Masaže po plažama

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Pozdrav svima, po struci sam fizioterapeut i ovog leta bih masirao negde u CG po plažama, onako u svojoj režiji pa mi kažite da li je to moguće? Zvao sam Morsko dobro i oni su mi rekli da dozvola za to ne postoji, znači morao bih da radim na crno.

Znači trebali bi mi neko mesto i plaža koja je dugačka, peskovita, eventualno da se ne vidi mnogo od ulice, da nije neka hotelska plaža (mislim da ne bude plaža nekog hotela sa 4-5* pošto me tu sigurno ne bi pustili da radim za sebe), tj. negde gde bi me zakupci plaže pustili da radim, da je neko dobro i ekskluzivno mesto ali da nema mnogo kontrole od strane inspekcije ili komunalne policije pošto bih radio na crno, tj. npr. neka plaža gde već prodaju krofne, krofnice ili kukuruze pošto i oni rade na crno. Koju plažu i koje mesto u CG biste mi preporučili za to? Znači, ne mislim da masiram na 1 mestu, na 1 plaži, nego da idem od plaže do plaže i da masiram po plažama.

U Budvi nisam video da se to radi na crno nego sam video neke ljude koji masiraju na stolu za masažu i pod šatorom ali ne na plaži nego pored plaže i mislim da oni rade legalno što znači da me tamo zakupci plaže sigurno ne bi pustili da radim. Inače u Budvi ima dosta komunalne policije.

U Herceg Novom i Igalu postoje ljudi koji masiraju po plažama na crno, e sad pretpostavljam da je tamo kontrola mala jer se komunalna policija gotovo i ne viđa ali ne znam da li imaju neki dogovor sa zakupcima plaže ili ne.

Ako treba, ja bih mogao da plaćam neki procenat od masaže zakupcu plaže. Jel znate možda neko mesto bolje od HN gde bi to bilo moguće i gde ste to viđali, znači na samoj plaži, masaže na ležaljkama turista ili na pesku?

Lučice mi mnogo mala plaža. Šta mislite o Plavim horizontima? Jel imate neki predlog za mene? I ne bi loše bilo da mi kažete cene masaža na toj plaži ako znate i cene smeštaja u tom mestu?
 
Poslednja izmena:
Ima tih manjih plaza na relaciji od Budve ka Baru (Crvanj, na primer) gde postoje mini kafici koji bi mozda ustupili prostor i za deo za masazu? Kako je vec neko ranije napisao, najbolje doci na primorje pa ugovarati sa vlasnicima - zakupcima plaza i videti za mesto. Iskreno, nisam znala da masaze na plazi imaju dobru prodju :neutral: Ovde u Crnoj Gori je pre neki dan receno na vestima da se obustavlja izdavanje radnih dozvola strancima do kraja 2013.godine. Pozdrav.
 
...u novinama svasta pise:mrgreen:

...od "masazera" po plazi ne moze na miru ni da se uziva ponekad....idu dele letke, nude besplatne masaze od 5 minuta kao da "probate" tralala....

...svuda ih ima, na svim plazama...pa ko voli nek izvoli....
 

Back
Top