Вучић vs Храст

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

СМЕРШ

Primećen član
Poruka
715
"Treba da se oslobodimo palanačkog duha, koji kaže hoću hrast od šest vekova a ne autoput. E pa, ja hoću autoput", rekao je Vučić.


"I nemoj da prete radikalizacijom, zaustavljanjem autoputeva, železnice, pošto im to država neće dozvoliti", poručio je vicepremijer.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/391276/Vucic-Rekonstrukciju-Vlade-zavrsicemo-do-27-jula-nicije-ucene-necu-da-trpim

savinac_hrast_0107.jpg


Вучићу не попушћај, још само Храста да се ослободимо и можемо 5. брзином ка Датуму!
 
Poslednja izmena od moderatora:
nevezano za bilo kakve narodne priče, prosto je greota seći drvo staro 600 godina. nemoguće da nema nekog rešenja da se napravi neka krivina šta ja znam. debili.

ma toliko smo precizni---da nikako ne ostupamo od projekta...kad bi se zajebavali...
-da je neko od politicke bagre imao licnog interesa da se trasa izmeni koliko god...bez problema bi to bilo ucinjeno...a narod..?? ma ko ebe narod...
 
nevezano za bilo kakve narodne priče, prosto je greota seći drvo staro 600 godina. nemoguće da nema nekog rešenja da se napravi neka krivina šta ja znam. debili.


Ma sigurno da se može naći rješenje pa ne izmještaju 10 kilometara puta ,i ako je to seoski zapis onda treba to poštovati i čuvati kao tur .atrakciju .
Ne znam mislim da nije u redu i ono što kažu da će ga presaditi pa nije to muškatla ili neko drugo ljubičice šta ti ja znam
 
Ne može da se menja projekat jer bi se morala praviti krivina pred tunelom. Da ne pominjemo uticaj koji bi njegov ogromni koren od nekih tridesetak metara imao na podlogu i kolovozni sloj.

Na to je trebalo ranije misliti, sad samo seča ostaje.
 
Ne može da se menja projekat jer bi se morala praviti krivina pred tunelom. Da ne pominjemo uticaj koji bi njegov ogromni koren od nekih tridesetak metara imao na podlogu i kolovozni sloj.

Na to je trebalo ranije misliti, sad samo seča ostaje.

Ne lupetaj, projekat moze da se menja samo ako ima volje za tako nesto. A da se putevi prave kako dolikuje koren ne bi nimalo smetao. Put se pravi od 7 slojeva a nas ja mislim da nema ni 4!!!!

Pogledaj samo jablan drvo ili platan. pola drzave ih ima a putevima nista ne fali...
 
nevezano za bilo kakve narodne priče, prosto je greota seći drvo staro 600 godina. nemoguće da nema nekog rešenja da se napravi neka krivina šta ja znam. debili.

u kulturnim drzavama to drvo bi bilo vec stotinu godina pod zastitom drzave i tu se sva dalja prica zavrsava.To drvo datira iz vremena kada je Beograd pao pod Turke a ovi skorojevici bi da seku
 
Није ти добар линк - БЛОКИРА....

ево текста:

Vučić: Rekonstrukciju Vlade završićemo do 27. jula, ničije ucene neću da trpim
| 02. 07. 2013. - 12:38h
cat_icn_more.png
13:37h | Komentara: 229




Obimna rekonstrukcija Vlade Srbije trebalo da bude obavljena do 27. jula, na prvu godišnjicu rada Vlade, najavio je danas prvi potredsednik Vlade Aleksandar Vučić.
354422_vucic02fonetfoto-fonetaleksandar-levajkovi_f.jpg
Aleksandar Vučić


"To očekujem i od koalicionih partnera - da do 27. jula, na godišnjicu Vlade, obavimo rekonstrukicju", kazao je Vučić na konferenciji za novinare u Beogradu.



Uskoro "Er Srbija"

Prvi potpredsednik Vlade izjavio je danas da očekuje uspeh pregovora sa Etihadom i sporazum o partnerstvu te kompanije i Jat ervejza. Vučić je na konferenciji za novinare rekao da će konačno uspešno biti rešen problem Jugoslovenskog aerotransporta i najavio promenu naziva u "Er Srbija".
Generalni direktor Jat ervejza Velibor Vukašinović izjavio je da stručnjaci Etihada - firme iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, intenzivno analiziraju poslovanje njegove kompanije
Vučić je istakao da Srbija mora da se modernizuje i da ne smeju da se plaše promena.

On je naglasio da neće ocenjivati ministre iz drugih stranaka, ali da će ukazati Dačiću i Dinkiću na slabe rezultate u određenim sferama života.

Rekonstrukcija vlade će, kada je u pitanju SNS, biti obimna i sveobuhvatna i da će tu vrstu odgovornosti zahtevati i od koalicionih partnera.

"Što se tiče rekonstrukcije, biće obimna i sveobuhvanta. Ili tako mora da bude ili bolje da je ne pravimo. U tom smislu takvu vrstu odgovornosti zahtevaću i od partnera. Oni će autonomno i autohtono donositi svoje odluke", rekao je Vučić na konferenciji za novinare.

Vučić se takođe osvrnuo i na trenutne štrajkove u zemlji.

- URS je osudio štrajk oružara, ali ja nisam neobavešten čovek, tamo neko brutalno zloupotrebljava dobru volju države. Bolje da nema Vlade, ničije ucene neću da trpim - rekao je Vučić.

Tamo gde ima krivičnog dela biće sproveden postupak



"Što se borbe protiv korupcije tiče, podneću vam detaljan izveštaj pre 27. jula za godinu dana. Pre završetka tih godinu dana završićemo najmanje dva, a možda i tri predmeta od 24 predmeta o kojima smo govorili, a do kraja godina svih 24 predmeta će biti u potpunosti završeno", poručio je Vučić na konferenciji za novinare.
Vicepremijer je rekao da je za njega najbitnije da li postoji biće krivičnog dela i da će - gde postoji - biti sproveden krivični postupak.
"Sve ostalo, pa i kontakti sa kriminalcima prethodnih godina, je neprijatna politička činjenica", napomenuo je Vučić
Cela poenta protesta oružara jeste, kako tvrdi, da se sačuva fotelja jednog čoveka u nadzornom odboru.

"Treba da se oslobodimo palanačkog duha, koji kaže hoću hrast od šest vekova a ne autoput. E pa, ja hoću autoput", rekao je Vučić.


"I nemoj da prete radikalizacijom, zaustavljanjem autoputeva, železnice, pošto im to država neće dozvoliti", poručio je vicepremijer.


Neće Britanci i Nemci da rade, dok se Srbi odmaraj
Vučić je rekao da je, "bez obzira na maliciozne tvrdnje" pojedinih političara, Srbija dobila datum za početak pregovora sa EU: "Ako hoćete možete da kažete da je datum 31. januar", rekao je Vučić.


On je istako da su pred Srbijom na evropskom putu brojne teškoće, a pre svega je potreban rad.

"Neće Britanci i Nemaci da rade, dok se Srbi odmaraju", kazao je Vučić i dodao da je potrebna promena palanačkog duha, i da narod prestane da se plaši promena.


Vučić je kao prioritete Vlade istakao rad i privredu, a ne politiku. Kao jedan od prioriteta, Vučić je naveo smanjenje nezaposlenosti ispod 20 odsto i najavio lakše administrativne prosedure, uz promene Zakona o radu kako bi se stranim investitorima olakšao dolazak.

Gde se to očitava naša bahatost i osionost

SNS, kako je dodao, nikada nije pozivala medije i tražila da se objavi bilo koja informacija protiv bilo koga na političkoj sceni Srbije, pa ni koalicionih partnera.

"Nemamo vremena za to, a i moral nam nalaže da se ponašamo drugačije i da se ne ponašamo onako kako su se dugi ponašali", rekao je Vučić i dodao da je ministarka Zorana Mihajlović dobro primetila šta bi se dogodilo da neko drugi ima 40 i više odsto podrške, a SNS manje i kako je Srbija izgledala kada su neki imali 25 odsto i svu vlast, a kako su se bahato i osiono ponašali.

"Ja pitam gde se to očitava naša bahatost i osionost... Ne možete da navedete nijednu bahatu izjavu u poslednjih godinu dana, a kamoli bahato ponašanje, ili ne daj bože bahato trošenje novca. Za one koje imate ili će odgovarati pred nadležnim državnim organima ili će ići iz vlade, ukoliko nema biće krivično gonjeni", naveo je Vučić.
*******************************

Вучко очигледно почиње да се губи И ПОЧИЊЕ ДА ПРЕТИ ------- али у сваком злу има и неко добро... тако ОН ЈАВНО РУШИ ХРАСТ.... па нек види.......:cool:
 
Ne može da se menja projekat jer bi se morala praviti krivina pred tunelom. Da ne pominjemo uticaj koji bi njegov ogromni koren od nekih tridesetak metara imao na podlogu i kolovozni sloj.

Na to je trebalo ranije misliti, sad samo seča ostaje.

projekat moze da se menja ali to kosta veoma mnogo vremena i novca,i morao bi da se manja a za dodatne troskove i kostanja neka pozovu na odgovornost one koji su ucrtavali trasu kao primer drugima.Najlakse je neciji lose odradjen posao resiti stilovkama
 
Буквално сам згрожен овом изјавом. Мислим да објашњава добар део овога што нам се дешава и што ће нам се тек убудуће дешавати. Која је разлика између ове вандалске намере и разноразних џихадиста који су рушили вишевековне и вишемиленујmске споменике у Авганистану и Тимбуктуу (Мали)? Ово је споменик и чудо природе. Страшно!
 
neka seljaci poklone 2-3 ha zemlje vucicu levo il desno od postojece trase--da moze covek da to unovci od srbije...pa da vidis dal nece biti promenjena trasa..

Nasi politicari nemaju viziju niti misiju. svako ko je malo stariji, seca se kafane kod starog hrasta ( jeste da sam bio dete al se secam da smo tamo stajali da odmorimo ), i umesto da unovce ovo oni hoce da seku drvo. Mogu lepo da naprave neko odmaraliste ispod drveta. Stranci koji bi prolazili bi sigurno stali ako bi ga jos i "reklamirali", napravili neku atrakciju, al ne, politicari i njihovi eksperti i savetnici su gomila goveda koje dalje od svog govneta nisu u stanju da vide...
 
Nasi politicari nemaju viziju niti misiju. svako ko je malo stariji, seca se kafane kod starog hrasta ( jeste da sam bio dete al se secam da smo tamo stajali da odmorimo ), i umesto da unovce ovo oni hoce da seku drvo. Mogu lepo da naprave neko odmaraliste ispod drveta. Stranci koji bi prolazili bi sigurno stali ako bi ga jos i "reklamirali", napravili neku atrakciju, al ne, politicari i njihovi eksperti i savetnici su gomila goveda koje dalje od svog govneta nisu u stanju da vide...



Kao da takvih Hrastova ima hiljade po Evropi .
 
projekat moze da se menja ali to kosta veoma mnogo vremena i novca,i morao bi da se manja a za dodatne troskove i kostanja neka pozovu na odgovornost one koji su ucrtavali trasu kao primer drugima.Najlakse je neciji lose odradjen posao resiti stilovkama

Ja rekoh da je na to trebalo ranije misliti, ali uzevši u obzir da se tu pitao prvo Mića Bekuta, pa sad ovaj alkos, još je dobro i prošlo...
Izmenu projekta ne treba nikako uzimati u obzir, jer je to ISUVIŠE vremena i novca.
 
"Treba da se oslobodimo palanačkog duha, koji kaže hoću hrast od šest vekova a ne autoput. E pa, ja hoću autoput", rekao je Vučić.


"I nemoj da prete radikalizacijom, zaustavljanjem autoputeva, železnice, pošto im to država neće dozvoliti", poručio je vicepremijer.

:hahaha:чиме се он бави храстом,још један доказ да смо банана држава!!!!
 
projekat moze da se menja ali to kosta veoma mnogo vremena i novca,i morao bi da se manja a za dodatne troskove i kostanja neka pozovu na odgovornost one koji su ucrtavali trasu kao primer drugima.Najlakse je neciji lose odradjen posao resiti stilovkama

Један професор је предложио да храст остане и да би био атракција ако би се траке аутопута ИСПРЕД ХРАСТА РАЗДВОЈИЛЕ ПА КАСНИЈЕ ПОНОВО СПОЈИЛЕ........
 
Nasi politicari nemaju viziju niti misiju. svako ko je malo stariji, seca se kafane kod starog hrasta ( jeste da sam bio dete al se secam da smo tamo stajali da odmorimo ), i umesto da unovce ovo oni hoce da seku drvo. Mogu lepo da naprave neko odmaraliste ispod drveta. Stranci koji bi prolazili bi sigurno stali ako bi ga jos i "reklamirali", napravili neku atrakciju, al ne, politicari i njihovi eksperti i savetnici su gomila goveda koje dalje od svog govneta nisu u stanju da vide...

koliko u srbiji i evropi ima ovako starih stabala-voleo bih da znam....i dal bi neka stranka zelenih iz EU dozvolila u EU da se drvo odsece..??
 
Ja rekoh da je na to trebalo ranije misliti, ali uzevši u obzir da se tu pitao prvo Mića Bekuta, pa sad ovaj alkos, još je dobro i prošlo...
Izmenu projekta ne treba nikako uzimati u obzir, jer je to ISUVIŠE vremena i novca.

ova drzava je bacila isuvise novca na bahatluke i jednom se mora staviti tacka na los posao ,u pitanju su miliarde dolara bacene na lose projekte kradju i marifetluke.Neka kosta koliko kosta milion gore dole u odnosu na stotine prokockanih nije nista, ali neka bude za primer .Odgovorne pokaznjavati pa se mozda posle toga ljudi osveste kada vide da javasluk ne prolazi i pristupaju svom poslu profesionalno i odgovorno,mozda bi taj milion bio najbolje ulozeni milion
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top