Muskarac jarac hoce samo prijateljstvo
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Muskarac jarac hoce samo prijateljstvo

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Muskarac jarac hoce samo prijateljstvo

Moze li neko od astrologa ili ko ima iskustva da mi kaze ima li neke logike u tome sto ja kao lavica u horoskopu sa muskarcima u znaku jarca dozivljavam identicnu situaciju...Hoce me iskljucivo za prijatelja...U zivotu sam imala nekoliko simpatija jarceva a i jednu vezu za koju sam se borila ali dzaba...covek me oladi u dve reci...analiziram tako i shvatam da tako reaguju jarcevi...uh da mi nije bitno ne bi pitala...kako cu i kud cu...i sta cu, a zna se koliko su lavovi sujetni...kakva li mu se svidja i kakva mu odgovara kad ja samo sto oko iz glave ne dam ...

Zainteresovan član TheLoner (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

verovatno mu se ne dopada to sto ces da ga prevaris kad tad.. (cim naidje bolji tip iza coska.. )
    i onda pametno razgranici.. "just friends" ..

Poznat
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma jarcevi su hladni, promisljeni, materijalisti i prilicno sebicni, ne verujem da tebi lavici to uopste i odgovara...
    Kontrast ste
    Ja sam zemljani znak (devica) pa ne mogu nikako sa jarcem, a tek ti pogotovo.
    Za njih ti trebaju nervi kao kanapi!

Početnik Jugoslovenka (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moja prva duga i ozbiljna veza je bio jarac...katastrofa od veze...ne pokazuju osećanja, vrlo su hladni i proračunati i posao im je na prvom mestu...i da, skloni su prevari...
    Posle raskida smo postali prijatelji, i trajemo i do danas...za prijateljstvo, to je sasvom solidna kombinacija ali ljubav..neeeeeeeeeeeee
    Posle par godina, pomislih, pogrešila sam u proceni jarca pa sam se udala za jednog...kakva greška...isti je bio kao i onaj...posao, neverstvo, ne pokazuje osećanja...tako da ljubav zaboravi...
    To je moje iskustvo..što opet ne mora da znači da je i tvoj jarac takav...ipak mislim da nama lavicama treba neko mnogo temperamentniji.....
    Sretno...

Učlanjen
    24.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Zana
    Ma jarcevi su hladni, promisljeni, materijalisti i prilicno sebicni, ne verujem da tebi lavici to uopste i odgovara...
    Kontrast ste
    Ja sam zemljani znak (devica) pa ne mogu nikako sa jarcem, a tek ti pogotovo.
    Za njih ti trebaju nervi kao kanapi!
    Ha ha, upravo sam to htela da kažem....

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio TheLoner
    verovatno mu se ne dopada to sto ces da ga prevaris kad tad.. (cim naidje bolji tip iza coska.. )
    i onda pametno razgranici.. "just friends" ..

Sjajna procena!!! :wink:

Savršeno tačno, za Lavicu je Jarac fantastičan izazov ali on nije kao drugi koji se zaleću na sve što leti, neeeeee... on misli, racionalizuje i razmatra kakve su mu realne šanse za naredne godine jer je poznato da je fantastičan strateg. Osim toga nije njemu do sjaja i svega "mega", on je asketa zodijaka, skromne su mu potrebe i skoro da nema prohteve pa mu Lavica deluje kao sjajna promena koja preskupo košta [ne mislim na novac već.... sve ostalo]

Zanimljiva je ali, ne, hvala. :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Heh, a ja bijah u vezi s jarcem koji, iako djeluje hladan, umije i hoce da pokaze emocije...
    I, nepopravljivi je hedonista...

Zainteresovan član animsaj (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Hehe Gazdarice,
    vidis sta zena uradi od coveka
    :wink:

Početnik
    Učlanjen
    08.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano gresite

ja bas imam lepo iskustvo sa jarcevim,nisam nikad primetila da su hladni i da ne pokazuju osecanja,bas sasvim suprotno,jako je uporan,jako emotivan,i mnogo vise pokazuje osecanja nego ja sobzirom na to da sam ja skorpija!!!!!!!!!!![/b]

Učlanjen
    24.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: gresite

Citat Original postavio meskitka
    ja bas imam lepo iskustvo sa jarcevim,nisam nikad primetila da su hladni i da ne pokazuju osecanja,bas sasvim suprotno,jako je uporan,jako emotivan,i mnogo vise pokazuje osecanja nego ja sobzirom na to da sam ja skorpija!!!!!!!!!!![/b]
    S' ozirom da si ti škorpija i ne čudi me što ti se jarčevi čine kao emotivni.....uf kakva kombinacija...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio animsaj
    Hehe Gazdarice,
    vidis sta zena uradi od coveka
    :wink:
    Hehe, katastrofa...

Zainteresovan član Mikol (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Muskarac jarac hoce samo prijateljstvo

Citat Original postavio ariela
    Moze li neko od astrologa ili ko ima iskustva da mi kaze ima li neke logike u tome sto ja kao lavica u horoskopu sa muskarcima u znaku jarca dozivljavam identicnu situaciju...Hoce me iskljucivo za prijatelja...U zivotu sam imala nekoliko simpatija jarceva a i jednu vezu za koju sam se borila ali dzaba...covek me oladi u dve reci...analiziram tako i shvatam da tako reaguju jarcevi...uh da mi nije bitno ne bi pitala...kako cu i kud cu...i sta cu, a zna se koliko su lavovi sujetni...kakva li mu se svidja i kakva mu odgovara kad ja samo sto oko iz glave ne dam ...
    Nisam astrolog ali znam da nema logike (bar takve)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio orca
    Pa mackice tako ti je to kad biras pogresan par rogova, treba birati one manje, a srce vece, jarcevi kapiraju da su im lafice prevelik zalogaj,dok su ovi drugi ko' krojeni za vas :wink:

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Kao da je samo za jarčeve karakteristično da se iza "budimo samo prijatelji" krije dovoljna nezainteresovanost...
    Verovatno njoj nije toliko važno, to što je on njoj izazov, a njemu ona prevelik zalogaj, jer opet se dolazi do istog zaključka.

Možda on, zapravo ne želi da izgubi prijateljicu... ali opet - nedovoljna zainteresovanost.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •