Neko pitanje

Hunterr966

Početnik
Poruka
6
Pozdrav svima, ovako treniram u teretani vec 3 meseca imam lepe rezultate ali kao da se nesto cudno desava sa mnom nije mi ni do cega do drustva, do devojke ma bas ni do cega samo bi da treniram po ceo dan da provedem u teretani po ceo dan kad ne vezbam kad imam 2 dana pauze ja ludim postao sam agresivniji svadjam se sa svima nekako me vise mrzi i sa drugarima da se druzim devojka mi je nekako i "dosadila" a imam i u poslednje vreme preveliku zelju za seksom ne znam sto..Ne koristim nikakvu hemiju nista ali me nesto tera da probam i to ni manje ni vise nego steroid ali znam da bi to bila moja zivotna greska i to nekako moram da zaboravim to ne smem da dozvolim sebi nikako..Nego nije to bitno sad ne znam sta se desava sa mnom kao sto sam reko postao sam agresivniji ne druzi mi se sa najboljim drugarima ne vidja mi se sa devojkom nista ama bas nista samo bih da treniram i nista vise samo za to imam zelju i cim ne odem u teretanu na dan ili ne daj Boze na dva ja ludim ne mogu da se kontrolisem i sa svima se svadjam :/ Da li je to normalno poceo sam da se brinem za sebe oteracu sve od sebe devojku i drustvo koje volim i to je sve pocelo od kad sam poso u teretanu..Sta da radim ako zna neko? Hvala unapred i izvinite na spamu..
 
И мени се некако чини, да се ради о коришћењу анаболних стероида + психичка преоптерећеност.

ПС: Ако си од самог почетка тренинга кренуо и са коришћењем хемије, онда стварно треба да кажеш девојци да ти лупа шамаре док је шаке не заболе!
 
Ovaj je ili zesci trol koji bi da se sveti forumskim steroidasima koji pisu ovde , ili pak neko sa brojnim poremecajima licnosti.

Jer kao sto su svi primetili ovakvo ponasanje nije normalno i karakteristicno je upravo za osobe koje su usled uzimanja AAS-a dobile veoma dobro poznatu posledicu izmenjenosti licnosti.

A moze biti i da je teska lozana na devedesete i mafijase, sa oskudnim obrazovanjem, vaspitanjem i inteligencijom. Takvi sa ovakvim nagonima i razmisljanjima ili odu u teretanu ili odu na neki suroviji borilacki sport.

I ta recenica - Imam poriv da treniram 24h dnevno, toootalno definise tu kategoriju simptomaticnog ponasanja.

Pravi bodibilder ne zeli da trenira 24h , vec skuplja svu svoju snagu i usporen je celog dana, da bi sve to izbacio za sat ipo u teretani a posle se opet vuce kao prebijena baba, jer je sve iz sebe izbacio i nije ostalo nista vise ni od psihicke ni od fizicke energije.

A ovo tvoje manicno ponasanje je simptomaticno.

- - - - - - - - - -

]Pozdrav svima, ovako treniram u teretani vec 3 meseca imam lepe rezultate [/B].

Hm, mozda ipak trol?

Po pisanju a i iskazanom neznanju , ti imas oko 13 godina.
 
Ovaj je ili zesci trol koji bi da se sveti forumskim steroidasima koji pisu ovde , ili pak neko sa brojnim poremecajima licnosti.

Jer kao sto su svi primetili ovakvo ponasanje nije normalno i karakteristicno je upravo za osobe koje su usled uzimanja AAS-a dobile veoma dobro poznatu posledicu izmenjenosti licnosti.

A moze biti i da je teska lozana na devedesete i mafijase, sa oskudnim obrazovanjem, vaspitanjem i inteligencijom. Takvi sa ovakvim nagonima i razmisljanjima ili odu u teretanu ili odu na neki suroviji borilacki sport.

I ta recenica - Imam poriv da treniram 24h dnevno, toootalno definise tu kategoriju simptomaticnog ponasanja.

Pravi bodibilder ne zeli da trenira 24h , vec skuplja svu svoju snagu i usporen je celog dana, da bi sve to izbacio za sat ipo u teretani a posle se opet vuce kao prebijena baba, jer je sve iz sebe izbacio i nije ostalo nista vise ni od psihicke ni od fizicke energije.

A ovo tvoje manicno ponasanje je simptomaticno.

- - - - - - - - - -



Hm, mozda ipak trol?

Po pisanju a i iskazanom neznanju , ti imas oko 13 godina.
:hahaha: lepo si to rekao ja pod aas nisam imao ovakve nalete da treniram poneki put agresija ali sve se to resava cura pod ruku :mrgreen:
 
Momci morate da mi verujete ni H od hemije nisam probao mnogo sam razmisljao da probam neki steroid ali mlad sam za to a i kao mali imao sam problem sa srcem tacnije usporeni rad :/ Kunem vam se nisam probao nikakav steroid ali znam mnogo i njima citao sam o njima sve i znam ja da imam te simptome kao da ga koristim ali morate da mi verujete ne uzimam nista priznao bih da uzimam ali nije tako
 
I ta recenica - Imam poriv da treniram 24h dnevno, toootalno definise tu kategoriju simptomaticnog ponasanja.

Pravi bodibilder ne zeli da trenira 24h , vec skuplja svu svoju snagu i usporen je celog dana, da bi sve to izbacio za sat ipo u teretani a posle se opet vuce kao prebijena baba, jer je sve iz sebe izbacio i nije ostalo nista vise ni od psihicke ni od fizicke energije.


A ovo tvoje manicno ponasanje je simptomaticno.

- - - - - - - - - -



Hm, mozda ipak trol?

Po pisanju a i iskazanom neznanju , ti imas oko 13 godina.

Upravo to, meni zelja za treningom nestane vec posle pola sata vezbanja kad sam donekle razbijen vec, ali tad kad je najpotrebnije tad najjace odradim, i posle sto kazes, vucenje kao baba :klap::worth::rotf:

@hunter-ja nikada nisam bio agresivan nakon treninga, vec naprotiv, neobicno miran zbog nedostatka snage koja je istrosena.., sto je i logicno, stvarno ne znam kako se tebi javlja agresija ako ne uzimas AAS
 
Poslednja izmena:
Pa i ja sam miran nakon treninga ali kad ne treniram tad mi je mnogo tesko mogu coveka da ubijem samo da mi bude lakse..AAS ne uzimam tek ja trebam da zivim nisam budala da unistim zivot sebi sa 17 godina :)
 
Jedini logican odgovor bi mogao da bude da je trenutno u najjacem stadijumu puberteta i da mu se test. naaaglo povisio u odnosu na prethodni period toliko da utice i psiholoski na njegovo ponasanje, razmisljanje, delanje. Jos ako jede hranu koja stimulise lucenje testa i radi veoma teska ponavljanja koja opet provociraju lucenje testa + redovan sex sa devojkom + puuno spavanja, onda je jedino tako moguce.

Mada opet, za tri meseca sve to, takve promene, teeeeesko.

Laicki receno, pre ce biti da se lik tripuje malko vise i da predimenzionira stvari i reaguje bespotrebno impulsivno kao i vecina tinejdzera. Istripovao se, tera se na bes, sto bi rekli neki.....

To se danas vidja na svakom koraku i nije nista neuobicajeno. Jedina karika koj ami nedostaje u celoj ovoj prici koja je karakteristicna za to tripersko tinejdz bad boy "Kristijan Golubovic milioni sklekova, masovni treninzi"" ponasanje omladine je neinteresovanje za suprotni pol. To mi se nikako ne uklapa u pricu.

Da je koristio steroide, lako bi bilo - atrofija testisa i smanjenje libida kao posledica stecenog hipogonadizma , ali ako je istina da niej nsita uzimao, e onda stvarno ne znam.....
 
"Jos ako jede hranu koja stimulise lucenje testa i radi veoma teska ponavljanja koja opet provociraju lucenje testa + redovan sex sa devojkom + puuno spavanja, onda je jedino tako moguce. "
Sve tacno sem seksa to nikad nisam ni probao :)
"To se danas vidja na svakom koraku i nije nista neuobicajeno. Jedina karika koj ami nedostaje u celoj ovoj prici koja je karakteristicna za to tripersko tinejdz bad boy "Kristijan Golubovic milioni sklekova, masovni treninzi"" ponasanje omladine je neinteresovanje za suprotni pol. To mi se nikako ne uklapa u pricu. "
Ne Kristijan mene uopste i ne zanima,moj idol moji idol je Arnold Schwarzenegger i ostali bodybuilderii :)
"Da je koristio steroide, lako bi bilo - atrofija testisa i smanjenje libida kao posledica stecenog hipogonadizma , ali ako je istina da niej nsita uzimao, e onda stvarno ne znam....."
Nisam nista uzimao ni protein ni kreatin nistaa ali bas nista a kamoli steroid nisam lud da unistim sebi zivot sa samo 17 godina :D
 

Back
Top