Handsome or less attractive

gost 193200

Elita
Poruka
24.287
Situacija je sledeca

1. Veza sa lepim deckom koji je zgodan, pametan i privlaci paznju gde god ode. Sex super, da ne nabrajam. Malo razmazen, voli da svrljne, ali uvek se vrati vama, ponekad vas malo zapostavi, ali je tu... patnja je nesto sto je neminovno, neke stvari morate da progutate (ne mislim na spermu), ali on je tako lep i vi ste zaljubljeni do usiju, umirete od same pomisli da ga izgubite.

2. Veza sa malo ruznijim deckom, koji nije zgodan, ima tako nekako cudno telo (nije bas ono potpuno odvratan), ali je super u krevetu, mozda cak i bolji od ovog lepog. Veran, slusa, sta god trazite to i dobijete, potpuno posvecen, bukvalno ste princeza, zabavan je i pametan, potpuno vas odusevljava svojim pricama i jako vam je lepo kad ste zajedno. Ali nije vas tip po izgledu.

Kojeg bi izabrale?
 
pa tebe je izabrao drugi a ti bi prvog koji te bas nije izabrao
tj nema bas da se bira
http://www.skolarac.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=718:ženidba-marka-kraljevića&Itemid=297
: )
drzi se posla

- - - - - - - - - -

kako sam super : ))))

Vi nikada necete nauciti da gledate dalje od nosa zato sto SVE posmatrate samo iz SOPSTVENOG ugla

Onog momenta kad naucite da posmatrate stvari drugim/tudjim ocima/mozgom, uspecete da se uklopite u sve sfere drustva, a ne samo u svoju cauru
 
Kako je tebi zivot lep! Bas je problematicna dilema.Zbog jednog umires nocima od same pomisli da te ostavi a od drugog ne spavas nocima jer je super u krevetu...hm
Da osoba koja ima problem jos uvek nije odrasla?Ili je praznjikava egoistkinja sa samo njenim potrebama i njenom interesu, koje zapravo niko ne moze popuniti?
 
I po meni mislim da nijedan tip meni ne bi odgovarao na primer. Ako ti ne smeta sto ovaj lepi svrlja, sto te zapostavi nekad onda nema problema. Isto i za drugog, ako ti ne smeta sto nije toliko zgodan, sto bas nije tvoj tip onda je i to ok. Mada kod mene nema kriterijuma. Ako postoji ono nesto sto mi se dopadne na muskarcu onda je to to, ne mora da bude lep i najlepsi ali ako ima neku karakteristiku koja privlaci onda je to super, pa makar to bio nacin njegove komunikacije a ne sam izgled.
 
Situacija je sledeca

1. Veza sa lepim deckom koji je zgodan, pametan i privlaci paznju gde god ode. Sex super, da ne nabrajam. Malo razmazen, voli da svrljne, ali uvek se vrati vama, ponekad vas malo zapostavi, ali je tu... patnja je nesto sto je neminovno, neke stvari morate da progutate (ne mislim na spermu), ali on je tako lep i vi ste zaljubljeni do usiju, umirete od same pomisli da ga izgubite.

2. Veza sa malo ruznijim deckom, koji nije zgodan, ima tako nekako cudno telo (nije bas ono potpuno odvratan), ali je super u krevetu, mozda cak i bolji od ovog lepog. Veran, slusa, sta god trazite to i dobijete, potpuno posvecen, bukvalno ste princeza, zabavan je i pametan, potpuno vas odusevljava svojim pricama i jako vam je lepo kad ste zajedno. Ali nije vas tip po izgledu.

Kojeg bi izabrale?
Ovo je primarno.
 
Htedoh reci... ja uopste nisam navela svoj primer, nego sam zakljucila da je ovo nesto sto se cesto desava zenama
Ali ne...

- - - - - - - - - -

Kako je tebi zivot lep! Bas je problematicna dilema.Zbog jednog umires nocima od same pomisli da te ostavi a od drugog ne spavas nocima jer je super u krevetu...hm
Da osoba koja ima problem jos uvek nije odrasla?Ili je praznjikava egoistkinja sa samo njenim potrebama i njenom interesu, koje zapravo niko ne moze popuniti?

Izvini, kad sam ja napisala da se to desava meni? Jel znas ti da razumes text, vidim da znas da citas?
 
Htedoh reci... ja uopste nisam navela svoj primer, nego sam zakljucila da je ovo nesto sto se cesto desava zenama
Ali ne...


ovo se ne desava cesto zenama..ovo je iz neko izmislio lep nacin da zeza presusene zene ili one napaljenje sa vrlo niskim sistemom vrednosti...

mislim na situaciju a ne na tebe..ne znam kako si razumela moj odgovor tako licno, bezveze,ma zivot je lep, ta situacija je lepa.nisi ti u pitanju.nikako..
 
Poslednja izmena:
Vi nikada necete nauciti da gledate dalje od nosa zato sto SVE posmatrate samo iz SOPSTVENOG ugla

Onog momenta kad naucite da posmatrate stvari drugim/tudjim ocima/mozgom, uspecete da se uklopite u sve sfere drustva, a ne samo u svoju cauru

ne mogu razjebala sam se krstaricom
rasturila, smeta mi ovde sad psovanje
po pitanju tog uklapanja, al pukne covek, pocne da mu treba obicno, kuca dom i slicno, cak mislim mozda pre zene jer misle da su stvorenja ili muskarci
 
ne mogu razjebala sam se krstaricom

Da, ali moras da razmisljas "tudjom glavom"
Npr kazes sebi
Da sam ja taj i taj muskarac, i imam besna kola i milion evra na racunu, i 5 vila po belom svetu... da li bi ja kresnuo neku klinku koja mi se nudila jer je mislila da cu je ozeniti?
Pa verovatno bih.
Ali niko tako ne razmislja, nego odmah osudjuje kao "jaoooo kakvo djubre!"
Ma nemoj...
 
slazem se

A Hepi, sta znaci to nije bas puno odvratan? msm ja ne bi dosla do toga da saznam da je super u krevetu ako mi je neko odbojan

Pa ono, nije bas rugoba (Boze oprosti sto tako kazem)
Znas ono kad je neko bas mnogo ruzan
Ovaj je npr. neprivlacan, niko se ne okrece za njim, ne moze da smuva ribu u diskoteci kad je jaka muzika, moze samo da je smuva kad prica s njom
 

Back
Top