Dodji da se lupamo.

Pa dobro,jest da sam bila tek dosla s plaze al nije bas bio plicak :zcepanje: Sad odoh opet a kad se vratim nadam se da ce tema da dozivi ekspanziju,bar da se prosiri na dve strane.Mislim interesantna je u pm,ne znam kako niko sem mene to ne primeti. ;) Jest leto pa mnogi kao i ja idu da lade dupe u moretu :D al opet ih ne razumem. :roll:Zar ima sta vaznije i interesantnije u zivotu od ovakvih tema :dontunderstand:
 
Slazem se da je ovo bas gubljenje vremena i nema sanse da su ove teme interesantnije od uzivanja u moru.Al et' nekad me fascinira ljudska glupost do te mere da reagujem.Mislim,mator petao a pileci mozak,tu se neko il nesto debelo zaebao.I normalno da se ne ladim u moru uvece nego zivim toliko daleko,daleeeeeko od tebe da nam se ni vremenske zone ne podudaraju a kamoli sta drugo.;)
 
Jedino more u kom ti uzivas i obitavas je more tvoje gluposti.:hahaha: Dobro je da to priznajes jer koja priznaje, pola joj se dodaje, mislim gluposti jer od viska nece da ti skodi .To sto si fascinirana istom to je vec tvoj problem a za vremensku zonu mislim da si opet priznala da obitavas u tupavoj galaksiji .:hahaha: tako da smo zaista daleki jer ne zalazim na te nize nivoe
 

Back
Top