Hitno potrebna pomoc

ja sam juce gurnula 20 eura u kofertu i poslala na perislavovu adrtesu.

Mogu vam reci da sam zgorozhena mnogim komentarima ovde a i to je samo slika drustva u kojem zhivite i slika jedne drzhave gde vlada kriminal i otmica, ja sam perislavu poslala za te dzebene trakice jer znam kolko je vazhno da chovek koji boluje od dijabetisa vodi urednu evidenciju o svom "shetjeru" sama chinjenica da nekad i 1 - 3 x dnevno mora da mjeri shetjer govori o tome da mu nije uredan i da najvjerovatnije nije usmjeren kako treba (dal pomotju insulina ili metformina) kljuchnu ulogu igra i uredna ishrana.

takodje sam shokirana da neke osobe ovde smatraju da chovek koji nema nebi trebao imati NISHTA pa ni sobichak, niti krevet niti jastuk jer se to sve na buvljaku da prodati:roll:
previjam rane nogu kod dijabetichara ova slika je josh mila majka kakvih sam nogu vidjela i gde stupa "salami tehnika" na snagu odu u bolnicu da im opet odseku 100 grama i sve to tako dok najzad neostanu bez kompletne noge.

mene nije prevario vjerujem u ljude, takodje smatram da se chovek koji nije zdrav vrlo lako mozhe uvrijediti ili povrijediti (a neki su ga ovde bash obkolili)

Pogledajte prilog 293632
 
ja sam juce gurnula 20 eura u kofertu i poslala na perislavovu adrtesu.

Mogu vam reci da sam zgorozhena mnogim komentarima ovde a i to je samo slika drustva u kojem zhivite i slika jedne drzhave gde vlada kriminal i otmica, ja sam perislavu poslala za te dzebene trakice jer znam kolko je vazhno da chovek koji boluje od dijabetisa vodi urednu evidenciju o svom "shetjeru" sama chinjenica da nekad i 1 - 3 x dnevno mora da mjeri shetjer govori o tome da mu nije uredan i da najvjerovatnije nije usmjeren kako treba (dal pomotju insulina ili metformina) kljuchnu ulogu igra i uredna ishrana.

takodje sam shokirana da neke osobe ovde smatraju da chovek koji nema nebi trebao imati NISHTA pa ni sobichak, niti krevet niti jastuk jer se to sve na buvljaku da prodati:roll:
previjam rane nogu kod dijabetichara ova slika je josh mila majka kakvih sam nogu vidjela i gde stupa "salami tehnika" na snagu odu u bolnicu da im opet odseku 100 grama i sve to tako dok najzad neostanu bez kompletne noge.

mene nije prevario vjerujem u ljude, takodje smatram da se chovek koji nije zdrav vrlo lako mozhe uvrijediti ili povrijediti (a neki su ga ovde bash obkolili)

Pogledajte prilog 293632
tip of the day..sledeci put ne salji novac nego ono sto je neophodno,jer kad neko prosi za hleb,i umesto para mu das kiflu on je baci:idea:
 
Paranormalna
Aparat se pokvario ne radi a on je kupio novi ali neka druga marka i uz aparat je dobio te trakice 100 komada, a ove sto su mu ostale ne pasuju za taj pa sam zato mislila da mozda pasuju za taj njegov Precision.Vidim ti si Perislavu pomogla, pa zato smo i tu da jedan drugome pomognemo koliko ko moze.
 
Pa ne mislim da " visi na fejsu" SAMO za razbibrigu - mada zasto da ne ? Psihicko zdravlje je ISTO vazno kao i fizicko a nekad i vaznije. I svaki covek mora da ima i neku razbibrigu da mu skrene misli sa teskoca u kojima se davi i ne vidi im izlaza.
A da se ljudi snalaze " kako stignu i umeju" tacno je, eto on je uputio poziv za pomoc u trakama za merenje secera. Pa ko hoce, i moze, da pomogne nek pomogne, ko nece nek prosto ignorise.
Naravno,zamislite kako bi se covek snalazio da nema komp???Ovde bar mogu da ga cuju siroke narodne mase pa mozda i uspe nesto da uradi.Bez kompa.mogao bi jedino da lepi oglase po banderama.Nadam se da ce se neko uskoro javiti sa konkretnom pomoci.
 
Stigla posiljka, wik1 puno ti hvala, neznam kako da ti se oduzim za ovu pomoc, volim i cenim ljude koji odrze obecanje i pomazu drugima u nevolji, nisu svi takvi neki obecaju i ne javljaju se vise, ali ti i paranormalna ste pravi likovi da ste zive i zdrave jos 100 godina, jos jednom vam puno,puno hvala.
 
Da li mozda ima neko kome ne treba i ko bi mi poklonio lancete i trakice za merenje secera u krvi za aparat PRECISION XCEED koje su mi neophodno potrebne a nemam novac da kupim jer nemam nikavih prihoda a bolestan sam od dijabetisa.
Unapred hvala
europa@serbiancafe.com

Perislave da li si pokusao sa promenom ishrane.Recimo da krenes sa presnom hranom.Nije skupa a sigurno bi ti regulisala secer.Dr Kirt Tyson je regulisao svoj secer za 2 nedelje na sirovom povrcu i semenkama.

Dijabetes na insulinu je takodje moguce izleciti, proces moze biti malo sporiji i brzina izlecenja zavisi od duzine bolesti. Naime, pankreas, kao i drugi organi se mogu regenerisati samo je potrebno unositi dovoljno bioflavonoida sirovom biljnom hranom (posebno zelenom).Pri lecenju dijabetesa, posebno dijabetesa na insulinu, mora se biti veoma pazljiv i nekoliko puta dnevno kontrolisati secer da ne bi dolazilo do naglog pada. U isto vreme treba smanjivati insulin u skladu sa secerom, Zato je potrebno da se proces lecenje dijabetesa sirovom hranom obavi uz kontrolu lekara.
Covek koji je na dijalizi a pri tom ima secer posle samo mesec dana konzumiranja sirove hrane doziveo je preporod:D
 
Perislave da li si pokusao sa promenom ishrane.Recimo da krenes sa presnom hranom.Nije skupa a sigurno bi ti regulisala secer.Dr Kirt Tyson je regulisao svoj secer za 2 nedelje na sirovom povrcu i semenkama.

Dijabetes na insulinu je takodje moguce izleciti, proces moze biti malo sporiji i brzina izlecenja zavisi od duzine bolesti. Naime, pankreas, kao i drugi organi se mogu regenerisati samo je potrebno unositi dovoljno bioflavonoida sirovom biljnom hranom (posebno zelenom).Pri lecenju dijabetesa, posebno dijabetesa na insulinu, mora se biti veoma pazljiv i nekoliko puta dnevno kontrolisati secer da ne bi dolazilo do naglog pada. U isto vreme treba smanjivati insulin u skladu sa secerom, Zato je potrebno da se proces lecenje dijabetesa sirovom hranom obavi uz kontrolu lekara.
Covek koji je na dijalizi a pri tom ima secer posle samo mesec dana konzumiranja sirove hrane doziveo je preporod:D

Ne nisam probao jer nisam za to ni znao a i moj doktor mi nije tako nesto predlozio, ima li negde tacne ibformacije kako se to primenjuje.
Pozdrav
 
Ne nisam probao jer nisam za to ni znao a i moj doktor mi nije tako nesto predlozio, ima li negde tacne ibformacije kako se to primenjuje.
Pozdrav

evo ti nesto sto ce ti sigurno pomoci.odgledaj ovo ! uzimajte dosta zelenog lisnatog povrca. Mozete i voca ali u malim kolicinama, 2-3 vocke dnevno.poslacu vam nesto na pp (privatna poruka) ako se odlucite za sirovu hranu

 

Back
Top