Prejeo se

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Shta mislite, moze li coek koji je karo previshe picqi uzivotu da se smori I totalno izgubi zelju sa sexom?
Ono tipa...izgustiro vadzajnu previshe ko kad se prezderesh nekog jela koje volish pa ti se zgadi?:think:
 
Shta mislite, moze li coek koji je karo previshe picqi uzivotu da se smori I totalno izgubi zelju sa sexom?
Ono tipa...izgustiro vadzajnu previshe ko kad se prezderesh nekog jela koje volish pa ti se zgadi?:think:
Daaa,setim se oma Georga Michaela,karo je milion riba i dojadilo mu i ošo u peedere...
Pošto mislim da je tema vezana za tebe,mislim da bi tvoj sledeći korak trebao biti kupovina vazelina...
 
Shta mislite, moze li coek koji je karo previshe picqi uzivotu da se smori I totalno izgubi zelju sa sexom?
Ono tipa...izgustiro vadzajnu previshe ko kad se prezderesh nekog jela koje volish pa ti se zgadi?:think:

Pa pomisljao sam par puta u zivotu, da sam se zasitio... Ali je to bilo samo do pregustog rasporeda... :twisted:
 
Postoji meso kojem se uvek rado vraćaš i kada ga se trenutno zasitiš, i kad prođe period tihovanja, onda raspališ ponovo roštilj sa još većom strašću.
Ili je turiš na ražanj.
Ili ispod sača.
Varijacije na temu zavise od tvoje inspiracije.

- - - - - - - - - -

Da, moguće je. Dok postoji čežnja postoji i ushićenost i radost življenja.

Dobro, al ovde pričamo o yebaniju i takvom postojaniju.
 
Shta mislite, moze li coek koji je karo previshe picqi uzivotu da se smori I totalno izgubi zelju sa sexom?
Ono tipa...izgustiro vadzajnu previshe ko kad se prezderesh nekog jela koje volish pa ti se zgadi?:think:

da jeste ,na neko vreme, krace ili duze , nije bas zgadi al postane ti tolko svejedno da su totalno nemocne ,
....tad one kukaju jer ne su svesne da ti ne mogu nista i nece moci da te iskoriste: kako si svinja, dripac, los , a tebe zabole...

ustvari tek bez vagine i njene aure ,koja se ukazuje samo pickopacenicima ,tek tad vidis kako je zensko, jadno ogoljeno nesposobno siroto i nevazno.
 
Poslednja izmena:
ja sam totalno smoren što nas mediji zatrpavaju seksom koji se provlači kroz filmove, serije itd, i uopšte tom propagandom o vrednostima kojima treba težiti gde je seks sve i svja....
još kada vidim žensku opsednutost sopstvenim izgledom i trudom da budu seksualno što primamljivije, izgubim svaku želju...

da, postao sam aseksualan, odnosno nemam više potrebu za seksualnom interakcijom sa drugom osobom.
masturbiram u cilju rasterećenja povremeno i to je to...
mislim da je broj aseksualnih ljudi u porastu kao balans mejnstrim jednoumlju, i da je to jedan od načina kojim priroda pokušava da obuzda ovu prenamnoženu vrstu....
 
ja sam totalno smoren što nas mediji zatrpavaju seksom koji se provlači kroz filmove, serije itd, i uopšte tom propagandom o vrednostima kojima treba težiti gde je seks sve i svja....
još kada vidim žensku opsednutost sopstvenim izgledom i trudom da budu seksualno što primamljivije, izgubim svaku želju...

da, postao sam aseksualan, odnosno nemam više potrebu za seksualnom interakcijom sa drugom osobom.
masturbiram u cilju rasterećenja povremeno i to je to...
mislim da je broj aseksualnih ljudi u porastu kao balans mejnstrim jednoumlju, i da je to jedan od načina kojim priroda pokušava da obuzda ovu prenamnoženu vrstu....
Sve je ovo tacno. Mislim da cu i ja krenuti tom stazom.
 
da jeste ,na neko vreme, krace ili duze , nije bas zgadi al postane ti tolko svejedno da su totalno nemocne ,
....tad one kukaju jer ne su svesne da ti ne mogu nista i nece moci da te iskoriste: kako si svinja, dripac, los , a tebe zabole...

ustvari tek bez vagine i njene aure ,koja se ukazuje samo pickopacenicima ,tek tad vidis kako je zensko, jadno ogoljeno nesposobno siroto i nevazno.

Obzirom da si ti važan i neogoljen, najbolje da nadješ dečka.
 
daj ozeni i shojkui

- - - - - - - - - -

sve da ih podajemo

- - - - - - - - - -

ne mogu da zavrsim pa da je dobrota
ne mogu ostaje nedobrota izviniter

otidi, bre, bice mi lakse, e samo zato
 
Poslednja izmena:
Taj ko se prejeebao, pa prešao u tobdžije/furundžije, taj nikada nije ni bio samo hetero, ali eto, posle se to izrazilo. Može onako - gomila jeebačine, pa predah, pa posle opet.

Kao I sa slatkišima. Nekad te prosto muka natera da malo staneš I baciš nešto na ražanj :ok:
 

Back
Top