Real Whore
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Real Whore

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Real Whore

Nije se secala kada je prvi put pocela da se kurrva. Postala je igracka za yebanje, i drolja za muskarce. Dopustajuci svakom muskarcu da je tuca, i tretira kao parce mesa. Sve to nju je jako palilo, i sto su je vise iskoriscavali, jos vise je trazila.

Nije se secala da je sve pocelo na kompjuteru. Jedne noci je odlucila da poseti BDSM chat sobu online.

Koristila je nik, WhoreQueen, i samo posmatrala ko se nalazi u sobi, i gledala njihove profile. Nakon 5 minuta, privatna poruka se pojavila na njenom monitoru. Bila je od nekog lika sa nadimkom Lustful.

"Cao kucckice" procitala je.

"Caooo ."

"Da li si ti kurrvica?"

"Ne, nisam."

"Da li zelis da budes kurrvica?"

"Da." Nikada to nije radila u stvarnom zivotu. Nikome nije dopustila da sazna njene prave zelje. Ili je mislila tako. Odlucila je da se igra duze.

"Imas Cam?" pitao sam.

Htela je reci Ne, ali razgovor sa mnom o ovoj ideji je u stvari njenu picicu ucinio vlaznom. Odgovorila je "Da."

"Ukljuci je. Zelim da te vidim."

Upalila je kameru, i brinula sta cu traziti od nje da radi.

"Skini suknjicu"

Shvatila je da to nije tako strasno, imala je na sebi samo brus ionako, skinula je svoju majicu preko glave, i bacila na pod.

"Lepe sise kuccko." "Imas i mikrofon?"

"Da." "Odmah cu ga ukljuciti."

Prikacila je mikrofon na PC i rekla: "Caoooo" testirajuci mikrofon.

"Cao kucckice"

"Stiskaj svoje sise, i ucini da tvoje bradavice budu cvrste." Posmatrao sam je na monitoru, dok se pokoravala mojim zeljama. "Stipkaj svoje bradavice lagano, sada jace, jos." "Uhvati svoje bradavice i povuci sise na gore."

Cuo sam njen jecaj dok je radila to, i znao sam da ce ona biti kurrvica za mene.

"Skini tvoju suknju odmah." Posmatrao sam je dok je radila sve sto sam joj rekao. "Sada i tvoje gacice." Primetio sam da je kompletno obrijana, osetio sam kako postajem tvrdji. "Sedi dole i rasiri svoje noge."

Kompletno je izlozila svoju picu na kameri. Bez reci, pocela je siriti prstima svoju vlaznu picckicu, i trljati svoj klitoris. Njena piccka je curila od vlaznosti. Ova kuccka je bila Vrela, i Nastrana, i trebalo joj je dobro yebanje. "Ubaci prst u svoju piccku."

Gledajuci kako klizi prstom duboko unutar njene vrele rupice, umalu sam svrsio prerano. Skinuo sam sortc, i seo drkkajuci moj kurrac, dok sam nju posmatrao, bila je prava kurrvica.

"Da li imas vibrator?" pitao sam nju. Odjednom je ustala i nestala sa monitora. Razmisljao sam, ili je stidljiva, ili je otisla da donese vibrator.

Znala je da je preterala. Mogla je jednostavno ugasiti svoj PC. Znala je to sve, ali isto tako je znala da zeli ovo, i da je oduvek prizeljkivala to. Zudela je za sex na Cam sa strancem. Znala je da je ovo samo pocetak. Zelela je da bude tucana stvarno, ne samo na kameri.

Ponovo se pojavila na monitoru. Sela je, i rasirila svoje noge opet, pokazujuci meni vibrator. Bio je veliki oko 18 cm, i crn. To mi je dalo ideju.

"Sisaj vibrator." Posmatrao sam kako crni vibrator klizi unutar njenih usta. Izgladala je kao da stvarno sisa kurrac. Pozeleo sam da je to moj kurrac koji tuca njena lepa usta. Gledao sam kako lize gore i dole, taj crni kurrac, primajuci ga skoro celog do grla. "Ukljuci vibrator, i trljaj njime svoj klitoris droljo."

Spustila je ruku dole i stavila vibrator na picici, mogao sam cuti njene uzdahe na mikrofonu. Pritiskala je njime svoj klitoris, jecala i preklinjala da bude tucana. "Klizaj tim kurrcem unutar svoje vlazne picckice droljo."

Gledao sam je kako tuca samu sebe, i igra se svojim klitorisom. "Oh, da, ovo cini da se osecam kao prava drolja!"

"Da sam sada tamo sa tobom, ja bi te silovao i ucinio mojom licnom droljom."

"Oh da, siluj me, ucini me svojom droljom, iskoristi me!" Nastavila je tucati sebe zestoko, dok sam izgovarao njeno ime, kao drolju, kuccku, kurrvu, izgledalo je da sve to voli. Sto sam je vise nazivao takvim imenima, sve je jace i pohotnije tucala samu sebe.

"Svrsi za mene Kuccko!"

Svakim momemntom kako su moje reci izlazile iz mojih usta, video sam da njena picckica siklja mlazove preko velikog crnog kurrca ubacenog duboko unutar njene rupe. Poceo sam drkkati stvarno brzo, zeleci da svrsim sa njom. Moj topli i kremasti smrk sperme je prekrio moje ruke. Nisam mogao poverovati koliko mnogo nadolazi. Zgrabio sam peskir i ocisto nered.

Sela je i izvalila se na stolici, znajuci da je iskoristena od strane totalnog neznanca. Volela je svaki minut sa njim.

"Da li je ono sto si rekla tacno?"

"Sta sam rekla?"

"Da zelis da te silujem"

"Da, mislim da bi to bilo Hot."

"Uzeo bi te veoma grubo, I tretirao te kao prljavu kurrvicu kakva zaista jesi."

"Zvuci kao plan, u svakom slucaju, moram ustati rano, tako da idem u krevet.

"Ok, mozda sutra mozemo chatovati opet."

"Da to bi bilo lepo. Hvala ti i zelim ti sjajnu noc."

Nastavice se.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Real Whore

Part 2

Odmah zatim se izlogovala. Ona je znala da on ima neki program, za otkrivanje njene destinacije, pomocu njene IP adrese. On je zeleo da je tuca uzivo, i iskoristiti nju kao sto je ona sama htela, i zelela yebeno mnogo.

Ona se probudila sa osecanjem da treba biti yebana, od strane nekog stanca. Bila je Subota, tako da je ona odlucila da ode do kluba, kasno te noci. Zelela je pokupiti prvog muskarca kojeg vidi, i bude totalna dr.olja za njega.

Otisla je na tusiranje, i obrijala njenu picckicu kompletno. Jedine dlake koje je imala, bile su na njenoj glavi. Nosila je srvenu mini suknju, sa mrezastim crnim carapama, i crvene stikle, crnu majicu i crni brus tako da se moglo lako videti kroz njene svari, sta nosi ispod.

Bila je solidno nasmikana, i na usnama imala svetlo crveni karmin. Posmatrala je sebe u ogledalu, i njena prva pomisao je bila, da izgleda kao totalna dr.olja. "Savrseno!" razmisljala je u sebi, dok je uzimala svoje kljuceve i zalupila vrata.

Probala je pronaci taxi, ali posto je izgledala kao kurrvica, ni jedan taxista nije stao. Odlucila je da ide peske. Najblizi klub je bi udaljen oko tri bloka, krenula je dole niz ulicu, njene stikle su pravile buku svo vreme dok je hodala trotoarom.

Ljudi su se okretali za njom, kad bi culi zvukove njenih stiklica. Jedan tip je pitao koliko trazi za sex. "Ja ne uzimam novac, dopustam momcima da me tucaju za Dz".

Hodao je pored nje, i odveo je u obliznju ulicicu. Njena picckica je bila sva mokra. Zelela je sisati kurrac tom liku, i dopustiti da je yebe. Zatim je naslonio njeno lice na zidu.

"Znaci ti dopustas momcima da te tucaju za Dz, huh?"

"Da, radim to."

Rasirio je njene noge , i stavio svoju ruku izmedju njenih nogu, osecajuci prstima njenu socnu vlaznu rupicu. "Ti si prava dr.olja, vidi kako je tvoja picckica mokra." Klizao je svojim prstima duboko unutar njene rupe, cineci da ona odskace.

"Oh da, tucaj prstima moju vrelu i vlaznu rupu za *******!"Zatim je ubacio dva prsta, potom i tri, sve dok nije preklinjala da bude yebana.

"Lupaj moju guzu, molim te!"

"Oh da kuccko, volis to nasilno i nastrano, zar ne?"

Samo je nastavila da jeca i stenje, bez odgovora.

"Odgovori mi kuccko! , Da li zelis to nastrano i nasilno!?"

"Daaaa, zelim da budem yebana nasilno i nastrano" promrmljala je sa uzdahom.

Zgrabio je nju za kosu i okrenuo ka sebi. I primorao da padne na kolena, ispred njega. "Izvadi moj kurrac iz pantalona."

Otkopcala je njegove pantalone, i povukla ih malo na dole, izlazuci oko 23cm, kameno tvrdi urrac. "Sisaj moj kurrac kucckice!"

Uzela je njegov kurrac u svoja pohlepna usta. Bio je jako ukusan za nju. U tom momentu nije brinula ni o cemu, izuzev

tvrdog kurrca koji je ipunjavao njena kurrvinska usta. Tada je shvatila koliko je ustvari obozavala da sisa kurrac.

"Oh da kuccko, sisaj to dobro, ti pusacka dr.oljo."

Primoravao je njena usta da klize gore i dole po njegovom kurrcu, cineci da se ona gusi od kurrca. Primorao je sisa njegov kurrac duboko do grla, kada je video da njegov ceo kurrac nestaje u njenim ustima, umalo je svrsio. Sklonio je njena usta sa svog kurrca, i stao iza nje. Naslonio je njeno lice ponovo na zid, i poceo lupati njenu guzu.

Ona je stvarno volela to lupanje po guzi. to je nju nadrazivalo da pozeli biti yebana sa bilo kime, i bilo cime. "Da li si spremna da budes parce mesa za yebanje sada?"

"Da, oh molim te uzmi me sada, yebi me mmm!"

Stavio je glavic od svog nabreklog kurrca na njenu rupu za *******. Ona se nabila na njega, dajuci mu do znaja da zeli biti yebana stvarno zlocesto. Zabio je svoj kurrac duboko u njenu vlaznu picckicu, cineci da ona vrisne. Zabijao je svoj kurrac u nju kao prava zivotinja. Nije moga poverovati kakva je ona kurrva.

Tucao je nju oko 5 minuta, pre nego sto je bio spreman da svrsi. Razmisljao je gde da svrsi, i odluci da jednostano izbaci svoju vrelu spermu duboko u njenoj picckici.

"Ja cu sada svrsiti ti yebana kurrvo!"

"Oh da, zellim tvoju vrelu spermu duboko unutar moje kurrvinske piccke!"

Sa tim recima on je ubrizgao svoju spermu duboko u nju, osecajuci kako se njena picckica topi u spermi. Izvadio je svoj kurrac iz njene pice, i sredio svoju odecu i zakopcao pantalone. Ona je ustal i sredila se sama, i rekla "Hvala sto si me iskoristio," i otisla dalje niz ulicu.

Nije mogla verovati da je upravo bila yebana od strane totalnog neznanca. Zelela je jos , tako da je nastavila hodati ka klubu.

Nastavice se.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Part - 3

Usla je u obliznji klub, i videla uglavnom muskarce, i da su svi stariji od 50 godina. Razmisljala je da se okrene i ode, ali razmislila je 2 x i zakljucila da je Kurrac - Kurrac, i da stvarno nije marila koliko su stari ti momci u klubu.

Sela je za sto, i narucila pivo.Stavila je bocu piva u svoja usta i cula kako joj neko dobacuje, "Po nacinu kako pijes to pivo iz boe, kladim se da dobro pussis ***** kuccko." Ona se okrenula da vidi tog muskarca, koji je imao oko 55 godina ili vise. Bio je jako star, i sa sedom kosom.

"Kladim se da ste u pravu" odgovorila je. Posla je ka toaletu, nadajuci se da ce on nju slediti . Bas kao sto se i nadala, on je isao iza nje .

Usla je u WC, i odabrala mesto gde ce on nju tucati uskoto. On je pratio nju do WC-a, i nakon jednog minuta nakon

ulaska, ona je zelela da bude njegova kurrva.

"Udji tamo, i padni na svoja kolena ti mala dr.oljo!"

Ona je bila sva srecna, i spustila se na soja kolena. Zudela je za kurrcem u svojim ustima. Zelela je da oseti njegov

kurrac kako raste i postaje tvrd u njenim kurrvinskim ustima. Posmatrala je kako otkopcava svoje pantalone, i izvlaci svoj

polu-tvrdi kurrac. "Ucini ga tvrdim kucckice!"

Uzela je njegov kurrac u svoja usta, kao da njen zivot zavisi od toga. Ona je iskreno volela da sisa kurrac. Znala je da je

samo kurrva, i to je volela da bude.

Zgrabio je njenu kosu, i primorao njene usne da klize po njegovom kurrcu. Tucajuci njena usta nasilno. Ona nije nista vise za njega nego igracka za yebanje. Samo stvar za svrsavanje. "Oh, kuccko yebacu te svarno dobro!"

Grubo je izvukao kurrac iz njenih usta, i podigao nju . "Podigni svoje ruke gore i nemoj ih spustati dole." rasirila je svoje

ruke kao sto joj je rekao, i poceo stipkati i sisati njene tvrde bradavice. Pocela je jecati i stenjati, "Mmmmmm."

"Ti mala kurrvo, trebas biti yebana, zar ne?"

"Da, oh da, trebam i zelim da osetim toj tvrdi kurrac duboko u mojoj vlaznoj picckici!"

Okrenuo je, i nagnuo nju preko lavaboa. Njena pica i guza su bile kompletno izlozene. Ona je zudela da bude tucana veoma zlocesto. Njen klitoris je bio oteko, vise nego ikada pre.

Vodila je njegov tvrdi kurrac do svoje rupice za *******. Njegov kurrac je skliznuo unutra vrlo lako, zato sto je njena pica bila skroz vlazna. Poceo je pumpati njrnu picu napred i nazad, lupajuci rukom njenu guzu dok je tucao. Preklinjala je za

njegov kurrac, i nazivajuci nju raznim imenima. Kuccko, dr.oljo, kurrvo, i ona je volela to da slusa.

"Oh kuccko. Svrsicuuuu, ti yebena dr.oljo!" Osetio je kako njegov kurrac explodira vrelom spermom duboko iznutra

njezine vlazne vrele picckice. Osetio je kako njegova sperma kulja unutar nje, dok je i ona svrsavala uz vrisak. Njeni sokovi su prekrili njegov kurrac.

Kada je istekla i posednja kap njegove sperme, izvukao je kurrac napolje. "Ti si jedna vrela kuccka! , voleo bi jos jedan

sastanak sa tobom, i mozda povesti neke svoje prijatelje."

Ideja da ima vise od jednog kurrca, njena picckica je postala vlazna opet. "Da, to zvuci kao neto sto bi volela da probam," odgovorila je dok je namestala odecu, i bez reci, zatvorivsi vrata za sobom.

Nastavice se......
    Poslednji put ažurirao/la Lustful : 01.07.2013. u 21:52

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Part 4

Vratila se u klub, i sela za sto da dovrsi svoje pice, razmisljajuci o tome koliko zaista ona uziva u tome da bude
    iskoristena kao kurrva od strane muskaraca. Ispila je poslednju kap pica, i izasla iz kluba, i uputila ka svojoj kuci.

Usla je u svoju zgradu, i dok je otvarala vrata svog stana, primetila je da su ona blago otvorena. Njena prva pomisao je
    bila da bezi, i trazi neciju pomoc. Zatim je pomislila, da udje unutra sa nadom da je neki muskarac u stanu, i nasilno je potuca.

Odlucila se za opciju broj 2. Zelela je jos kurrca. Dok je ulazila unutra, neko je odjednom zgrabio od pozadi, stavljajuci ruku na njena usta. "Ne vristi, i neces biti povredjena." "Bices silovana, upravo onako kao sto si oduvek zelela."

Kada je razmisljala o tome u hodniku, to je bilo ono sto je ona i zelela, ali sada se to stvarno i dogadja, bila je preplasena. Ucinice sta god on pozeli, i onda bi tebao otici, nadala se.

Gurnuo je nju na sredini dnevne sobe, i stajao iza nje, i stavio joj povez za oci . "Oh molim te, ne, molim te stani!"

"To je ono sto si trazila."

"O cemu ti pricas?", " Cak te i ne poznajem."

"Tehnicki, me ne znas, ali ces uskoro ukapirati." "Skini svu svoju odecu."

"Sta?" "Ne, molim te, nemoj me terati da radim to!"

"Ucini to kuccko. To je ono sto prizeljkujes." "Da budes iskoristena kao kurrva kakva i jesi."

Dok se ona pocela skidati, razmiljala je koliko su istinite njegove reci. Vec je bila iskoristena 2x te noci, i zelela je jos.

Ona je zelea da bude njegova kurrva, i nadala se da ce on nju yebati grubo na nacin koji ona voli. Trebala je biti uplasena, ali je njena picckica bila suvise vlazna. Htela je da ovaj stranac siluje nju, i tretira je kao nastranu kurrvicu, kakva i jeste.

Ona je sada stajala pred njim gola. Zgrabio je njene ruke, i lisicama vezao iza njenih ledja. Hladna jeza je prozimala
    njeno telo poput hladnog metala koji je dodirivao nejne zglobove. Zelela je jos.

Gurnuo je ruku izmedju njenih nogu, i rasirio ih skroz. Trljao je njen klitoris, i prstima tucao njenu picckicu.

"Da li ova picckica moze da se iskoristi?" pitao je nju. Odjednom je osetila njegov jezik na svom klitorisu.

"Oh yebiga, daaa lizi moju picckicu mmmmm!"

"Rekao sam ti, ti zelis ovo." "Ti prizeljkujes da budes kurrva, i iskoristena na svaki nacin."

"Da, oh daaaa, sisaj moju picckicu, oh daaaaa mmmm!"

Osetila je njegov jezik kako lize njen klitoris, i kako on vadi svoje prste iz njene pickice, i pocinje biti yebana njegovim
    dugim jezikom. Poludela je od uzitka. Zelela je da svrsi tako zlocesto. Kao da je mogao citati njen um i znao sve njene nastrane zelje, prestao je da lize, i rekao:

"Neces svrsiti sve dok ti to ne dopustim."

"Spusti se na kolena."

Dok je spustala sebe na svoja kolena, cula je kako otkopcava svoje pantalone. Bila je sva srecna zato sto ce uskoro
    imati ceo njegov kurrac u svojim kurrvinskim ustima. Drzao je tvrdi kurrac u svojim rukama, i poceo je kurrcem lupati po njenom licu . Izbacila je svoj jezik napolju, i otvorila svoja usta pokusavajuci da uzme njegov kurrac u svoja usta.

"Zelis ovaj kurrac, dr.oljo?"

"Daaaa."

"Preklinji me."

"Molim te, molim te dopusti mi da sisam tvoj kurrac?"

"Hoces da budes moja prljava pusacica kurrca, kurrvice?"

"Daaaa, bilo sta, molim te ja zelim da sisam tvoj kurrac prokleto mnogo!"

Odjednom je nabio svoj tvrdi kurrac duboko do njenog grla, cineci da se ona gusi. "To je to kuccko. Izgledas savrseno
    sada sada sa kurrcem u svom grlu."

Nastavila je da zestoko sisa njegov kurrac. Lizuci gore i dole, i odlazeci na dole jezikom i lizala njegova jaja.

"Mmmmmm da to je to kurrvo, sisaj moj kurrac stvarno dobro, i mozda cu ispuniti kurrcem i tvoju vlaznu pickicu."

Znala je da to zeli, tako da je sisala njegov kurrac sve brze i brze. Zgrabio je nju za kosu, i nasilno tucao njena usta.

"Sisaj taj kurrac, kuccko!" naredjivao je dok je nabijao svoj kameno tvrdi kurrac u njena usta.

"Trebam te yebati." govorio je, dok je izvlacio svoj kurrac iz njena iskoristena usta. Pomogao joj je da ustane i namesti na krevetu. Namestio je njeno telo da lezi na stomaku. Skinuo je lisice sa njenih ruku, zatim je okrenuo, i vezao ih lisicma ispred nje. "Lezi na stomak."

Okrenula se, on je nju namestio tako da ona bude na kolenima, a njena glava dole na krevetu. U toj pozi se osecala kao prava kurrva. Njena guza i pica su bile ispred njega. Znala je da ce je iskoristiti stvarno dobro.

Osetila je njega kako klizi prstom unutar njene vlazne rupe. Dok je prstima tucao njenu picu, uklizao je drugim prstom u njenu guzu. Nikada nije radila Anal pre toga, i to je nju napalilo, zelela je da sve njene rupe budu yebane.

Nabijala se na njegove prste, pokazujuci njemu kolika je ona prljava kurrvica.

Izvukao je svoje prste napolju i stao iza nje. Osetila je glavic njegovog kurrca kako otvara njenu picckicu. Nabijala se
    polako na njegov *****, pokusavajuci da oseti njega celog u svojoj rupici. "Uspori kurrvo, ne brini, dobices moj kurrac u
    svojoj kurrvinskoj rupi!"

Odjednom je uklizao kurrcem u njenu vlaznu piccku, cineci je da vrisne. Poceo je pumpati jako unutra i napolji - napred nazad zestoko, dok je ona cvilela i stenjala i preklinjala za jos.

"Svidja ti se da budes yebana i iskoristena kuccko?"

"Da, volim to, da daaaaa!"

"Mislim da je vreme da tucam tvoju guzu."

Izvukao je kurrac iz njene picckice, i ona je osetila kako njegov kurrac otvara rupu njene tesne guze. Osetila je kao se
    njena rupica rasteze, dok je on prodirao u njenu guzu. "Oh daaaa!" vrisnula je.

Nije brinuo o tome da li nju boli ili ne, poceo je da tuca njenu guzu polako. Zatim brze, i brze, i jace, sve dok nije
    rastegnuo njeno tesnu guzu do kraja. Vristala je, i preklinjala da yebe njenu guzu. "Zelim da gledam u tebe dok tucam tvoju guzu."

Lagano je izvukao svoj tvrdi kurrac iz njene guze. Okrenu je nju na ledja, i drzao njene noge sirom otvorene. Drzao je
    njene noge pozadi, blago podizuci njenu guzu od kreveta. Ubacio je svoj kurrac nazad u njenu guzu, cineci je da vrisne ponovo.

Pumpao je njenu guzu, dok je osecala kako njegovi prsti klizaju unutar njene vlazne picckice. Ovo je trebalo nju dovesti do extaze. Osecao je obe njene rupe u isto vreme. Njena guza je bila ispunjena njegovim kurrcem, a njena picckica sa tri prsta koji klize duboko. Zelela je da svrsi. "Molim te, da li mogu svrsiti, oh molim teeee!"

Posto je on bio spreman da svrsi takodje, dozvolio joj je. Njeno telo je pocelo da drhti, i nije mogla poverovati sta
    upravo oseca. Osecala je kao da njen orgazam nadolazi iz dubine njenog stomaka. Svrsila je na njegove ruke i na
    krevetu. Nikada nije svrsila tako dobro, nikada.

Nakon sto je osetio kako njeni sokovi preplavljuju njegove ruke, nije mogao izdrzati vise. Njegov kurrac je explodirao
    vrelu spermu duboko unutar njene guze. Pumpajuci je snazno i ispustajuci spermu. "Bila si sjajna kuccko." govorio je
    dok je ustajao.

Cula je kako se on oblaci. Da li ce on nju ostaviti samo tako? Da li ce on ostaviti nju u neznanju da sazna ko je on?

"Tamo su kljucevi od lisica, odvezi se. Pricacemo uskoro." Nakon toga je cula kako on otvara i zatvara vrata. Otisao je.

Otkljucala je lisice na svojim rukama, i skinula povez sa ociju. Sve je izgledalo kao pre. Na kraju je priznala sebi da voli biti iskoristena i tucana. Dugo nakon toga je razmisljala, ko je taj muskarac koji je nju iskoristio, upravo na nacin kakav je oduvek zelela.

Kraj!
    Poslednji put ažurirao/la Lustful : 02.07.2013. u 13:11

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1705

Dzabe si pisao 3 puta sve isto

Zainteresovan član