Где су РАДИКАЛИ и ДВЕРИ да коментаришу Нилолићев пут у Загреб?

sta je to "gaj" komentar :eek:

radikali i dveri zive u nekom svom imaginarnom svetu a izgleda i ti....zato mi je smesno...ja razumem da Hrvatska ima nerasciscene repove ustastva, i da mnogi i danas simpatisu pavelica i kompaniju, medjutim, cime ti potrepljujes samu postavku teme, polaznu pretpostavku da nas predsednik ide na ustasko slavlje...daj neki dokaz za to
 
sta je to "gaj" komentar :eek:

radikali i dveri zive u nekom svom imaginarnom svetu a izgleda i ti....zato mi je smesno...ja razumem da Hrvatska ima nerasciscene repove ustastva, i da mnogi i danas simpatisu pavelica i kompaniju, medjutim, cime ti potrepljujes samu postavku teme, polaznu pretpostavku da nas predsednik ide na ustasko slavlje...daj neki dokaz za to

videćeš da će zagrljen s Tupsonom pevati Bojna Čavoglave......
 
И да је председник из Двери или радикала и он би ишао у Загреб ко бела лала.

Важи и обратно, да је Томпсон председник Хрватске лично, дошао би у Београд.

Боље да идеш ко комшије на слано и слатко, него у Берлин на редаљку.То сад тако иде.
 
Мислим да би им ово била одлична прилика да ударе по власти.... Прича се да је бившем радикалу Драгану Тодоровићу позлило кад је чуо да Тома иде на усташко славље!

Pozlilo mu?

Siroče...

Zamisli, predsjednik države ide u posjet susjednoj državi koju je njegova priznala prije 20 godina... neoprostivo!
 

Back
Top