Arhiepiskop SPC u Makedoniji osudjen na 3 godine, ostali uslovno
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Arhiepiskop SPC u Makedoniji osudjen na 3 godine, ostali uslovno

Poznat Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

Podrazumevano Arhiepiskop SPC u Makedoniji osudjen na 3 godine, ostali uslovno

Danas se zavrsio jos jedan montirani politicki sudski proces protiv Arhiepiskopa Jovana u Makedoniji.
    Tuzno je sto se zvanicna SPC 5 sati nakon izricanja presude kao ni srpski javni mediji jos nisu oglasili tim povodom.

http://www.centar9.info/articles/pdf...nfiskovana.pdf

Veoma poznat hogarius (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Arhiepiskop SPC u Makedoniji osudjen na 3 godine, ostali uslovno

Cova proneverio 250 hiljada evra, pa bi hteo da prodje nekaznjen. Malo morgen. Popovi bi hteli da su nedokucivi bilo sta i bilo gde da rade. I popovi imaju lelpljive prste. .
    Tako mi Odina, religija je opijum za mase!

Stara legenda Reefer (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1818

Podrazumevano Re: Arhiepiskop SPC u Makedoniji osudjen na 3 godine, ostali uslovno

Dobro je da znaš šta se tamo dešava...
    У овај живот си послат не да имаш срећу, него да је заслужиш.

Poznat Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

Citat Original postavio hogarius Pogledaj poruku
    Cova proneverio 250 hiljada evra, pa bi hteo da prodje nekaznjen. Malo morgen. Popovi bi hteli da su nedokucivi bilo sta i bilo gde da rade. I popovi imaju lelpljive prste. .
    Da, da... samo sto pronevera nije dokazana. Prosli put je bio osudjen za proneveru novca koji je predao pre optuzbe u sudski depozit. Dakle pare na racunu suda a on optuzen za proneveru istih... Jako zanimljivo.

Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Padre Pogledaj poruku
    Da, da... samo sto pronevera nije dokazana. Prosli put je bio osudjen za proneveru novca koji je predao pre optuzbe u sudski depozit. Dakle pare na racunu suda a on optuzen za proneveru istih... Jako zanimljivo.
    Hoces da kakzes da su Makedonci izuzetno glupi ljudi pa ne znaju sta je sudski deopozit. A, uzgredno pitanje, sta je sa ovih 250 hiljada evra, da li su i te pare na sudskom depozitu? Makedonci su bas glupi, njima je potreban srpski patrijarh da bi ih opametio?

Poznat Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    267

Citat Original postavio hogarius Pogledaj poruku
    Hoces da kakzes da su Makedonci izuzetno glupi ljudi pa ne znaju sta je sudski deopozit. A, uzgredno pitanje, sta je sa ovih 250 hiljada evra, da li su i te pare na sudskom depozitu? Makedonci su bas glupi, njima je potreban srpski patrijarh da bi ih opametio?
    Koliko znam, mada nisam strucan, ovaj novac je ulozen i potrosen u eparhiji na cijem celu je bio Jovan dok je bio u MPC. Otprilike dobio sam novac, ulozio u crkvu, ja napustio crkvu - zgrada ostala tebi a ti me tuzis da sam novac odneo sa sobom.
    Sto se tice tog sudjenja oko novca koji je bio u depozitu, Jovan je imao 3 oslobadjajuce presude dok nisu nasli 4. sudiju koji ce ga osuditi.

Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Padre Pogledaj poruku
    Koliko znam, mada nisam strucan, ovaj novac je ulozen i potrosen u eparhiji na cijem celu je bio Jovan dok je bio u MPC. Otprilike dobio sam novac, ulozio u crkvu, ja napustio crkvu - zgrada ostala tebi a ti me tuzis da sam novac odneo sa sobom.
    Sto se tice tog sudjenja oko novca koji je bio u depozitu, Jovan je imao 3 oslobadjajuce presude dok nisu nasli 4. sudiju koji ce ga osuditi.
    Ne znam kako glasi presuda niti obrazlozenje, te prema tome ne mogu ni da komentarisem istu. I na to sto si napisao stavljas rezervu, pa kazes "koliko ja znam," Znam samo to da odnos SPC prema MPC nije korektan i da stvara zlu krv izmedju dva bratska i bliska naroda. Cemu se SPC nada, da ce Makedonci prihvatiti da im patrijarh bude Srbin. Kad tad ce ta crkva biti priznata, a stetu ce imati samo nasa strana.

Slične teme

1. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.03.2013., 22:37
  2. stariji dvije godine!!!!
    Autor Pinki u forumu Žene
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 08.07.2009., 18:01
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2007., 00:37
  4. Osudjen pedofil iz SPC
    Autor serb_pagan u forumu Politika
    Odgovora: 37