Misteriozna slika

:mrgreen: :lol:

ovako izgleda tek rođeni polarni medica:

:heart:

BSnUjnfIcAAt6d7.jpg
 

Prilozi

  • BSnUjnfIcAAt6d7.jpg
    BSnUjnfIcAAt6d7.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 4
Можда га је нека цивилизација из прошлости послала, Атлантида итд. Имају оне теорије (не научника ових белосветских) да су људи у прошлости били много напреднији, пре Потопа.
Kad ne bi bilo fake....
 
Ево једна коју сам малопре усликао, није сад лепа као што је била уживо.

Pogledajte prilog 302333

На шта вам личи? Мени на неког овна :mrgreen:
Korto Malteze je kao mali davao oblacima imena. Inspirativna zanimacija, i ja često gledam u nebo (svaka blesa gleda u nebesa:)) i vidim mnoštvo najrazličitijih oblika oblaka! U pravu si i meni liči na ovna.
 
Poslednja izmena:
slika je iz crkve kostiju u ceskoj. prelepo :lol:
Meni su kosti inspirativne, ne iz morbidnih razloga, već iz anatomskih, one su suštinski deo našeg tela, na faksu smo imali dva kostura na kojima smo vežbali, muški je od austrougarskig vojnika koji je otkriven u temeljima faksa, a ženski je sklepan - telo je mlađe od glave bar 10000 godina - glava je iz neolita i potpuno je fosilizovana, druge je boje i građe i deluje pomali komično na tuđem vratu. Vesela studentarija ih je ukrašavala na maštovite načine - cigara među prstima, razni šljašteći ukrasi, itd...A stvarno je zanimljivo za crtanje - na ispitu smo radili debelu babu i trebali smo da joj rekonstruišemo ceo skelet pod onim salom.
 
Meni su kosti inspirativne, ne iz morbidnih razloga, već iz anatomskih, one su suštinski deo našeg tela, na faksu smo imali dva kostura na kojima smo vežbali, muški je od austrougarskig vojnika koji je otkriven u temeljima faksa, a ženski je sklepan - telo je mlađe od glave bar 10000 godina - glava je iz neolita i potpuno je fosilizovana, druge je boje i građe i deluje pomali komično na tuđem vratu. Vesela studentarija ih je ukrašavala na maštovite načine - cigara među prstima, razni šljašteći ukrasi, itd...A stvarno je zanimljivo za crtanje - na ispitu smo radili debelu babu i trebali smo da joj rekonstruišemo ceo skelet pod onim salom.


:zcepanje: jaooooo....Druzila breeeee....:rotf:
 

Back
Top