bežanija...

Dee Lite

Domaćin
Poruka
4.299
kakvog mentalnog sklopa treba da bude muškarac / žena da bi od nje(ga) pobegli glavom bez obzira...?
naravno nadam se da kapirate da tu ne mislim na detalje tipa stil odevanja, higijena i slično o čemu se najčešće ovde piše...
 
kakvog mentalnog sklopa treba da bude muškarac / žena da bi od nje(ga) pobegli glavom bez obzira...?
naravno nadam se da kapirate da tu ne mislim na detalje tipa stil odevanja, higijena i slično o čemu se najčešće ovde piše...

retardiranog

- - - - - - - - - -

Feministkinja ! :mrgreen:

'' narocito volim gorde, one su narocito mile ... onda kada ne sumnjas u svoju nadmoc '' :mrgreen:
 
Neka neuravnotezena koja ce da vristi na mene i da me pljuje na svakom koraku, koja me nece postovati kao osobu, narkomanka, splavarka koja svako vece izlazi i loce ko smuk, "nafurana mala" stil i nacin razmisljanja...
 
kakvog mentalnog sklopa treba da bude muškarac / žena da bi od nje(ga) pobegli glavom bez obzira...?
naravno nadam se da kapirate da tu ne mislim na detalje tipa stil odevanja, higijena i slično o čemu se najčešće ovde piše...

Ono, ne volim glupe osobe u svojoj blizini, tako da racunam, da ako se neka "potkrade", da bi bilo to-to.

Mada, one koje dave i ne zatvaraju, strokushe, "presamicene" i td.
 
jk.jpg
 
kakvog mentalnog sklopa treba da bude muškarac / žena da bi od nje(ga) pobegli glavom bez obzira...?
naravno nadam se da kapirate da tu ne mislim na detalje tipa stil odevanja, higijena i slično o čemu se najčešće ovde piše...

Od agresivca (pod tim smatram neopravdanu potrebu za atakom na druge), labilca (lako pada pod uticaj drugih ili je sklon porocima), snoba (ne ume da uziva u sitnicama, stalno ocekuje i misli da zasluzuje nesto grandiozno, ljude bira po "pakovanju", a ne sadrzaju) i prostaka( suvisno objasnjavati).
 
probusena, profuknjaca ,rava mentalitet, lazljiva ,manipulatorka, skorojevicka, sujetna, lenja ,nabedjena ,ohola, fakticki 90% devojaka su za izbegavanje tj. kres seme ,tj. udri i bezi gerilsku taktiku.
 
kakvog mentalnog sklopa treba da bude muškarac / žena da bi od nje(ga) pobegli glavom bez obzira...?
naravno nadam se da kapirate da tu ne mislim na detalje tipa stil odevanja, higijena i slično o čemu se najčešće ovde piše...

nesigurna u sebe a mozhda je samo svesna da netje neke pizzdarije u zhivotu

misim zhebote problem zajashiti nekoga a shta posle tog divljachkog akta?
a?
a?
a?
 
Od agresivca (pod tim smatram neopravdanu potrebu za atakom na druge), labilca (lako pada pod uticaj drugih ili je sklon porocima), snoba (ne ume da uziva u sitnicama, stalno ocekuje i misli da zasluzuje nesto grandiozno, ljude bira po "pakovanju", a ne sadrzaju) i prostaka( suvisno objasnjavati).

u potpunosti se slazem.....ovo bi moglo u nedogled ali realno od cega sam na kraju i pobegla je sporost i detaljisanje gde ne treba sto me je strasno smorilo....volim pitke ljude
 

Back
Top