ruskinje...

...kako se osloboditi 'Drage',
i ,-kako biti sa 'mladim majkama ruskim'...
...i jedno i drugo bi trebalo
da se tebe oslobodi
moj prijatelju...
ta tvoja 'draga'
ako je i ona Majka
neka se tebe oslobodi
a ako se ruskinja domogneš
ispričaj im
kakve kolaju u kuloarima priče
kojima ti prisustvuješ
i vidjećeš
gorak osmjeh
majki i akademskih gradjana
koje svaki svoj posao i zadatak
kao Ahmatova ili Salome
rade
i reci svima
da ovakve nesretne mitove
o tim Damama
ne grade...
 
evo jedne prigodne teme za pljuvanje mene (muški će razumeti o čemu pričam)...:

kako da se rešim drage da bi se družio sa ruskinjama, mladim majkama...?

hvala...

Našao si gde ćeš da postavis takvo pitanje.:)
Šalu na stranu,ne znam na koje si to mlade majke mislio ali ću samo reći da Ruskinje apsolutno nisu moj tip.
Blede,pegave,plavokose,ili još gore ridjokose...imaju uvek neku debilnu facu i izgledaju bolešljivo.Ma sam Ruski jezik mi je totalni turn off.Dovoljno je samo da progovori da mi se zgadi.
Srpkinje su neuporedivo lepše i verovatno spadaju medju najlepše žene sveta.Možda je i to razlog što su im nosići konstantno u nebesima i što su uobrazene do maksimuma.
 
u rusiji nisam bila
rusku zenu sam srela kod nas i srela sam van granica rusije
ovo sto sam napisla je ono sto su mi one rekle
ko sad tu laze - one?
ili ti stvar gledas iz nekog drugog ugla i pricas o nekim drugim ruskim zenama
ako su toliko postovane, postigle i sl. zasto su ruskinje najbrojnije u pokusaju da se udaju bilo gde van granica svoje zemlje?
pa su spremne da odu i u najzabaceniju planinsku zabit
to sigurno en bi morale da rade da su u svojoj zemlji materijalno, stambeno obezbedjene i da su na pozicijama na kojima pises da jesu
u tom slucaju bi kao i svi drugi strucno osposobljeni kvalitetni profili mogli sebi da nadju posao bilo gde u svetu i da se izdrzavaju od svog rada, a da se udaju i porodice formiraju iz prave ravnopravne ljubavi ( a ne iz podredjene)

Bio sam mnogo puta u Rusiji i govorim o ruskinjama u rusiji.
Ti si sretala belosvetske avanturistkinje koje su ruskinje kao sto si ti eskimka i po njima si stekla pogresan utisak.Vidjao sam i ruskinje,i svedjanke,i srpkinje,i engleskinje... po Bliskom istoku koje su udate za arape.Pa ne moze se po njima suditi o maticnim zemljama iz koji poticu,to su IZUZECI.
 
Bio sam mnogo puta u Rusiji i govorim o ruskinjama u rusiji.
Ti si sretala belosvetske avanturistkinje koje su ruskinje kao sto si ti eskimka i po njima si stekla pogresan utisak.Vidjao sam i ruskinje,i svedjanke,i srpkinje,i engleskinje... po Bliskom istoku koje su udate za arape.Pa ne moze se po njima suditi o maticnim zemljama iz koji poticu,to su IZUZECI.

brate mirko 212 - mogu i moram
sudim i sticem utisak po onima koje srecem u egiptu, srbiji, italiji, turskoj, crnoj gori, nemackoj, francuskoj
zasto odlaskom iz svoje zemlje ne bi bile tipicne predstavnice ruske zene?
zasto linda ne bi bila predstavnica srpske zene tamo gde je?
rus si, srbin si, marsovac si i temo gde si rodjen i bilo gde u svetu.
 
Неколико другара је радило по русији, и кажу да јесу лијепе, прилазе слободно мушкарцима али кажу да имају нешто шта код наших жена нису сретали... љупкост.

Ne znam za Ruskinje ali Srpkinjice ( mlađe generacije) samo što ne počnu da pi6aju stojeći. Da ne šetaju izbačenih si7a i gujica ne bismo ni znali da su žemske, deru se kad pričaju, jedna drugoj se obraćaju sa "brate" :bljak: , pričaju lovačke priče o frajerima i alkoholu ( lažu kao mi ) ... da te Bog sačuva i sakloni :deda:

Dakle, još jedan plusić za Ruskinjice :heart:

Oči čarnije, oči strasnije...ja ljublju tebja, ja..
:zurka:
 
Poslednja izmena:
brate mirko 212 - mogu i moram
sudim i sticem utisak po onima koje srecem u egiptu, srbiji, italiji, turskoj, crnoj gori, nemackoj, francuskoj
zasto odlaskom iz svoje zemlje ne bi bile tipicne predstavnice ruske zene?
zasto linda ne bi bila predstavnica srpske zene tamo gde je?
rus si, srbin si, marsovac si i temo gde si rodjen i bilo gde u svetu.

Mislis da si TI tipican predstavnik srpske zene?
Nisi.
Takvih zena kao ti u srbiji ima 0,001 %.
I kad nesto ne razumes ne upustaj se u raspravu.A ovo ne razumes. :zag:
Ti si atipican primerak srpske zene.
 
Osim toga, cinjenica je da ovde brakovi sa ruskinjama nisu uspevali. Razlika u mentalitetu je prevelika
Naprotiv, uspevaju brakovi sa albankama
ja poznajem 2 Ruskinje koje žive od prilike 20 godina u braku sa našim Srbendama :D jedan se oženio tako što je otišao u Rusiju da radi,pa je doveo ženu,a drugi se oženio tako što je mlada sa sestrama i drugaricama došla kao igračica ,da bi sirota zaradila za bolji život nego što je bio u Rusiji.
Mogla sam da ukapiram da žena nije bila informisana u opšte.

Vole obadve da piju,i stvarno drugačije izgledaju od našiš žena,te pegice na licu,svetlija kosa...

Ova jedna mi kaže da stanje u Rusiji je malo gore nego što je ovde kod nas,da tamo ne može svako da otvori firmu kao ovde,da je skuplji život,da su penzije takodje male.....

Mada mi je pričala kako njen otac poštuje majku,da joj pomaže u svakom smislu i da su Ruske žene više cenjene od svojih muževa nego ovde kod nas.
Ona je ovde rob svog muža i njegove rodbine i opet nikom ne valja,samo zato što je došla kao plesačica :(
Jako mi je žao te žene :(

A opet znam lika koji je otišao tamo da radi i priča kako su Ruskinje namontirane i na -20 ! i da su super ribe.
Ostavio je ženu i dvoje dece,oženio se Ruskinjom sa kojom je dobio dete.
 
brate mirko 212 - mogu i moram
sudim i sticem utisak po onima koje srecem u egiptu, srbiji, italiji, turskoj, crnoj gori, nemackoj, francuskoj
zasto odlaskom iz svoje zemlje ne bi bile tipicne predstavnice ruske zene?
zasto linda ne bi bila predstavnica srpske zene tamo gde je?
rus si, srbin si, marsovac si i temo gde si rodjen i bilo gde u svetu.

Isto i ja.
I uvek sam ZA. :flert::guza::ljub::lb:z:dm3::obozavam::prstic::prstic::prstic:
 
mazne su Ruskinje...vala bas mazne...tako da, razumem i saosecam

Original postavio Poslednja Igra Leptira Pogledaj poruku
Неколико другара је радило по русији, и кажу да јесу лијепе, прилазе слободно мушкарцима али кажу да имају нешто шта код наших жена нису сретали... љупкост.

Njima je jezik mazan, pa deluju milo.
Moje prve komšije su Rusi iz KC-a, elem, veće skrndelelje nisam video, svih gereacija, a muškarci neotesani, tupave face, to im je diplomatija, pa bez obzira što su u Srbiji; jedino su im deca preslatka i rotvajler (dok je bio živ)
Moja sestra, koja je bila veći rusofil od najvećih ruskih plaćenika, volela ih srcem i dušom, kad je otišla, pobegla je glavom bez obzira, sad radi za njih projekte ali od kuće.
Kaže da su jezivi.
E, sad, možda im žene nisu takve, al ne bi ih upoznavao, Ukrajinke da, one su mi lepše.
 
Osim toga, cinjenica je da ovde brakovi sa ruskinjama nisu uspevali. Razlika u mentalitetu je prevelika
Naprotiv, uspevaju brakovi sa albankama

Pa uspevali su, eno imaš Bećkovića.
A za te Albanke, njih mi je žao. Mogu da mislim kakvi su ih domaćini ženili, kod nas su psihički poremećaji sramota....
I, da uspevali sa Albankama. Bio je skoro slučaj, pre 10-ak dana, svekar silovao snaju Albanku, milu i sa svima finu.
Poslednji put dok mu je sin, delija, bio u lovu.
 
Poslednja izmena:
Pa uspevali su, eno imaš Bećkovića.
A za te Albanke, njih mi je žao. Mogu da mislim kakvi su ih domaćini ženili, kod nas su psihički poremećaji sramota....
I, da uspevali sa Albankama. Bio je skoro slučaj, pre 10-ak dana, svekar silovao snaju Albanku, milu i sa svima finu.
Poslednji put dok mu je sin, delija, bio u lovu.
to sam i ja čitala,ali koliko se sećam,sin je video,ali ga je ćle oterao,dok su mu žena i ćerka bile u gradu :(
koji bedak :(
 
Kum mi se oženio sa ruskinjom.
Radio godinama u Moskvi.
Sada su u BG.
Mogu vam reći baš fina žena.
A oduševila se kad sam ćerki dao ime
Vasilisa.
 
Poslednja izmena:

Back
Top