Dreambox DM 500+ pomoć...
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Dreambox DM 500+ pomoć...

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dreambox DM 500+ pomoć...

Evo ovako,ubacih zadnji image OpenPli u ovaj Dreambox...Probao sam da nešto downloadujem iz njega,sve radi,mreža radi...E sada,ono što me zanima,koji EMU trebam da ubacim na ovaj image za ključeve?Šta trebam da ubacim na ovaj image što se tiče Card Sharinga?Kako sve to da konfigurišem?Unapred zahvalan na pomoći...

Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Dreambox DM 500+ pomoć...

Citat Original postavio Niksi84 Pogledaj poruku
    Evo ovako,ubacih zadnji image OpenPli u ovaj Dreambox...Probao sam da nešto downloadujem iz njega,sve radi,mreža radi...E sada,ono što me zanima,koji EMU trebam da ubacim na ovaj image za ključeve?Šta trebam da ubacim na ovaj image što se tiče Card Sharinga?Kako sve to da konfigurišem?Unapred zahvalan na pomoći...
    Sto se tice kljuceva neces se puno toga nagledati preko njih tako da ti i ne preporucujem da se uopste i mucis oko toga. Za cardsharing ti treba neki server tj neko ko ce da ti da podatke da bi mogao da gledas u vecini slucajeva se to placa. Emulator moze da bude i cccam i mgcam i oscam. Najlakse ti je da ubacis cccam.

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Možeš da mi objasniš postupak kako da ubacim neki od tih EMU-a?Linije imam,i hoću da ih ubacim u njega,ne preko servera...Ali kako?

Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

ovde imas dosta toga objasnjenog
    pogledaj video pa se javi ako ne uspes

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To znam..To je za podešavanje...Ovo je što si postavio Gemini image a ja sam uneo u njega zadnji OpenPli image..Sada trebam kao što sam pisao,da unesem emu,pa cardsharing i tu mi za ovaj image treba pomoć....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Druze netrebaju ti Card Sharinga,mogu ti ja odraditi strimovi svi nasi kanali,krenimo od 30 pinkova ,sportklubova hbo i drugi mnogih preko 300 kanala sve preko neta ti ide neti treba antena,javi se imas moj skype na profilu
    Ime:  pink.jpg
Pregleda: 66
Veličina:  21,1 KB

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.04.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

EVO KANALI KOJI NUDIMO ZA DREAM BOX ZA GLEDANJE:
    RTRS, Federalna TV, Alternativna TV, OBN, Alfa, B92 Info, SOS, TV1, BHT 1, Atlas, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, National Geographic, Disney, Discovery, MTV, Motors TV, TLC, 24 Kitchen, AXN, RTS Sat, RTS 1, RTS 2, Happy, Al Jazeera Balkans, 24 Vesti, K::CN3Pink BH, Pink Music, Sport Klub, Sport Klub +, Sport Klub Prime, Eurosport, Golf Klub, Fishing & Hunting, TV1000, Fox Crime, Fox Life, Minimax, Animal Planet, E! Entertaiment, Universal Channel, Mini Ultra, History, Eurosport 2, Discovery ID, MGM, ESPN America, CBS Drama, CBS Reality, SciFi, Ginx, CineStar TV, CineStar Action & Thriller, Ultra, Fight Channel, Crime & Investigation, Fox Movies, iQS.Life, Comedy Central Extra, FOX, Klasik TVPink Extra, Pink PlusHustler, Free-X TV, Private Spice, French Lover TVSport Klub HD, Sport Klub+ HD, SK Prime HD, SK Premium HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, National Geographic HDCinemax, Cinemax 2HBO, HBO Comedy

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li moze 500 s da se flesuje i kako ? Da li mogu da imem sve srbske i regionalne kanale,a da ne placam shering?

Slične teme

1. dreambox 500 hd ,nema kontakt sa sat motorom
    Autor kreho52 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.05.2011., 00:15
  2. Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 20.05.2011., 10:45
  3. Dreambox 500+
    Autor BojanD81 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.02.2010., 23:38
  4. Nero Burning Rom 5.5. (pomoć oko snimanja )
    Autor radza u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16.09.2003., 12:45
  5. Pomoć za Soft cam key
    Autor mix u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.09.2003., 18:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku