Dačić u ponedeljak na otvaranju nove zgrade Ambasade SAD

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
u sred srede:
Dačić u ponedeljak na otvaranju nove zgrade Ambasade SAD

http://www.pressonline.rs/info/poli...ak-na-otvaranju-nove-zgrade-ambasade-sad.html

Nova zgrada Ambasade SAD u Beogradu biće svečano otvorena u ponedeljak, a ceremoniji će prisustvovati i premijer Srbije Ivica Dačić.

Kako je najavila vladina Kancelarija za saradnju s medijima, Dačić će govoriti na svečanom otvaranju nove zgrade ambasade Sjedinjenih Američkih Država u ponedeljak, 1. jula 2013. godine u 9 sati.
Izgradnja nove zgrade ambasade SAD u Bulevaru kneza Aleksandra Karađorđevića 92 na Dedinju počela je u februaru 2010. godine u vreme mandata ambasadorke Meri Vorlik.
Zgrada je površine 14.000 kvadrata i vrednosti 117 miliona dinara, a kako je rečeno prilikom polaganja kamena temeljca, reč je o jednoj od najsavremenijih i najmodernijih zgrada u regionu, izgrađenoj po najvišim ekološkim standardima.

Lepo, Boga mi. Sadai Kralj, pa i komandand Gardijske Brigade, pa celo Dedinje moze na peskomet da se dogega do USA namesnika po instrukcije... I Celnici Partizana, pa i Crvene Zvezde... :mrgreen: I Zeljko Mitrovic, nego sta! :lol:

Diploma proslavlja ulazak CROatije u EU, istovremeno Dajcic proslavlja novi namesnicki centar, na mestu bivseg Beogradskog Armijskog komandnog staba. Neka je sa Srecom, Ujka (koji samo?!)! :tambalamba:

_nobody_.
 
SAD.jpg


I ovo je kostalo "samo" milion ojra? :lol: 117 miliona dinara?! :hahaha:

14000 metara 2 x 2000 minimum = 30 milona ojra! Koga stalno ovi novinari lazu, da mi je znati??? :whistling:

_nobody_
 
Amerika je ulozila u tu gradjevinu oko $117 miliona USD, a Rusija je u Srbiju za svoje potrebe ulozila $0 USD, 0 rubalja, 0 dinara. Sta to govori o dve supersile, jednoj svetskoj, drugoj evropskoj? Pa to da je svetska sila ostvarila primat u Srbiji, i da se ameri NE boje za svoju investiciju, cak obrnuto, ta gradjevina ce im sledecih 20+ godinica vratiti stostroku dobit. :roll:

Toliko o propasti Amerike... Samo sto nije! :tambalamba:

_nobody_
 
Amerika je ulozila u tu gradjevinu oko $117 miliona USD, a Rusija je u Srbiju za svoje potrebe ulozila $0 USD, 0 rubalja, 0 dinara. Sta to govori o dve supersile, jednoj svetskoj, drugoj evropskoj? Pa to da je svetska sila ostvarila primat u Srbiji, i da se ameri NE boje za svoju investiciju, cak obrnuto, ta gradjevina ce im sledecih 20+ godinica vratiti stostroku dobit. :roll:

Toliko o propasti Amerike... Samo sto nije! :tambalamba:

_nobody_

Tako su se isto sirili po Vijetnamu, Kubi, Ekvadoru pa su posle begali kao zadnje sise :lol:

fall_of_saigon.jpg
 
Tihomire... a u koliko zemalja po svetu Amerikanci (jos uvek) imaju baze... a u koliko Rusi? :whistling:

Rusi jako malo jer nemaju ambicije da porobljavaju citav svet kao Amerika. Ako gde i imaju bazu to je zato sto su tamo dobrodosli.

Amerika u jako puno - u vecini zemalja - na silu

Kao u Srbiji

Ovde su baze otvorili protivno volji naroda bombama terorom i zlom.

Klasicni fasisti su u pitanju.

Amerikanci i Nemci nikada nece biti dobrodosli u Srbiji sa svojim fasistickim falangama.

Zato su Amerikanci danas najomrazenija nacija na svetu.
 
Rusi jako malo jer nemaju ambicije da porobljavaju citav svet kao Amerika. Ako gde i imaju bazu to je zato sto su tamo dobrodosli.

Amerika u jako puno - u vecini zemalja - na silu

Kao u Srbiji

Ovde su baze otvorili protivno volji naroda bombama terorom i zlom.

Klasicni fasisti su u pitanju.

Amerikanci i Nemci nikada nece biti dobrodosli u Srbiji sa svojim fasistickim falangama.

Zato su Amerikanci danas najomrazenija nacija na svetu.

Morcu da te razocaram - proces postajanja svetske sile ne ukljucuje lepu rec i dobrotu, nego sirovu snagu. To sto mi, kao mali narod, pricamo nesto o pravdi i postenju, to nema veze. Za velike sile vaze druga pravila. Tako je otkako je sveta i veka.
 
Rusi jako malo jer nemaju ambicije da porobljavaju citav svet kao Amerika. Ako gde i imaju bazu to je zato sto su tamo dobrodosli.

Ala si ti naprzen na Ruse, jos mnogo vise nego Lepoj Boroj. Ja bih vas obojicu oterao u Rusiju da zivite, kao sav normalan svet. :mrgreen:

Vas dvojica NIKADA niste do detalja ucili rusku istoriju. Pa ni ne znate kakvi sve Rusi mogu da budu. E vidis, Tihoj, ja sam vaspitan Rusima. I znam kakvi mogu da budu... Amerima daleko lepa kuca. Rusima samo kontrolisani (i to strogo kontrolisani) pristup.

I ja volim Ruse. :heart: Sa njima mogu biti blizak. Poznajem ih u dusu. A i mogu da popijem, komparabilno sa njima. :ok:

A narodu Serbskom bi isto savetovao da Ruse vole. Ali samo na daljinu. :whistling:

_nobody_
 
Tihomire... a u koliko zemalja po svetu Amerikanci (jos uvek) imaju baze... a u koliko Rusi? :whistling:
Фућкаш у празно. ;)

Разлика у "базама" је - ДА ЛИ СУ ГУСАРСКЕ ИЛИ НЕ! Америчке служе за гусарење, а руске базе
које су тренутно активне, служе ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ против гусарских бродова и носача авиона!

Превиђаш још нешто - НАЈВЕЋА држава на свету, нема ни потребе за безбројним базама.
COA-map_of_Russia.png
 

Back
Top