postaju li zene obrazovanije od muskaraca ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to treba sprijeciti !

Што? Многе жене су владале светом као руска царица Катарина. Само неким женама треба дати право да буду главне, ако уз то поштују сваког, мушкарца поготово. По мени најгоре су оне ултрарадикалне феминисткиње, то треба ударати. Права жена неће викати на сав глас и губити се за нека своја права, права жена ће памећу и трудом, без привлачења пажње околине доћи до онога што жели, такве ценим.

Само данас жене све више узимају маха. Има их више на факултетима са бољим успесима од мушкараца.
Што би се онда ми бунили сутра кад она каже: Еј ја имам диплому са правног факса, судија сам, зарађујем више пара од тебе који си завршио средњу машинску и ништа не радиш. Ту су реално у праву. Што би се неко ко ленчари, не труди се и гледа у небеса бунио што му је жена образованија, школованија, има већу плату?

postaju
ali posto muskarci postaju vece zene od zena,to mu opet dodje na isto :lol:

То нека космичка равнотежа :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Паметна, лепа, образована и згодна жена смета свима.

Не зна се коме више: необразованим мушкарцима или ружним женама?

Нема већег греха него бити и лепа и паметна.
 
Не, зато што су мушкарци и даље много, много испред, оне сада јесу можда у већем броју али с обзиром колико има образованих мушкараца и колико има образованих жена овај тренд мора да се настави још доста дуго да би оне постале образованије од мушкараца. + то је битно у правним земљама, у ратним као што је Србија то не значи баш ништа.

Паметна, лепа, образована и згодна жена смета свима.

Не зна се коме више: необразованим мушкарцима или ружним женама?

Нема већег греха него бити и лепа и паметна.

Оваква поставка ствари је сама по себи смешна, написала си да то смета необразованим мушкарцима и ружним женама, а горе си навела да паметна, лепа, образована и згодна свима смета, дакле испаде да су сви необразовани и ружни? Ја не видех да таква жена која је притом нормална смета било коме, само што су такве махом надмене и понашају се као Божији изасланици па их нико не жели јер никоме не треба неки смарач.
 
Не, зато што су мушкарци и даље много, много испред, оне сада јесу можда у већем броју али с обзиром колико има образованих мушкараца и колико има образованих жена овај тренд мора да се настави још доста дуго да би оне постале образованије од мушкараца. + то је битно у правним земљама, у ратним као што је Србија то не значи баш ништа.



Оваква поставка ствари је сама по себи смешна, написала си да то смета необразованим мушкарцима и ружним женама, а горе си навела да паметна, лепа, образована и згодна свима смета, дакле испаде да су сви необразовани и ружни? Ја не видех да таква жена која је притом нормална смета било коме, само што су такве махом надмене и понашају се као Божији изасланици па их нико не жели јер никоме не треба неки смарач.

Ето, видиш, ако је паметна, лепа и образована одмах је смарач.
 
Ето, видиш, ако је паметна, лепа и образована одмах је смарач.

Као што рекох "само што су такве махом надмене", нигде нисам рекао све, али је реалност да су пуне неких комплекса и да су у фазону "нико као оне" иако таквих има колико хоћеш међу оба пола, чим обуче одело или дође на положај понашају се као да су Богови, а то никоме не треба. Ретке, али заиста ретке су нормалне такве.
 
ne samo da je amarac nego i pise cirilicom ? :think:

И чак не греши у томе.

Код мене је смарач - смарач, није амарач :mrgreen:

- - - - - - - - - -

drzite se kuhinje !!!

Па, не можемо.

Свуда се хвалите како сте чак и бољи кувари од нас.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top