Pozorishte,bioskop,itd...

Pa volim i jedno i drugo,mozda vise pozoriste....Ali tu je problem sto ljde to apsolutno ne interesuje,pa preko skole cesto uzmemo karte...
Ali najbolje su u Narodnom((:

U bioskop idem 3-4 puta godisnje,volim tu atmosferu u sali,grickam nesto i tak...
 
Pa volim i jedno i drugo,mozda vise pozoriste....Ali tu je problem sto ljde to apsolutno ne interesuje,pa preko skole cesto uzmemo karte...
Ali najbolje su u Narodnom((:

U bioskop idem 3-4 puta godisnje,volim tu atmosferu u sali,grickam nesto i tak...

Idemo kad počne sezona :mrgreen:
Taman imam neke popuste i preko prijateljice mogu da nađem za jdp karte : )

Ima "Majstor i Margarita" : )
 
Pa ono,idem u bioskop,ali rekto,poshto ugl. odgledam te filmove mil puta dok dodju kod nas u bioskop....
A pozorishte,pa da,idem,ono kad ima neka zanimljiva pozorishna predstava........Najjacha mi je bila"Let iznad kukavichijeg gnezda" sa Bjelogrlicjem,Miloradom Mandicem i ostalima....
 
U pozorishte jednom i jedini put ishao sam pre dve-tri godine i to sa shkolom, a bioskop jednom u 4 godine. Dakle sledeci put tek za 4 god. :) Mislim, obozavam filmove, ali ih uglavnom skinem sa neta i pre nego shto uopshte dodju u nash bioskop. Ionako me interesuje samo film, ne volim da gledam filmove u drushtvu, jer ne mogu da trpim ochajne komentare, i neshvatanja pojedine scene, od strane drushtva. I atmosfera je nebitna, shta fali kompjuterskom monitoru u mrachnoj sobi ??
 
pozoruste sam u obavezi da posecujem jel sam clan dramskog studija, ovo drugo ne posecujem.
Ако se baviš glumom, bilo bi lepo da znaš da nije ''jel sam član dramskog studija'' nego ''jer sam član dramskog studija'' ;)

Ja obožavam i jedno i drugo... u Somboru sam redovno išla u pozorište, obožavam ga, dok sam u Beogradu imala mnogo manje vremena ali potrudiću se od oktobra da to promenim... sa bioskopom je obrnuta situacija: ovde sam poslednji put bila pre par godina, nešto smo gledali sa školom, čini mi se... gadi mi se gradski bioskop, odvratan je, prljav, mali... :(
 

Back
Top