fina a u stvari

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Imam neku poznanicu, ono, čistunica par ekselans, fina, ne psuje, ne pije, ne puši, svira klavir, samo što se ne obuče u odoru monahinje, sve kultura, rečnik racq palac
I smuva se ona sa nekim likom džiberom totalnim i to traje neko vreme međutim šutne ona njega pod izgovorom da im se ne poklapaju interesovanja i da će on da je koči u budućnosti
i sad nebitno to

sedimo mi pijemo i on ozlojeđen taj lik nervira se nešto pizdi i neko ga pita je li brate a kako se heftala
i sad ono svi naravno očekivali neki odgovor tipa samo misionar u mraku bez ikakvih zvukova ili nešto slično
kad ono prc ispade devojka totalni manijak seksualni, čak je u jednom momentu reko i "DVOCEVKA", e tad smo popadali od smeha kolektivno
i sad se ja lomim dal da mu verujem il je pričo priče
 
Зашто се сетих овог вица,сачувај ме Боже!

U gradu se procuo glas da je u obliznju javnu kucu stigla devojka sa cudnim darom: da pusi i peva u isto vreme!
Mladic, u to vreme redovni posetilac kuce, odluci da ode i proveri.
Popricao sa hostesom, narucio posao i zavrsio u sobi sa pomenutom devojkom.
Njen jedini zahtev je bio da se ugasi svetlo.

Posle normalnog felacija zatrazi mladic i specijalnu uslugu. Kad ono devojka pusi sve u 16 i peva kao slavuj!
U jednom trenutku vrata se naglo otvorise i u sobu prodra svetlost.

Mladic je bio prenerazen konstatacijom:

Devojka nije imala jedno oko!

ет тема: Такве су по правилу најгоре,фина фина,а оно иебуља и по.
 
Imam neku poznanicu, ono, čistunica par ekselans, fina, ne psuje, ne pije, ne puši, svira klavir, samo što se ne obuče u odoru monahinje, sve kultura, rečnik racq palac
I smuva se ona sa nekim likom džiberom totalnim i to traje neko vreme međutim šutne ona njega pod izgovorom da im se ne poklapaju interesovanja i da će on da je koči u budućnosti
i sad nebitno to

sedimo mi pijemo i on ozlojeđen taj lik nervira se nešto pizdi i neko ga pita je li brate a kako se heftala
i sad ono svi naravno očekivali neki odgovor tipa samo misionar u mraku bez ikakvih zvukova ili nešto slično
kad ono prc ispade devojka totalni manijak seksualni, čak je u jednom momentu reko i "DVOCEVKA", e tad smo popadali od smeha kolektivno
i sad se ja lomim dal da mu verujem il je pričo priče

ja znam lika zamisli bio narkoman i kaze nekom dobar dan uctivo :eek:
 
То што има неке сексуалне апетите не значи да није фина... Мсм кад узмеш неки образац "финоће" мада не знам ни ко је писао то...

Имаш све више тих девојака као умерених, девојке од каријере, стекнеш утисак да са та ни за руку није држала никад, а оно...

И ја сам био у том фазону као "ју, нисам очекивао" док једна управо таква, сва умерена и остало ме није ухватила за дупе у пролазу, после тога скапираш да је то све спољашња маска, па мора се и она је*ати побогу.
 
ma dajte kakve veze ima karranje sa tim ... pa realno zivlji ljudi bogatiji unutra, pa cak i pritajeni satanisti i ubice, mucitelji, pedofili nastrani ... itd. ce se realno ponasati skroz normalno neupadljivo, ako imaju mozga ... ko ste vi mali ljudi da se ja vama prikazujem u punom svjetlu misli se ona :P

za komsije gospodin dvostruki zivot vodim imam unosan posao i zanimljiv hobi u podzemnoj mi sobi stoje rogati idoli :P
 
Imam neku poznanicu, ono, čistunica par ekselans, fina, ne psuje, ne pije, ne puši, svira klavir, samo što se ne obuče u odoru monahinje, sve kultura, rečnik racq palac
I smuva se ona sa nekim likom džiberom totalnim i to traje neko vreme međutim šutne ona njega pod izgovorom da im se ne poklapaju interesovanja i da će on da je koči u budućnosti
i sad nebitno to

sedimo mi pijemo i on ozlojeđen taj lik nervira se nešto pizdi i neko ga pita je li brate a kako se heftala
i sad ono svi naravno očekivali neki odgovor tipa samo misionar u mraku bez ikakvih zvukova ili nešto slično
kad ono prc ispade devojka totalni manijak seksualni, čak je u jednom momentu reko i "DVOCEVKA", e tad smo popadali od smeha kolektivno
i sad se ja lomim dal da mu verujem il je pričo priče

Finoća sa sexom nema veze...
Al' čim je taj pričao okolo, vrv je malo povređen... ne bih baš verovala u te priče...
 
Imam neku poznanicu, ono, čistunica par ekselans, fina, ne psuje, ne pije, ne puši, svira klavir, samo što se ne obuče u odoru monahinje, sve kultura, rečnik racq palac
I smuva se ona sa nekim likom džiberom totalnim i to traje neko vreme međutim šutne ona njega pod izgovorom da im se ne poklapaju interesovanja i da će on da je koči u budućnosti
i sad nebitno to

sedimo mi pijemo i on ozlojeđen taj lik nervira se nešto pizdi i neko ga pita je li brate a kako se heftala
i sad ono svi naravno očekivali neki odgovor tipa samo misionar u mraku bez ikakvih zvukova ili nešto slično
kad ono prc ispade devojka totalni manijak seksualni, čak je u jednom momentu reko i "DVOCEVKA", e tad smo popadali od smeha kolektivno
i sad se ja lomim dal da mu verujem il je pričo priče

A pitanje je? Veruj mu, postoje takve osobe, nisu sve sa sisama na izvolte dobre u seksu...
 
Ne znam zasto fina i vatrena ne idu zajedno
Ja sam izuzetno fina i kulturna u drustvu, vezama, bilo kakvim socijalnim aktivnostima, i kad sam sama kuci, uvek...
Ali u krevetu bi sve probala. Sta god se predlozi. Za sada samo u dvoje, doduse...

- - - - - - - - - -

Meni su svi do sada rekli "uh, nisam ocekivao..."
Pa jbbg...

- - - - - - - - - -

Ne znam ni kako vi to steknete utisak sta da ocekujete?
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
Mene niko nikada nece uspeti da ubedi da uspesnost muskarca u sexu NE ZAVISI od zene. Meni je svaki bio odlican, ali mislim da je to samo zato sto sam ja otvoreno pokazivala sta zelim i vodila igru, i dominaciju i pokornost.
 
Imam neku poznanicu, ono, čistunica par ekselans, fina, ne psuje, ne pije, ne puši, svira klavir, samo što se ne obuče u odoru monahinje, sve kultura, rečnik racq palac
I smuva se ona sa nekim likom džiberom totalnim i to traje neko vreme međutim šutne ona njega pod izgovorom da im se ne poklapaju interesovanja i da će on da je koči u budućnosti
i sad nebitno to

sedimo mi pijemo i on ozlojeđen taj lik nervira se nešto pizdi i neko ga pita je li brate a kako se heftala
i sad ono svi naravno očekivali neki odgovor tipa samo misionar u mraku bez ikakvih zvukova ili nešto slično
kad ono prc ispade devojka totalni manijak seksualni, čak je u jednom momentu reko i "DVOCEVKA", e tad smo popadali od smeha kolektivno
i sad se ja lomim dal da mu verujem il je pričo priče

Takve su najvece kurrvice ;)

Javno fine a kad su same explodiraju i nadoknadjuju sve Animal sexom :mrgreen:
 
Ponekad ispadne tako da te najfinije budu ite kako perverzne i vatrene.Nema to nikakve veze.
Mada ja tom liku ne bi NIŠTA verovao.I sam si rekao da je totalni dziber.A i mi muškarci smo skloni tim "ribolovackim" pričama kada je sex u pitanju tako da...smatraj i dalje tu drugaricu monahinjom slobodno.
 
Ne znam zasto fina i vatrena ne idu zajedno
Ja sam izuzetno fina i kulturna u drustvu, vezama, bilo kakvim socijalnim aktivnostima, i kad sam sama kuci, uvek...
Ali u krevetu bi sve probala. Sta god se predlozi. Za sada samo u dvoje, doduse...

- - - - - - - - - -


Meni su svi do sada rekli "uh, nisam ocekivao..."
Pa jbbg...

- - - - - - - - - -

Ne znam ni kako vi to steknete utisak sta da ocekujete?

Baš sve???
 
Ponekad ispadne tako da te najfinije budu ite kako perverzne i vatrene.Nema to nikakve veze.
Mada ja tom liku ne bi NIŠTA verovao.I sam si rekao da je totalni dziber.A i mi muškarci smo skloni tim "ribolovackim" pričama kada je sex u pitanju tako da...smatraj i dalje tu drugaricu monahinjom slobodno.

Jedan naš zajednički drugar mi je reko da taj lik ne laže za te stvari i da mogu bez frke da mu verujem, a ovaj nema računa u tome da me ubeđuje, tako da mož biti vrlo lako istina.
 

Back
Top