Sve druge bi zbog takvih stvari vrijedjala i osamarila, mene ne, ali nece ni druzenje
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Sve druge bi zbog takvih stvari vrijedjala i osamarila, mene ne, ali nece ni druzenje

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano Sve druge bi zbog takvih stvari vrijedjala i osamarila, mene ne, ali nece ni druzenje

I osim sto bi im to uradila prekinula bi da se druzi. Rekla je da bi to vazilo za svakoga ma koliko da ga zna i ma u kakvom da su odnosu bili prije. Sto to znaci? Inace, ona zna da ja volim da ako pristanu ponizavam cure u seksu. Ima li to veze s tim???

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

Podrazumevano Re: Sve druge bi zbog takvih stvari vrijedjala i osamarila, mene ne, ali nece ni druz

znaci da je se ne dotices uopste...ravnodusna je skroz

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano Re: Sve druge bi zbog takvih stvari vrijedjala i osamarila, mene ne, ali nece ni druz

Ne mora znacit, jer ona je meni X puta oprostila stvari za koje je rekla da bi za druge bile neoprostive, i nije ragovala agresivno iako je govorila da bi kad bi drugi to uradio reagovala agresivno, i kaze da je ovo zadnje previse, da toliko uvreda ne moze da trpi, a da mi je poslije svake uvrede uvjek oprostila kad sam se izvinuo i nanovo nudila iskreno prijateljstvo, ali je broj uvreda sad prerasto mjeru koju moze da podnese
    Poslednji put ažurirao/la glavapunaendorfina : 29.06.2013. u 20:20

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

e pa ti promeni uvodni post...i sta ti mislis, da ce neko da trpi uvrede doveka? sve ima granicu pa tako i strpljenje

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

kad se pokajem red je da oprosti, a ona zna kad se ja kajem, jer zna da sam jako iskren

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

ma dokle bre da prasta? i sam kazes da ti nije prvi put...e pa sad jedi to sto si posejao

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

ali promijenio sam se kao osoba u medjuvremenu od te zadnje uvrede, i to dosta. Mislim da je sad zasluzujem, bar kao drugaricu.
    Poslednji put ažurirao/la glavapunaendorfina : 29.06.2013. u 20:51

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2737

ona to ocito ne misli

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

ona to ne moze da zna, a o necemu sto ne zna ne bi trebalo da ima predrasude.

Poznat Аристократа (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Е овакав сам ја био.

Слушај, ово ти говорим из искуства. Неће те трпети цео живот. Ја сам био такав као ти, па сам изгубио некога ко ми је много значио, немаш појма шта сам проживео због тога, због своје грешке. Смири се. Променио се ниси, то тако мислиш. Нећеш се променити јер си такав. Ако је баш желиш мораш да се промениш из корена, а то је јако јако тешко, треба имати мууда за то и стрпљења.

Можда је боље да је оставиш мало на миру неко време кад се саберете па је питај да ти још једну шансу ако стварно желиш ту шансу. Нема зезања. Ја сам исто тако радио и упрскао. Обећавао сам како нећу више, па сам после месец дана то обећање кршио. Или се мењај из корена или заврши са њом.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio glavapunaendorfina Pogledaj poruku
    ali promijenio sam se kao osoba u medjuvremenu od te zadnje uvrede, i to dosta. Mislim da je sad zasluzujem, bar kao drugaricu.
    Da te voli neko koga vrijedjas ? Zajebi majstore radnju !
    Dobio si crveni karton poslije vise zutih i iz toga izvuci pouku !

Primećen član
    Učlanjen
    07.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

A pa to mozes rec za svakoga da se nije promijenio ali da misli da jeste, tako bez ikakvog dokaza...

Elita Bambina (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    1446

Ako si se stvarno promenio, za početak se povuci i poštuj njenu želju.

Ne vrši pritisak na nju, ne navaljuj,

Daj vremena i prostora oboma.

Vuk dlaku menja, ali...

Izuzeci postoje, mada treba da prođe određen period da pokaže kako stvari stvarno stoje.
    Strong women wear pain like stilettos.
    No matter how much it hurts, all you see is the beauty of it.

Slične teme

1. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 15.04.2013., 02:33
  2. Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 25.05.2009., 20:58
  3. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.10.2003., 23:27
  4. Dobro došli u forum "Kultne stvari"!
    Autor Administrator u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2003., 19:44

Pravila za slanje poruka