more

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.390
zanima me ko bi da ide na more ali nema skim i nema para za put, evo za prvo mesto se ja javljam :)
mozda se dogovorimo organizujemo i jednostavno ove godine odemo na more sa hrpom nepoznatih ljudi na more :)
tako da ne gledate hocete li ii ove godine samo od vode videti bazen :) a ne more

ko zna more bit da ovajva tema negde i postoji samo ja izabrao pogresan forum i pogresno mesto da postavim, al gde god da je ta tema,i ko god na njoj pise i organizuju se od viska glava ne boli :)
 
nisam bio na moru pet godina, iz godine u godinu stalno ove cu godine bas da idem i opet nista :D

Ako bi krenuli kada bi dosli? i ako bi dosli gde bi spavali? i ako bi spavali sta bi jeli? i ako bi jeli na kojem bi kontenjeru delili hranu :D
 
jer mislim da ne postoji organizovanje tura za polazak na more i to preko nekog sajta :D
lepo evo vana moj mail pa AKO
bude zainteresovanih neka se jave ali sumnjam da ce ih i biti previse ili premalo :)

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Mozemo da iznajmimo lepu jedrilicu i to sa peskirom i tus kabinom :)
a mozemo i naci neki posao sa smestajem :)
mada zainteresovani stizu dogovaramo se :) jos nije kasno da se upisete :) evi bas malopre me jedna devojka pitala gde cu da spavam ako nemam pare :)
zaboravila je da mi kaze koliko je ona spremna da daa!
 
planiram da nalepim plakar, list stampanim\pisanim slovima ili tome nesto slicno, gde ce pisati da pravi i organizuje odlazak na more,
da napisu ko je zainteresovan svoje ime i prezime i koliko su spremni da daju, ne vise od 20 30 eura, i posalju to na mail. Plakat cu sa zalepim za neko drvo u parku ili gde prodje velik broj ljudi. E sada, konkretno me zanima sta da napisem na taj plakat, kojim recima konkretno da bude ispisan? Ko hoce moze mi to ispisati u pp.
I na tom plakatu (jedan ili vise) ce pisati da postoji forum na tu temu, (samim tim i popularizujem sajt krstarice)

Sta mislite o planu? sta nedostaje?

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Pravi se i organizuje odlazak na more 2013 Crna Gora.
Ko zeli da ide moze da napise svoje ime i prezime i ponovi koliko zeli para da da za rezervaciju hotela, ne vise od 30,40 eura, po osobi i to sve posalje na mail ispod teksta.
Odlazak je za dve do tri nedelje, u zavisnosti od broja prijavljenih.
Iskoristite ovo leto nepitajuci se sa kim i gde cete na more da odete, jednostavno posaljite prijavu na mail i otputujte sa hrpom nepoznatih ljudi slicnih vama na more, prevoz zavisi od rezervacije aranzmana i broja ukupnih prijavljenih.

Da li je ovi dobro napisano, sta nedostaje pomagajte, sutra cu da idem do stamparije i ostampam to i zalepim za banderu, drvo bilo gde da se dobro vidi

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nije lose za pocetak, mislim, nije lose ako kazete da li da napisem svoj broj fona ili preko maila mu dopustim da me zaehbava neko ko ne zeli da zna da li zeli ili ne na mure, more

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
jok bre more nego samo gledam hoce li neko da mi kaze odgovor hebeni treca sreca na hebeno hebeno pitanje, sta i kako i da li je dobro i sta nedostaje i sta da napisem hebeno na plakat taj

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Slabo tebi nesto ovo ide :think:
da si rekao 100 e pa i nekako... u spicu ... vise vas zakupi neku kucu u brdu , zajednicka kuhinja sa dodatnom hranom od kuce i kuvanjem jednog obroka , pJehe do plaze
nema ligestula i suncobrana , peskiri na plazi , sobe spavaonice ili satori u dvoristu ( ko ih ima) , kupanje u moru ili tusu na plazi ....
osmisli ... imas jos dva dana ... onda tema ide lock :strika:
 
ama bre!
Ne treba meni gde bi ljudi mi isli, kada ima puno ljudi ideja uvek ima a i nadje se uvek neko koje pametan da predlozi nesto. Hvala.

Tako da ne znam da li umes da li da citas ili ne ali meni treba na odgovor.

Sta napisati evo sutra idem da odstampam dva tri primerka lista gde se organizuje odlazak na more ko je zainteresovan neka mi posalje prijavu na mail (ili da ne napisem broj?)

Kako taj plakat da napisem, kojim recima? :banghead:

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Pravi se i organizuje odlazak na more 2013 Crna Gora.
Ko zeli da ide moze da napise svoje ime i prezime i ponovi koliko zeli para da da za rezervaciju hotela, ne vise od 30,40 eura, po osobi i to sve posalje na mail ispod teksta.
Odlazak je za dve do tri nedelje, u zavisnosti od broja prijavljenih.
Iskoristite ovo leto nepitajuci se sa kim i gde cete na more da odete, jednostavno posaljite prijavu na mail i otputujte sa hrpom nepoznatih ljudi slicnih vama na more, prevoz zavisi od rezervacije aranzmana i broja ukupnih prijavljenih.

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app


hm...
Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nemoze tako !
Rezervacija i komplet placanje nije isto ! Odmah deluje mutno !
nista se nezna
daj mejl, kakav telefon ... cim vidim broj mobilnog , pa jos pre paid , znam da je neki problem
kad se skupi neki dovoljan broj zainteresovanih , nadjite se i dogovorite ... ne treba ti vise od 4-5-6 ljudi
i to je previse ... al mozda nekom ne smeta
pritom podeli zaduzenja
Malo pretumbaj text i to je to :zkez:
 
jok bre more nego samo gledam hoce li neko da mi kaze odgovor hebeni treca sreca na hebeno hebeno pitanje, sta i kako i da li je dobro i sta nedostaje i sta da napisem hebeno na plakat taj

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app

ja bi dao oglas tipa...nemam pare, nemam kola, nemam žensku al imam dobru volju... pa ako oće neka sa kolima i parama da idemo zajedno na more :lol:
 
Nemoze tako !
Rezervacija i komplet placanje nije isto ! Odmah deluje mutno !
nista se nezna
daj mejl, kakav telefon ... cim vidim broj mobilnog , pa jos pre paid , znam da je neki problem
kad se skupi neki dovoljan broj zainteresovanih , nadjite se i dogovorite ... ne treba ti vise od 4-5-6 ljudi
i to je previse ... al mozda nekom ne smeta
pritom podeli zaduzenja
Malo pretumbaj text i to je to :zkez:

Pravi se organizalak na more 2013.
Ko hoce moze da posalje prijavu na mail naveden ispod texta i spomene sa koliko para misli da ide. Odlazak, mesto, i vreme boravka zavise od dogovora i od ukupnog broja prijavljenih.
Samo otici na more, sa rezervacijom ili u privatnom smestaju, na sedam dana ili ostati vise i naci posao, razmislite.
Nemojte da ovo leto ne otputujete na more, umesto toga jednostavno se prijavite i otidjite na more sa hrpom nepoznatih ljudi zeljnih novih poznanstava na moru.

Da li je sada dobro?

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app
 
Pravi se organizalak na more 2013.
Ko hoce moze da posalje prijavu na mail naveden ispod texta i spomene sa koliko para misli da ide. Odlazak, mesto, i vreme boravka zavise od dogovora i od ukupnog broja prijavljenih.
Samo otici na more, sa rezervacijom ili u privatnom smestaju, na sedam dana ili ostati vise i naci posao, razmislite.
Nemojte da ovo leto ne otputujete na more, umesto toga jednostavno se prijavite i otidjite na more sa hrpom nepoznatih ljudi zeljnih novih poznanstava na moru.

Da li je sada dobro?

Sent from my Telenor_Smart using Forum Krstarice mobile app

Aj da se igramo :mrgreen:

Zelite na more a nemate dovoljno para ili nemate sa kim ?
Ako ste zainteresovani posaljite prijavu na mejl naveden ispod teksta .
Vreme odlaska , mesto boravka duzina ostajanja zavisice od dogovora i ukupnog finansijskog stanja vecine prijavljenih .
Nemojte da ovo leto ne otputujete na more, umesto toga jednostavno se prijavite i otidjite sa hrpom nepoznatih ljudi zeljnih novih poznanstava
i druzenja

eto ti .... kazi kad da zatvaram temu :strika:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top