Sve druge bi zbog takvih stvari vrijedjala i osamarila, mene ne, ali nece ni druzenje

Ne mora znacit, jer ona je meni X puta oprostila stvari za koje je rekla da bi za druge bile neoprostive, i nije ragovala agresivno iako je govorila da bi kad bi drugi to uradio reagovala agresivno, i kaze da je ovo zadnje previse, da toliko uvreda ne moze da trpi, a da mi je poslije svake uvrede uvjek oprostila kad sam se izvinuo i nanovo nudila iskreno prijateljstvo, ali je broj uvreda sad prerasto mjeru koju moze da podnese
 
Poslednja izmena:
Е овакав сам ја био.

Слушај, ово ти говорим из искуства. Неће те трпети цео живот. Ја сам био такав као ти, па сам изгубио некога ко ми је много значио, немаш појма шта сам проживео због тога, због своје грешке. Смири се. Променио се ниси, то тако мислиш. Нећеш се променити јер си такав. Ако је баш желиш мораш да се промениш из корена, а то је јако јако тешко, треба имати мууда за то и стрпљења.

Можда је боље да је оставиш мало на миру неко време кад се саберете па је питај да ти још једну шансу ако стварно желиш ту шансу. Нема зезања. Ја сам исто тако радио и упрскао. Обећавао сам како нећу више, па сам после месец дана то обећање кршио. Или се мењај из корена или заврши са њом.
 

Back
Top