Podsetnik sta ne/poneti na put

kao ponesem neke toplije gornje delove dux dzemper trenerka nikad nisam obuko

Sledeci put nemoj poneti , pa ce ti trebati :D
ja sve nosim ... ceo trokrilni ormar ( kao najsuzeniji izbor od osmokrilnog :mrgreen: )
vise zbog malera ... jer mi se redovno desi da pri pakovanju bacim pogled na nesto i kazem to mi ne treba , nije vazno dali je vrsta leka a inace nosim pokretnu bolnicu
to je stvar koja mi OBAVEZNOOOO zatreba
Nista ne perem na odmoru ... a uredno upotrebim mozda cetvrtinu stvari .
Neka njih ... nek se nadju , hleba ne traze
 
e pa vidite kad krenem bajsem,a to ce biti kad tad,nosim par bici majica,2 biciklisticka,2 para kupacih,sitnice za licnu higijenu,nesto malo za opravku bajsa-lepljenje guma i mislim da je to sve,pa vi vidite,za peskir nece biti mesta,brisacu se onom krpom upijajucom za kola
 
evo ti ... pitala sam ga
komplet sve na bicikli opremljen za putovanje Beograd - Atos

22272_1229060443031_6256798_n.jpg
 
pravim spisak par dana unapred i uvek taj spisak izgubim,pa ne mogu da ga korsitim sledeci put :)
pakujem se brzo.vazno mi je da ponesem kozmetiku,sminku,lekove i sta cu da citam,sve ostalo sta stavim stavim
nikada ne nosim peglu i fen,otkrila sam da na recepciji obicno ostavis depozit dobijes fen ili peglu i posle ti vrate pare.nisam to ranije znala
 
Obavezno nosim farmerke, duks, čarape i patike i svaki put mi zatrebaju, bar u busu dok putujemo planinskim predelima noću, kada mi bude hladno. Potom nosim kreme za sunčanje i jomelop (belać poput mene bez njih ne bi izdržao na moru ni jedan dan), maramu, sunčane cvike i šešir/ kačket. Kozmetika i odeća se podrazumevaju. Zatim nosim i nešto za pranje odeće, pribor za kuvanje kafe, nešto od lekova, pribor za jelo i ne mogu više da se setim šta sve još. :lol: U suštini natrpam sve i svašta, pola od toga ne iskoristim, ali ponesem misleći da je bolje da nešto ponesem i ne upotrebim, nego da ne ponesem, a da mi zatreba. :lol: Naravno, sa pakovanjem počinjem nekoliko dana pre puta, kako bih sve to potrpala, a spisak počinjem da pravim i pre toga.
 

Back
Top