sta zene vole u sexu i da li vole sex
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: sta zene vole u sexu i da li vole sex

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano sta zene vole u sexu i da li vole sex

Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex. Sta vas pali? Dodir, romantika, malo alkohola? Kad ugledate nekog zgodnog tipa sta pomislite?

Planiram sa zenom da razbijem dosadu u krevetu pa zene dajte neku dobru ideju?

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

izvedi je negde i pusti je neka bar flertuje sa nekim ,,, ukoliko ---,,- ma neću dalje ,,eto neka bezazleno flertuje ,,,a da -- kasnije neka ti priča šta bi radila sa tim nepoznatim kretenom što ga šmekala

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ma ne bre... zene ne vole seks, odakle ti ta ideja na pamet... one to rade samo da bi im muskarac i dalje placao racune i kupovao skupocene poklone... tezak ti je taj zivot... zneski mislim...

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: sta zene vole u sexu i da li vole sex

Citat Original postavio dog899
    Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex.
    yebote...a kako bi ti na ulici provalio da je devojka zainteresovana za sex? treba da seta u tangama,sa bicem i da dahce? bzv...

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Odavno važi pravilo , ostavi dovoljno dugo otvorena vrata i zateći ćeš sve moguće životinje....

Tako i ovde, ostavi dovoljno dugo otvorenu pandorinu kutiju (žene, seks, strast,snobizam) i dobićeš sve moguće kombinacije . Uključujući i obe ručice u ribici (koja s pravom može tražiti promenu imena).

A ako ti trebaju iskusne fore i poze , njih moraš tražiti kod iskusnih , a to ipak neće biti na krstarici . Jer ipak ovde postoji veća tendencija pisanja od sisanja....

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex. Sta vas pali? Dodir, romantika, malo alkohola? Kad ugledate nekog zgodnog tipa sta pomislite?

malo alkohola!! :>
    pochni da muvash neku mladu cicu malo da bude ljubomorna
    ne bash da juris ali tako nekako
    e ja dajem savete ehehehe

sta pomisilm.....u ovakav nikad nece mene..pa onda kao da li me shmeka...pa najcesce ne al nekad se desi a ako se desi...onda auuu da nece mozda da prica i onda pobegnem

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Ma ne bre... zene ne vole seks, odakle ti ta ideja na pamet... one to rade samo da bi im muskarac i dalje placao racune i kupovao skupocene poklone... tezak ti je taj zivot... zneski mislim...
    e tako cu ja sad kad se udam! ne moraju neki pokloni, racuni, stan i ajde internet, dosta!

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio [odlepim_za_tren
    ]
    Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex.
    yebote...a kako bi ti na ulici provalio da je devojka zainteresovana za sex? treba da seta u tangama,sa bicem i da dahce? bzv...
    ahahahah
    a sta ti bi da startujes cice a tu ti je zhen
    pa mozda kad idu ulicom idu nekim poslom pa ne misle o sexu. mada to se vidi kad sam pusila pise onda su me startovali mora da se to osecalo

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Pa da one znaju,ne bi bile na forumu vec bi upraznjavale tehniku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

A tek muškarac koji na Ženskom kutku daje ovakav odgovor, traži bilo kakvu reakciju, nada se da će neko bar da ga uoči... Jako neinspirativno...

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    112

Znam da je individualno ali bash me zanima. Ovako na ulici kad vidim devojke one mi ostave tako nezaiteresovan utisak za sex...
    E gluplju izjavu već duže vreme nisam pročitala

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tuzni_patak
    A ako ti trebaju iskusne fore i poze , njih moraš tražiti kod iskusnih , a to ipak neće biti na krstarici . Jer ipak ovde postoji veća tendencija pisanja od sisanja....
    Ne sudi o svima, po sebi...

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Znala sam da negde grešim

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Citat Original postavio mackica ns
    Ko radi taj i gresi ....

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio inspirion

Pa da one znaju,ne bi bile na forumu vec bi upraznjavale tehniku

hahah je l ni ti ne znash onda
    pa ja ne znam ali mozda mogu u neko bolje zanimanje

Početnik
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

dal bi ostale zive da ostavljaju "zainteresovan utisak za sex"..ma bi, hajd.. tek svaki 55. covjek(na zalost i tugu)vice sa sobom i zamisljenim prijateljima i mase rukama. al sta ce im to?

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

zasto muskarci odgovaraju na ovoj temi !!!??? :shock:

Zainteresovan član schljokica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ko radi taj i gresi ....
    ne slazem se. ja volim sex. ne stidi se toga i dobro znam sta hocu od partnera i hocu da znam sta on zeli....nazalost, to predubedjenje da zene ne vole sex samo je lose po zene, jer muskarci po prirodi su skloni da u to veruju....i zato misle da njihove zene ne vole sex,pa su u vecitoj potrazi za novim uzbudjenjima,zenam....sexom

Zainteresovan član schljokica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ko radi taj i gresi ....
    ne slazem se. ja volim sex. ne stidi se toga i dobro znam sta hocu od partnera i hocu da znam sta on zeli....nazalost, to predubedjenje da zene ne vole sex samo je lose po zene, jer muskarci po prirodi su skloni da u to veruju....i zato misle da njihove zene ne vole sex,pa su u vecitoj potrazi za novim uzbudjenjima,zenam....sexom

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Otvoriti Vujakliju i pogledati pod 'sarkazam'

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Hmmmm...brale...opasno si iskritikovan ovde -za nezainteresovanost za sex na licu prolaznice-...sto mi stvarno nema logike....sexualnost se ne vidi vec oseti...i upucuje samo pojedinima...a ne prolaznicima na ulici.....ili si mislio da svi -povadimo i pokazemo atribute- javno....pa...da -izrazimo zainteresovanost???????
    Elem, ja vidim ovde drugu nelogicnost.....pitas za osvezavanje braka....a trazis -poziv na sex- po ulici???Alo covece????
    Obicno kad vidim -nesmislene- izjave kao ovu...zaobilazim....jer ostajem bez komentara...ali ima nesto -humano- u delu tvog pitanja...tj.pitas za -osvezavanje- braka...Nemam iskustva braka, ali duze veze da...
    Ne mislim da ces to naci na ulici...(sem ako te zena ne osvezi posle davljenjem u kadi...)...
    Menjaj (ne mislim da zanemaris skroz staro)- mesta gde ces da je izvedes, prijatelje sa kojima se vidjate,poze, mesta gde -to- radite, reci koje izgovaras -dok to radite-, budi interesantan...nepredvidiv....ponekad predji granicu -grubosti- ili -neznosti- u(pre) sexu....i....pod obavezno....ona mora da je ta koja zna da te stalno izludjuje i zavodi...da bi ti imao zelju da je stalno osvajas....ali to vec treba njoj da se kaze... :wink:

Slične teme

1. Zene vole sve ono sto ljudi misle da ne vole
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 27.06.2009., 11:00
  2. da li zene vole sex
    Autor otkacena slavonka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 198
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 11:28
  3. zene vole ......muskarci vole...........
    Autor @primorac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.10.2004., 08:45
  4. Sta zene vole u sexu
    Autor dog899 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.09.2004., 22:43

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku