pojela mi je bananu kojom sam ju hebao :(

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
misim tema nema veze sa naslovom, naslov je cisto marketinshke prirode da privuche masu.
pitanje je, ima ta jedna mala sto je mnogo tesna a ja ne mogu nadjem lubrikant koji mi ne iritira barshunastu kozu penisa.
pljuvacka ne dolazi u obzir, el da ja daovodim neku kuchku da mi pljuje po penisu dok imam odnos sa malaom bi bilo potpuno neetichki!
el ima neko neki predlog il da nastavim da ju cepam samo u medenjaka?
 
misim tema nema veze sa naslovom, naslov je cisto marketinshke prirode da privuche masu.
pitanje je, ima ta jedna mala sto je mnogo tesna a ja ne mogu nadjem lubrikant koji mi ne iritira barshunastu kozu penisa.
pljuvacka ne dolazi u obzir, el da ja daovodim neku kuchku da mi pljuje po penisu dok imam odnos sa malaom bi bilo potpuno neetichki!
el ima neko neki predlog il da nastavim da ju cepam samo u medenjaka?

Opet si se igr'o sa đedovim ovnom !?
Pa, jessmo ti lepo rekli prošli put da ga ne izazivaš ?
Pa, 'el te puk'o po sred ludare ?
i ti opet !?
A, sedam dana nisi dolazio sebi.
I buncao o poređanim sisama na mlečnom putu !
Ja, šejtana, ljudi moji....!
 
misim tema nema veze sa naslovom, naslov je cisto marketinshke prirode da privuche masu.
pitanje je, ima ta jedna mala sto je mnogo tesna a ja ne mogu nadjem lubrikant koji mi ne iritira barshunastu kozu penisa.
pljuvacka ne dolazi u obzir, el da ja daovodim neku kuchku da mi pljuje po penisu dok imam odnos sa malaom bi bilo potpuno neetichki!
el ima neko neki predlog il da nastavim da ju cepam samo u medenjaka?
pa nek mala suzi po njemu
 

Back
Top