Gde ste primljeni?

Ja sam upisala Gimnaziju u Pancevu, Drustveni smer!!!! Svaka mi cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
E ljudi ja sam upisala turisticku na NB-turisticki tehnicar i bas sam happy,jer mi je to bila prva zelja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa ako ima neko ko je zapao u ovu skolu neka se javi!!!!!POZDRAV ZA SVE BUDUCE SREDNJOSKOLCE!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:
P.S.A =RODMAN= da se ne hvali vise!Ok? :D :D :D
 
addn:
E ljudi ja sam upisala turisticku na NB-turisticki tehnicar i bas sam happy,jer mi je to bila prva zelja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa ako ima neko ko je zapao u ovu skolu neka se javi!!!!!POZDRAV ZA SVE BUDUCE SREDNJOSKOLCE!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink: :wink:
P.S.A =RODMAN= da se ne hvali vise!Ok? :D :D :D

Vazi :wink: ali zamislite 4 godine ima da se smarate po skoli a ja sedim i srcem limunadu kuci pored kompa :twisted:
 
OtKaCeNa_NoVoSaDjAnKa:
Ja sam u poljoprivrednu-VETERINARSKI TEHNICAR-OGLED,i jaaaaaako sam srecna jer sam bas to zelela...
Ako je jos neko upao u moj smer,ili u poljoprivrednu skolu sa domom ucenika Futog,neka se javi!
I,gde ste upali?

-ja sam upisala grafički dizajn u umetničkoj u novom sadu. znate li nekog ko je to upisao?
 
=RODMAN=:
E deco,deco vi tek upisali ja sad 4 godina zavrsna Gradjevinske skole na Zvezdari :lol: :lol: :lol:
8)

danas sam sa drugom bila do njegove skole - koja deli zgradu sa tvojom.
saucesce svima koji su upisali gradjevinsku :cry: :wink: (ma sala, bre, nemojte se obeshrabriti, samo je zgrada...gulp...)


ma ne brinite, tu je groblje, pa ako se zakacite s nekim... jaoj ovo ne treba da kazem :twisted:
 
Girl next door:
=RODMAN=:
E deco,deco vi tek upisali ja sad 4 godina zavrsna Gradjevinske skole na Zvezdari :lol: :lol: :lol:
8)

danas sam sa drugom bila do njegove skole - koja deli zgradu sa tvojom.
saucesce svima koji su upisali gradjevinsku :cry: :wink: (ma sala, bre, nemojte se obeshrabriti, samo je zgrada...gulp...)


ma ne brinite, tu je groblje, pa ako se zakacite s nekim... jaoj ovo ne treba da kazem :twisted:


e obiso sam to groblje znam ga napamet !!! e najace ono zimus po mrkom mraku ja se vracam kuci sam kroz GROBLJE !!!!!!!!! :twisted: a skola je malo raspad al staces :lol:
 

Back
Top