Qliphot

Niko mi ne pomaže odozgo, pomažu mi ljudi na zemlji. Ljudi koji za razliku od tebe znaju nešto u u praksi.


Jos samo da te nauce da si po konstituciji biljojed a ne mesojed i da se ponasas u skladu sa tim, da jedes plodove a ne da kidas kosti mrtvih zivotinja u supi.

Leva Staza i Qliphot ucitelji. Smeh.
 
Poslednja izmena:
Meso je poželjno u alhemiji, kada se zaglaviš u vodi, treba ti dosta vatre.

tattvas.jpg
 
Svaki rad se odvija preko tela Serpent. Svaka ispravna staza koje god imala ime ne preskace telo niti ga ignorise, vec integrise.
Seksomagijske operacije karakteristicne za levi put rade se preko tela. Sledeci put ne menjaj smisao mojih postova kada je jasno na sta aludiraju.

Iznenadio bi se kad bi znao da je samo veoma mali procenat radova seksualne magije fizičke prirode.

- - - - - - - - - -

Meso je poželjno u alhemiji, kada se zaglaviš u vodi, treba ti dosta vatre.

Pogledajte prilog 293629

Činjenica. Recimo Kaula tantrici itekako jedu meso, kao i Kalipake. Neophodno je na tim stazama.
 
Postoji na temi leve staze. Poistovecenje sa boginjom nije lose, medjutim, sa ovakvim navodima kao u vezi neophodnosti ubijanja zivotinja i navodjenja nebuloza da je to pozeljno u duhovnom radu dokazuje da nemas ni b od boginje vec da si kao i vecina samo obican implant.

Ta bica koje ubijas gledaju te ne kao boginju vec kao zlu i svirepu vesticu jer im koljes decu ili placas drugima da to cine za tebe da bi se njihovim srcima sladila.
 
Postoji na temi leve staze. Poistovecenje sa boginjom nije lose, medjutim, sa ovakvim navodima kao u vezi neophodnosti ubijanja zivotinja i navodjenja nebuloza da je to pozeljno u duhovnom radu dokazuje da nemas ni b od boginje vec da si kao i vecina samo obican implant.

Ta bica koje ubijas gledaju te ne kao boginju vec kao zlu i svirepu vesticu jer im koljes decu ili placas drugima da to cine za tebe da bi se njihovim srcima sladila.

ti si bolestan....
 
Baviš se ezoterijom, a tumačiš učenja bukvalno.

U gnosticizmu Samuela Aun Weora bog je neko ko probudi Kundalini. Pri čemu se ne misli da on buvalno postaje ravan bogu, već trenutno dobija moći koje su njemu svojstvene. Nakon toga, tijelo i materica kod žene bivaju očišćeni.
 
Poslednja izmena:
Nisam, pravilna ishrana daje jak imunitet. Ishrana mesom vodi nizu oboljenja, rak debelog creva npr.

Jeste zdrava, ali nije dovoljna, ne ako podižeš Zmiju iz Klifota. Pusti knjige raznih jogija koji kažu da su na salaticama podigli Kundalini, to je kao kada hoćeš da upališ upaljač, a ono iskoči samo žeravica. Podizanje prave Zmije zahtjeva enormnu količinu energije. Ne osjećaš glad, ali moraš da unosiš izuzetno kaloričnu i jaku hranu ako misliš da izdržiš fizički. Život ti visi o koncu, a ti misliš da se hraniš salaticama. Vjeruj mi pored svog teške hrane, nakon dva mjeseca sam izgledala kao da sam na ivici anoreksije. A ti meni pričaš o salaticama.
 
Poslednja izmena:
Jeste zdrava, ali nije dovoljna, ne ako podižeš Zmiju iz Klifota. Pusti knjige raznih jogija koji kažu da su na salaticama podigli Kundalini, to je kao kada hoćeš da upališ upaljač, a ono iskoči samo žeravica. Podizanje prave Zmije zahtjeva enormnu količinu energije. Ne osjećaš glad, ali moraš da unosiš izuzetno kaloričnu i jaku hranu ako misliš da izdržiš fizički..

Blago ti se, nisi ostvarila kontrolu nad culima a pricas o Zmiji.
Pravillna ishrana biljna je ta koja daje snagu i polet. Nije stvar u tezini nego u lakoci.

Sa tobom nema dalje diskusije, jedi svinje i kobile i umisljaj da si boginja.
 
Idealizam i stvarnost su dvije suprotne tačke na istoj ravni. Ti se drži ideala, mene realnost više zanima.

P.S. Koliko imaš godina ako nije tajna?
 
Poslednja izmena:
Nisam, pravilna ishrana daje jak imunitet. Ishrana mesom vodi nizu oboljenja, rak debelog creva npr.

zdrav ishrana je raznovrsna ishrana a to ukljucuje i meso .....ne gmo meso..vec normalno zdravo meso........prirodno..pre svega zbog proteina i belancevina... neophodnih ljudskom organizmu.....za zdravlje su potrebni umerenost i mentalna i fizicka aktivnost....
 
Idealizam i stvarnost su dvije suprotne tačke na istoj ravni. Ti se drži ideala, mene realnost više zanima.

zdrav ishrana je raznovrsna ishrana a to ukljucuje i meso .....ne gmo meso..vec normalno zdravo meso........prirodno..pre svega zbog proteina i belancevina... neophodnih ljudskom organizmu.....za zdravlje su potrebni umerenost i mentalna i fizicka aktivnost....

Niste se oslobodili implanta. I dalje ste robovi SISTEMA, u ovom slucaju sistema mesne industrije koja zaradjuje na vama i farmaceutske industrije kojoj trebaju takvi.

http://forum.krstarica.com/entry.php/30268-Ljudi-biljojedi-ili-mesojedi
 
Poslednja izmena:
Udaras na nauku potpuno isto kao sto su radili ljudi inkvizicije. Ne treba da cudi sto svaku temu koja se bavi sto zdravim nacinom ishrane sto spiritualnim spamujes.

Imitatio Christi, odnosno dostizanje i ispoljavanje svesnosti Hristosa. Uciniti sebe cistim kanalom kroz koji Hristos deluje u svetu.
rad na postizanju Imitatio Christi kljucan, jer je pojava Hristosa ne samo od znacaja za covecanstvo, vec i od kosmickog znacaja,
Napisao sam Hristosove reci iz Propovedi na gori: Beati pauperes spiritu: Blaženi su siromašni duhom

Potpuno ista prica kao prica inkvizicije iz srednjeg veka koji su napadali ljude koji su tvrdili da zemlja nije ravna ploca. Srecom, danas se raspadate i zakon vas ometa da primenjujete silu. Ali jos uvek isto delate, borite se protiv nauke, i to takvim metodama koje su, kako da ih nazovem ne znam ni sam. Kao opoziciju na zvanicnu nauku koja je proucila fizionomiju coveka navodis neke pecinarske sekte i kultove koji jedu meso a ne bi cudilo ni da su ljudozderi i to proglasavas duhovnim razvojem.
 
Lav Nikolajevič Tolstoj (1828—1910, ruski pisac) je rekao: Kada čovek slobodno i pošteno traži moralni put, prvo od čega se mora okrenuti je meso. Vegetarijanstvo je kriterijum po kojem možemo prepoznati da li je čovekovo stremljenje prema moralnoj savršenosti iskreno i ozbiljno.



Budizam je sistem. Istina je ljubav i briga za druge.

(1) Ubiti ili biti okrutan prema živim bićima jeste protiv prvog pravila morala.

(2) Nastojanje da utičemo i ohrabrujemo druge da ne povređuju ili ubijaju živa bića, kao i da budu dobri prema njima, bilo bi u skladu sa prvim pravilom morala.

(3) Osećati blagonaklonost prema živim bićima, i tako se i ponašati, jeste deo prvog pravila morala.

(4) Ne samo neubijanje ili nepovređivanje živih bića, već blagonaklonost prema njima jeste integralni deo čitavog Učenja, a ne samo prvog pravila morala.

(5) Jedenje mesa je uzročno povezano sa povređivanjem i ubijanjem živih bića i time sa kršenjem prvog pravila morala.
 
Poslednja izmena:
Udaras na nauku potpuno isto kao sto su radili ljudi inkvizicije. Ne treba da cudi sto svaku temu koja se bavi sto zdravim nacinom ishrane sto spiritualnim spamujes.



Potpuno ista prica kao prica inkvizicije iz srednjeg veka koji su napadali ljude koji su tvrdili da zemlja nije ravna ploca. Srecom, danas se raspadate i zakon vas ometa da primenjujete silu. Ali jos uvek isto delate, borite se protiv nauke, i to takvim metodama koje su, kako da ih nazovem ne znam ni sam. Kao opoziciju na zvanicnu nauku koja je proucila fizionomiju coveka navodis neke pecinarske sekte i kultove koji jedu meso a ne bi cudilo ni da su ljudozderi i to proglasavas duhovnim razvojem.

demotivational-posters-quadruple-facepalm.jpg
 

Back
Top