин, ал да не цепидлачимо, параноику.....
 
ма ди бре бришу,
ово је слободан форум, све пршти од слободе говора и љуцки права, додуше једини је увјет да ниси зли Србин, ал да не цепидлачимо, параноику.....

Можда мало... А можда ми се и учинило. :D
 
A šta je tvoje? Kosovo?

Batice, malopre reče da si u BG, sad odjedamput Kosovo tvoje....:eek:

I ti si kao ova Aurora... Moje je Kosovo, mnogo vredi, ali ja nisam tamo jer me boli stojko za Kosovo, al' mnogo lepo zvuči kad kažem da je moje i da ga ne dam...:hahaha:

Моје колко и твоје,
ти си поклонијо њега, ја тебе у чему је даклем проблем, кад је БУДУЋНОСТ целе просербие у питању?

- - - - - - - - - -

Можда мало... А можда ми се и учинило. :D

Биће да је то.
 
Pa hoće akobudu na vlasti takvi kao ti... Upravo je tema o tome... Ako se odcepimo od njih, bićemo sigurni bar od Podujeva na ovamo...

Takvi kao ti, koji su napravili zbeg u Nemačkoj, pokušavaju da razyebu i ovo malo od Srbije što je ostalo....
:think:
Група наоружаних Албанаца са Косова и Метохије пуцала је у Срђана Каличанина у селу Боровац код административног прелаза Мердаре на територији општине Куршумлија, а повређених није било.

Како је казао Каличанин у тренутку када је група наоружаних Албанаца запуцала на њега он је косио своју ливаду поред шуме.
 
Моје колко и твоје,
ти си поклонијо њега, ја тебе у чему је даклем проблем, кад је БУДУЋНОСТ целе просербие у питању?

Токсични отпад не можеш да поклониш... Можеш једино да платиш да га неко закопа, дубоко на својој територији.
 
Приметио сам да бришу моје поруке, а мандовове не... :D
Дачо, колико цениш своју *******, кад лицитираш о цени нечије дедовине?
Једну црвену?
Дај који динар, бате?
Милијарду?

I šta sad? Ja sam kao mandov, a ti si kao Srbin??:lol:

OK... Nego, kako bi ti rešio Kosovo, Srbine???

Ajde, ti si ovde najpametniji...Kaži nešto pametno...

- - - - - - - - - -

:think:
Група наоружаних Албанаца са Косова и Метохије пуцала је у Срђана Каличанина у селу Боровац код административног прелаза Мердаре на територији општине Куршумлија, а повређених није било.

Како је казао Каличанин у тренутку када је група наоружаних Албанаца запуцала на њега он је косио своју ливаду поред шуме.

Pa to je zato što ne znamo gde nam je granica... Da znamo, policija bi bila na granici... A i vraćamo se na uvodni post i visoki zid!

Drugo, od kud znaš da su bili Albanci?
 
I šta sad? Ja sam kao mandov, a ti si kao Srbin??:lol:

OK... Nego, kako bi ti rešio Kosovo, Srbine???

Ajde, ti si ovde najpametniji...Kaži nešto pametno...

- - - - - - - - - -



Pa to je zato što ne znamo gde nam je granica... Da znamo, policija bi bila na granici... A i vraćamo se na uvodni post i visoki zid!

Drugo, od kud znaš da su bili Albanci?
Срећа је што ћеш ускоро да бежиш одатле,као сваки унијат.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top