Britanci poručuju Hrvatima: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Britanci poručuju Hrvatima: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"

Aktivan član
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Post Britanci poručuju Hrvatima: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"

VAŠINGTON POST: Hrvatska nema šta da traži u EU
    Zapadni mediji ističu da je Hrvatska počela pregovore kad je EU bila elitni klub, dok danas posoji vic u kome Britanci poručuju: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"
    Skepsa je, kako navode, uzela maha i u samoj Hrvatskoj.

U Hrvatskoj je malo radosti što će 1. jula postati 28. članica EU, piše američki “Vašington post” koji kao i brojni strani mediji ističu da je Zagreb pregovore počeo dok je EU bio privlačan elitni klub, a danas je u dubokoj krizi baš kao i Hrvatska u kojoj je oduševljenje splasnulo.

- S visokom nezaposlenošću od 20 odsto, padom životnog standarda, endemskom korupcijom u političkoj eliti i padom međunarodnog kreditnog rejtinga na nivo ”smeća”, mnogim Hrvatima nije do slavlja – piše list, prenele su agencije Hina i Fena.

Korupcija je velika hrvatska boljka, kao i gorčina hrvatskih radnika, piše list citirajući pesimističnu prognozu radnice iz fabrike DTR-a u stečaju koja kaže:

- Može nam biti samo gore.
    http://www.telegraf.rs/vesti/771349-vasington-post-hrvatska-nema-sta-da-trazi-u-eu

Aktivan član upodrumu (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Britanci poručuju Hrvatima: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"

Nece dati svabe da englezi izadju iz 4. rajha
    Bar ne mirno ...
    yes i can !

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Podrazumevano Re: Britanci poručuju Hrvatima: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"

Узмите нашу столицу... То сигурно не изгледа лепо...
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Veoma poznat Mickie (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    522

Citat Original postavio upodrumu Pogledaj poruku
    Bar ne mirno ...
    Oni bas oce da ih isteraju. Ali bez Skotske.
    Верить в наше время нельзя никому, порой даже самому себе. Мне - можно.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da su Skoti pametni rizikovali bi istupanje iz raspale EU samo da se napokon otresu Engleza...

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3153

Re: Britanci poručuju Hrvatima: "Uzmite našu stolicu. Mi baš odlazimo"

Domaćin vilaraviojla (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Bar ne mirno ...
    Neverovatno je kako su Englezi uspeli da ubede Evropu i dobar deo sveta kako su Nemci glavni u Evropi!

ILUZIJA, to je jedna velika iluzija i zabluda! Nemci su glavni samo onoliko koliko im Englezi dopustaju da to budu i sve dotle dok im to dopustaju.

Onog trenutka kad Englezi budu procenili da je Nemacka postala toliko mocna i jaka da moze da ih ugrozi sve ce puci kao mehur od sapunice pa i nemacka EU naravno!

Nemci trebaju Englezima samo zbog Rusije ali ne po cenu da ugroze i njihov primat u bitnim politickim odlukama.

Da li ste se bilo kad zapitali, zasto se Englezi nisu odrekli funte i presli na evro? Da li ste se bilo kad zapitali zasto se Svajcarci nisu odrekli franka?

Mucnite malo glavom!
    "Kome zakon leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom" - Njegoš

Učlanjen
    03.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio vilaraviojla Pogledaj poruku
    Neverovatno je kako su Englezi uspeli da ubede Evropu i dobar deo sveta kako su Nemci glavni u Evropi!

ILUZIJA, to je jedna velika iluzija i zabluda! Nemci su glavni samo onoliko koliko im Englezi dopustaju da to budu i sve dotle dok im to dopustaju.

Onog trenutka kad Englezi budu procenili da je Nemacka postala toliko mocna i jaka da moze da ih ugrozi sve ce puci kao mehur od sapunice pa i nemacka EU naravno!

Nemci trebaju Englezima samo zbog Rusije ali ne po cenu da ugroze i njihov primat u bitnim politickim odlukama.

Da li ste se bilo kad zapitali, zasto se Englezi nisu odrekli funte i presli na evro? Da li ste se bilo kad zapitali zasto se Svajcarci nisu odrekli franka?

Mucnite malo glavom!
    Ja , zato je o nasem datumu glasao nemacki parlament
    Mucni ti glavom i shvati da je nemacka uspela u onome sto je pokusavala kroz 2 sv. rata , da pokori evropu . Samo je sada ekonomski , a ne vojno , osvojila .
    yes i can !

Buduća legenda gruba greska (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Britanci su uvek glavni.
    rece mi jedan coek da sam blatokrvnica, a meni se to svidja

Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Ja , zato je o nasem datumu glasao nemacki parlament
    Mucni ti glavom i shvati da je nemacka uspela u onome sto je pokusavala kroz 2 sv. rata , da pokori evropu . Samo je sada ekonomski , a ne vojno , osvojila .
    Zato sto Engleze zabole za nas i nas ulazak u EU! Briga ih, usli mi ili ne, oni su svoj cilj ostvarili i uvalil Svabama da se bakcu s nama!

E, da! Pa zasto mislis da ce Nemcima uspeti treci put ono sto nije u predhodna dva?

Učlanjen
    03.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio vilaraviojla Pogledaj poruku
    Zato sto Engleze zabole za nas i nas ulazak u EU! Briga ih, usli mi ili ne, oni su svoj cilj ostvarili i uvalil Svabama da se bakcu s nama!

E, da! Pa zasto mislis da ce Nemcima uspeti treci put ono sto nije u predhodna dva?
    Zato sto ovaj put porobljavaju citave narode na sasvim legalan nacin .... ekonomski .
    Ne sumnjam da krenu vojno da osvajaju , da bi opet popili samar , ali ovako su pokorili uspesno evropu . To vide englezi , to vide i francuzi i italijani i spanci , ali samo englezi i onaj njihov Cameron imaju muda da nesto kazu povodom toga .
    yes i can !

Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio gruba greska Pogledaj poruku
    Britanci su uvek glavni.
    Naravno! A i Britanci jevrejskog porekla! I jos neki Jevreji koji imaju veliki uticaj na bitne britance jevrejskog porekla!

I naravno da Angela Merkel nije, niti je bila, niti ce bilo kad biti najmocnija zena u Evropi. Uvek ce to biti engleska kraljica!

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1652

Samo primanje rvatske u EU je dokaz koliko je ta unija postala neozbiljna, vecina clanica se davi u krizi kakvu nikad pre nisu imali, Britanci sve cesce pricaju o odlasku, a i Endzi neki dan rece da je moguce da Nemacka odbaci Evro valutu. Raspad nije tako jednostavan i brz, ali sve ide u tom pravcu, polako ali sigurno.

Veoma poznat 7of9 (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    661

Hrvati mogu da prihvate i našu stolicu. Možda je malo tvrđa zbog opstipacije al šta je tu je, rado im dajemo .
    We are The Borg, you will be assimilated. Resistance is futile.

Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Zato sto ovaj put porobljavaju citave narode na sasvim legalan nacin .... ekonomski .
    Ne sumnjam da krenu vojno da osvajaju , da bi opet popili samar , ali ovako su pokorili uspesno evropu . To vide englezi , to vide i francuzi i italijani i spanci , ali samo englezi i onaj njihov Cameron imaju muda da nesto kazu povodom toga .
    Nije legalan nacin. Ucene, sibicarenje, zelenasenje i slicne prljave, podmukle i pokvarene rabote nikada nisu bile pravedan i posten nacin pa samim tim ni legalan i zakonit. Ali ceo bogati zapad radi isto kad su mali narodi u pitanju.

Nisu uspesno pokorili Evropu nego evropske banana drzavice i drzave! I to opet zato sto su im gore pobrojani to dopustili jer i njima ide u prilog takav razvoj situacije i oni imaju i te kakvu ekonomsku korist od tog. Ali opet ponavljam da Nemci mogu da idu samo onoliko daleko koliko to Englezi mogu da svare!

U ostalom Nemcima se bas tim malim i siromasnim drzavama polako steze omca oko vrata, to ce im se vratiti kao bumerang. Zapamti ovo, prati, posmatraj, sacekaj koju godinu i seti se!

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vidim ja, broj država koje su izašle iz EU je svakim danom sve veći.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Parra-Bellum Pogledaj poruku
    Samo primanje rvatske u EU je dokaz koliko je ta unija postala neozbiljna, vecina clanica se davi u krizi kakvu nikad pre nisu imali, Britanci sve cesce pricaju o odlasku, a i Endzi neki dan rece da je moguce da Nemacka odbaci Evro valutu. Raspad nije tako jednostavan i brz, ali sve ide u tom pravcu, polako ali sigurno.
    Srbija je dobila datum, i sada ima priliku Uniji vratiti ozbiljnost.

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    568

Citat Original postavio Gumigelenk Pogledaj poruku
    Broj onih koje su ušle u EU,a danas pljuju instituciju zvanu EU je sve veći.
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tenkre Pogledaj poruku
    Broj onih koje su ušle u EU,a danas pljuju instituciju zvanu EU je sve veći.
    Pa šta rade u Uniji ako misle da bi im bilo bolje izvan?

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1652

Srbija je dobila datum, i sada ima priliku Uniji vratiti ozbiljnost.
    Srbija i Germani? Nikad bilo niti ce da bude ... price o datumu zbog datuma o datumu su za idiote. Niko normalan ne veruje da ce Srbija u EU.

- - - - - - - - - -

Pa šta rade u Uniji ako misle da bi im bilo bolje izvan?
    Otpor uniji jos nije dovoljno velik, ali raste .. Island je na vreme skrenuo sa krivog puta.

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Otpor uniji jos nije dovoljno velik, ali raste .. Island je na vreme skrenuo sa krivog puta.
    Ako pratiš situaciju, trebao bi znati da je Island pogodila vrlo žestoka ekonomska kriza i da mu se gospodarstvo raspalo.
    A viš vraga, nije bio u EU.
    Pa kako to da se nije spasio?

Aktivan član
    Učlanjen
    01.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Свим Хрватима на форуму, дајем своју столицу.
    Бактериолошки уредна, мало је ређа, ал` то је због пива...

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1652

Ako pratiš situaciju, trebao bi znati da je Island pogodila vrlo žestoka ekonomska kriza i da mu se gospodarstvo raspalo.
    A viš vraga, nije bio u EU.
    Pa kako to da se nije spasio?
    Niste ni vi u EU pa ste propast ziva. Nije ni USA u EU pa ih kriza drma vise nego ikad.

Island je odlucio da bezi od EU, zato jer znaju njeno pravo lice.

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Јасами Бићуфин Pogledaj poruku
    Свим Хрватима на форуму, дајем своју столицу.
    Бактериолошки уредна, мало је ређа, ал` то је због пива...
    Postoje razne nastranosti, protiv kojih nemam ništa dok god sve punoljetne osobe dobrovoljno učestvuju.

Nadam se da ćeš naći istomišljenika, bio on Hrvat ili Srbin, iako te Hrvati očito više privlače.

- - - - - - - - - -

Niste ni vi u EU pa ste propast ziva. Nije ni USA u EU pa ih kriza drma vise nego ikad.

Island je odlucio da bezi od EU, zato jer znaju njeno pravo lice.
    Trebam li ponoviti pitanje?

Aktivan član
    Učlanjen
    01.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postoje razne nastranosti, protiv kojih nemam ništa dok god sve punoljetne osobe dobrovoljno učestvuju.

Nadam se da ćeš naći istomišljenika, bio on Hrvat ili Srbin, iako te Hrvati očito više privlače.
    Пријатно Гуми...

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Јасами Бићуфин Pogledaj poruku
    Пријатно Гуми...
    Nisi moj tip, sorry.

Slične teme

1. Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 12.02.2011., 11:27
  2. Nećeš nas jeb** - poručuju Ukrajinke Putinu
    Autor Moračanin u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 28.10.2010., 19:32
  3. Amerikanci nam poručuju:Raspad SAD je neizbježan
    Autor Oberst_simon u forumu Politika