sta zene vole u sexu i da li vole sex

dog899

Početnik
Poruka
21
Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex. Sta vas pali? Dodir, romantika, malo alkohola? Kad ugledate nekog zgodnog tipa sta pomislite?

Planiram sa zenom da razbijem dosadu u krevetu pa zene dajte neku dobru ideju?
 
Odavno važi pravilo , ostavi dovoljno dugo otvorena vrata i zateći ćeš sve moguće životinje....

Tako i ovde, ostavi dovoljno dugo otvorenu pandorinu kutiju (žene, seks, strast,snobizam) i dobićeš sve moguće kombinacije . Uključujući i obe ručice u ribici (koja s pravom može tražiti promenu imena).

A ako ti trebaju iskusne fore i poze , njih moraš tražiti kod iskusnih , a to ipak neće biti na krstarici . Jer ipak ovde postoji veća tendencija pisanja od sisanja....
 
dog899:
Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex. Sta vas pali? Dodir, romantika, malo alkohola? Kad ugledate nekog zgodnog tipa sta pomislite?

Planiram sa zenom da razbijem dosadu u krevetu pa zene dajte neku dobru ideju?

malo alkohola!! :>
pochni da muvash neku mladu cicu malo da bude ljubomorna
ne bash da juris ali tako nekako
e ja dajem savete ehehehe

sta pomisilm.....u ovakav nikad nece mene..pa onda kao da li me shmeka...pa najcesce ne al nekad se desi a ako se desi...onda auuu da nece mozda da prica i onda pobegnem
 
[odlepim_za_tren:
]
dog899:
Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex.

yebote...a kako bi ti na ulici provalio da je devojka zainteresovana za sex? treba da seta u tangama,sa bicem i da dahce? bzv...

ahahahah
a sta ti bi da startujes cice a tu ti je zhen :twisted:
pa mozda kad idu ulicom idu nekim poslom pa ne misle o sexu. mada to se vidi kad sam pusila pise onda su me startovali mora da se to osecalo
 
inspirion:
dog899:
Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex. Sta vas pali? Dodir, romantika, malo alkohola? Kad ugledate nekog zgodnog tipa sta pomislite?

Planiram sa zenom da razbijem dosadu u krevetu pa zene dajte neku dobru ideju?

Pa da one znaju,ne bi bile na forumu vec bi upraznjavale tehniku


hahah je l ni ti ne znash onda
pa ja ne znam ali mozda mogu u neko bolje zanimanje
 
NatasaNatasa:
mackica ns:
Incognito:
Ma ne bre... zene ne vole seks, odakle ti ta ideja na pamet... one to rade samo da bi im muskarac i dalje placao racune i kupovao skupocene poklone... tezak ti je taj zivot... zneski mislim...
Znala sam da negde grešim :roll:
Ko radi taj i gresi .... :lol:

ne slazem se. ja volim sex. ne stidi se toga i dobro znam sta hocu od partnera i hocu da znam sta on zeli....nazalost, to predubedjenje da zene ne vole sex samo je lose po zene, jer muskarci po prirodi su skloni da u to veruju....i zato misle da njihove zene ne vole sex,pa su u vecitoj potrazi za novim uzbudjenjima,zenam....sexom
 
NatasaNatasa:
mackica ns:
Incognito:
Ma ne bre... zene ne vole seks, odakle ti ta ideja na pamet... one to rade samo da bi im muskarac i dalje placao racune i kupovao skupocene poklone... tezak ti je taj zivot... zneski mislim...
Znala sam da negde grešim :roll:
Ko radi taj i gresi .... :lol:

ne slazem se. ja volim sex. ne stidi se toga i dobro znam sta hocu od partnera i hocu da znam sta on zeli....nazalost, to predubedjenje da zene ne vole sex samo je lose po zene, jer muskarci po prirodi su skloni da u to veruju....i zato misle da njihove zene ne vole sex,pa su u vecitoj potrazi za novim uzbudjenjima,zenam....sexom
 
dog899:
Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex. Sta vas pali? Dodir, romantika, malo alkohola? Kad ugledate nekog zgodnog tipa sta pomislite?

Planiram sa zenom da razbijem dosadu u krevetu pa zene dajte neku dobru ideju?

Hmmmm...brale...opasno si iskritikovan ovde -za nezainteresovanost za sex na licu prolaznice-...sto mi stvarno nema logike....sexualnost se ne vidi vec oseti...i upucuje samo pojedinima...a ne prolaznicima na ulici.....ili si mislio da svi -povadimo i pokazemo atribute- javno....pa...da -izrazimo zainteresovanost???????
Elem, ja vidim ovde drugu nelogicnost.....pitas za osvezavanje braka....a trazis -poziv na sex- po ulici???Alo covece????
Obicno kad vidim -nesmislene- izjave kao ovu...zaobilazim....jer ostajem bez komentara...ali ima nesto -humano- u delu tvog pitanja...tj.pitas za -osvezavanje- braka...Nemam iskustva braka, ali duze veze da...
Ne mislim da ces to naci na ulici...(sem ako te zena ne osvezi posle davljenjem u kadi...)...
Menjaj (ne mislim da zanemaris skroz staro)- mesta gde ces da je izvedes, prijatelje sa kojima se vidjate,poze, mesta gde -to- radite, reci koje izgovaras -dok to radite-, budi interesantan...nepredvidiv....ponekad predji granicu -grubosti- ili -neznosti- u(pre) sexu....i....pod obavezno....ona mora da je ta koja zna da te stalno izludjuje i zavodi...da bi ti imao zelju da je stalno osvajas....ali to vec treba njoj da se kaze... :wink:
 

Back
Top