Nabijen Prst
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Nabijen Prst

Nov član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Nabijen Prst

Nabio sam prst pre 5 dana i tad me je svaki put kad ga okrecem bolelo i kad ga pritisnem boli.Otisao sam u bolnici snimili su mi i rekli samo obican nabijen prst i stavili mi longetu.Isao sam na kontrolu da vidim da li treba jos da nosim longetu ili da skinem i to je bilo pre 3 dana kad je Doktor skinuo longetu pritiskao i nije me bole okretao sam nije posle me opet boli ali manje kad pritisnem jednako boli ko pre ali kad okrecem mnogo manje boli.Nisam stavljao oblogi samo maze Hepalpanom.Da li ce to proci za nekoliko dana ili ne?

F.W.N. nije na forumu
    Шта рећи? Коју послуку порати..послати?
    Primećen član F.W.N. (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: Nabijen Prst

Зависи где си га набио.
    Ко високо лети тај ниско пада, чак и ако влада!

Петар nije na forumu
    Нису лоша времена,него људи.
    Iskusan
    Učlanjen
    13.07.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio LUKA71 Pogledaj poruku
    Nabio sam prst pre 5 dana i tad me je svaki put kad ga okrecem bolelo i kad ga pritisnem boli.Otisao sam u bolnici snimili su mi i rekli samo obican nabijen prst i stavili mi longetu.Isao sam na kontrolu da vidim da li treba jos da nosim longetu ili da skinem i to je bilo pre 3 dana kad je Doktor skinuo longetu pritiskao i nije me bole okretao sam nije posle me opet boli ali manje kad pritisnem jednako boli ko pre ali kad okrecem mnogo manje boli.Nisam stavljao oblogi samo maze Hepalpanom.Da li ce to proci za nekoliko dana ili ne?
    Ма то није ништа страшно. мене је то потпуно прошло наком 2 недеље можда.

Buduća legenda nero keks (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    826

prolazi ali sporo......

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Citat Original postavio F.W.N. Pogledaj poruku
    Зависи где си га набио.

Veoma poznat Moračanin (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio F.W.N. Pogledaj poruku
    Зависи где си га набио.
    ha ha
    Nabij ga još jednom malo jače pa će prestati da boli.
    Klin se klinom izbija.

Buduća legenda perafitilj (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1950

Citat Original postavio Obozavalac Riibe Pogledaj poruku
    prolazi ali sporo......
    Sve zavisi gde ga nabija.
    Ne mož da me bijete, koliko mogu ja da trpim.

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

tebra sjebo sam prst od naboda mali prst , boli ko djavo kako da znam sta mi je ? nemam knjizicu zdr uopste , boli me kod zgloba malog prsta ,,, hitnoo gde to mogu da snimim s obzirom da nemam zdr knjizicu

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Citat Original postavio norgeultra Pogledaj poruku
    tebra sjebo sam prst od naboda mali prst , boli ko djavo kako da znam sta mi je ? nemam knjizicu zdr uopste , boli me kod zgloba malog prsta ,,, hitnoo gde to mogu da snimim s obzirom da nemam zdr knjizicu
    pravac u hiutnu sluzbu .Hitni slucajevi se rade sa licnom kartom .

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

bas odmah ? ne mogu sutra ? gde ima najbliza hitna sluzba ja sam u bloku 45 na nbgd-u ? hvala

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

de si ga nabio crni luka
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

bas odmah ? ne mogu sutra ? gde ima najbliza hitna sluzba ja sam u bloku 45 na nbgd-u ? hvala
    niko nije rekao odmah polako!

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a gde mi je najbliza hitna sluzba ? i sta treba da ponesem ? jel to kosta nesto da mi snime ?

Петар nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    13.07.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

a gde mi je najbliza hitna sluzba ? i sta treba da ponesem ? jel to kosta nesto da mi snime ?

Otkud znamo gde ti je najbliza hitna sluzba. Gde ti zivis? Odes u DZ,i poslace te na RTG. Mada ako je nabijen prst,tesko da ce te sada snimati,nego ces cekati do sutra. U DZ ne kosta.

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

care , napisao sam iznad i odakle sam i da nemam zdravstvenu knjizicu , ako znas sta da radim i gde da idem kazi , ako ne , cuti .

Петар nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    13.07.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

care , napisao sam iznad i odakle sam i da nemam zdravstvenu knjizicu , ako znas sta da radim i gde da idem kazi , ako ne , cuti .
    Simptomi panike i hronicne gliuposti.
    Idi onda u hitnu,sa licom kartom,ali ti nisi hitan i sumnjam da ce te bez zdr.knjizice poslati na rentgen.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kao sto ljudi vec rekose zavisi od toga u sta si ga nabio, i sledeci put kad se nadjes sa svalerkom budi oprezniji, neznije to, polako, cuvaj prste.

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nabio sam nozni pre otprilike 2 meseca i nikako da me prodje, pa me zanima, da li moze neko da mi pomogne po tom pitanju ? Tada je bio otecen i boleo me naravano, i otok je bio prisutan par dana, Nije uopste bio ni plav, ni deformisan, ali me je boleo. Takodje, nisam mogao da savijem skroz palac, do pola i to je to. Nastavio sam sa aktivnostima, i znam da sam ga verovatno iznova povredjivao. E sad je vec 2 meseca, prst me ne boli, ali idalje ne mogu skroz da ga savijem, mislim da mogu za nijansu vise, ali idalje nije to to. Ne boli me kad savijam, ali jednostavno prst nece dalje, jedino ako upotrebim ruku, ali tad vec pocinje da me boli. Sada sam prestao sa aktivnostima, i nadam se da ce proci, a za lekara mislim da je vec kasno.. Zanima me da li neko mozda zna sta bih trebao da uradim, da l' postoji neki lek, neka krema ili bilo sta?
    Hvala.

Domaćin sin Juga (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Blablabla123 Pogledaj poruku
    Nabio sam nozni pre otprilike 2 meseca i nikako da me prodje, pa me zanima, da li moze neko da mi pomogne po tom pitanju ? Tada je bio otecen i boleo me naravano, i otok je bio prisutan par dana, Nije uopste bio ni plav, ni deformisan, ali me je boleo. Takodje, nisam mogao da savijem skroz palac, do pola i to je to. Nastavio sam sa aktivnostima, i znam da sam ga verovatno iznova povredjivao. E sad je vec 2 meseca, prst me ne boli, ali idalje ne mogu skroz da ga savijem, mislim da mogu za nijansu vise, ali idalje nije to to. Ne boli me kad savijam, ali jednostavno prst nece dalje, jedino ako upotrebim ruku, ali tad vec pocinje da me boli. Sada sam prestao sa aktivnostima, i nadam se da ce proci, a za lekara mislim da je vec kasno.. Zanima me da li neko mozda zna sta bih trebao da uradim, da l' postoji neki lek, neka krema ili bilo sta?
    Hvala.
    turf toe?
    Razgibavaj svakodnevno do granice bola, uvezuj atletskom trakom ako treniras, prognoza 3 do 12 meseci. Ako iznova povredjujes cuvaj se, moze postati hronicno.

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jedini problem je sto ja nemam bol kad savijam prst, nego jednostavno nece dalje

Iskusan jolemisa (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Ligamenti se tesko oporavljaju,bice tu jos bolova.Polako ce prestajati,ako ga ne budes povredjivao ponovo.

Slične teme

1. PRST U BULJU !!!!
    Autor Nudista u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 400
    Poslednja poruka: 10.09.2007., 23:35
  2. Koji prst
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 29.07.2006., 22:50
  3. "Daj" mu prst, hoce celu...
    Autor migud u forumu Politika
    Odgovora: 91