poklon...

Dee Lite

Domaćin
Poruka
4.299
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...

dildo-clasico-hank-negro-384.png
 
Poslednja izmena:
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...

Znas li da li ga uopste zeli?
Ne bih protumacila negativno. Ali ga ne bih ni koristila. Nisam za gume, plastike,... A i nekako mi je tuzno.
Jedino da ga povremeno kombinujemo u zajednickom odnosu...
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...


kupio mi je Q10 kremu za bore :rida:

a za vibraciju nem pojma, verovatno bi crkla od smeha :lol:
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...


Sta mu ga ja znam, zavisi kakav vam je odnos... Ako nisi neki zahebant ili nesto slicno pa da ona to shvati kao salu, bolje prvo je pitaj sta misli na zadatu temu...
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...



jeeeee pa ovakva tema nikad nije bilaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa
 
Eeeeeeee vidis, nije ti to los savet :zper:

Па реално... Мсм шта има да неку филујеш пластиком, гумом, из*ебеш како треба и мирна...

А ове модерне што трипују да је вибратор нешто у фазону "маст хев" су тек идиоти, да то има довољно ку*ца не би се ни бавиле тиме... То је исто као да сви мушкарци фурају фазон маст хев гумене пи*ке... Мени то смешно.:lol:
 
Seksa sa igračkom?! :neutral:
Ne, hvala. :lol:

Okej je to pokloniti nekoj ženskoj osobi koja je nezasita i čiji muškarac od krvi i mesa ne može da parira njenim seksožderskim apetitima.

U slučaju da vaša devojka ili žena ni na koji način ne izrazi želju za ovom tužno smešnom spravicom, ne kupujte je.
Osim ako ne biste da rizikujete da raskine ili je to možda upravo ono na šta ciljate.
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...


Poklanjao sam igracke devojkama(izmedju ostalog i vibrator) uglavnom su bile pozitivne reakcije. Ali prvo sam malo ispipao teren. Da li vec ima neku igracku, da li bi zelela da je ima, da li ti je rekla da se samozadovoljava, da li bi je sama koristila ili zeli da je koristite zajedno... Pricajte o tome, mozda ona vec ima ideju sta bi zelela. Ako vec ima onda bi trebalo da se potrudis da kupis nesto bolje...
 
kupio bi joj za poklon vibromaser, u masama poznatiji kao vibrator...
da l' će to da shvati kao pozitivu ili će da shvati kao indirektnu poruku "ti se retko ****** i loše se ******, pa je ovo jedino što je dobro za tebe"...?
djevojke...kako bi ste vi protumačile ovakav poklon...? da vas čujem...

Zavisi koliko poznajes tu osobu zavisi i njen odgovor na to. Znaci moras da znas gotovo 99% kako bi na to reagovala kad se odlucujes da kupujes tako nesto.
Ako cemo licno, meni tako nesto ne treba uopste, nisam taj tip, ne volim vestacke stvari i sl.
Mene bi vise obradovao neki strava seksi ves i seks za pamcenje : ))
 
A zasto dobar sex ne bi bio jos bolji ili da se malo razbije monotonija?

Пусти ме те приче слабо креативних људи и слабо инспиративних... Нема тог вибратора који ће пробудити мртваке. А те приче "да их заједно користимо" не видим поенту вибратора ту, да јој га ставиш у буљу док је је*еш? Или га она стави теби? Мсм дебилно... Бар мени... Узми парче свиле, или тако нешто, пробуди машту... А ако си спао на то да разбијаш монотонију гумом синко узми је*и са стране, некако ми је достојанственије.
 
Пусти ме те приче слабо креативних људи и слабо инспиративних... Нема тог вибратора који ће пробудити мртваке. А те приче "да их заједно користимо" не видим поенту вибратора ту, да јој га ставиш у буљу док је је*еш? Или га она стави теби? Мсм дебилно... Бар мени... Узми парче свиле, или тако нешто, пробуди машту... А ако си спао на то да разбијаш монотонију гумом синко узми је*и са стране, некако ми је достојанственије.

Ovaj, mislim slazem se sa tobom, ali zaista ima puno ljudi koji se loze na te stvarcice i uopste nisu tinejdzeri, naprotiv, ono sto sam cula kao objasnjenje je: umesto da nas je dvoje troje odjednom u RL, eto koristimo to da budu zatvorene sve rupice, meni sve sto je vestacko ne moze da zameni ono prirodno...tako da ima raznih...ocu da kazem...
 
Ovaj, mislim slazem se sa tobom, ali zaista ima puno ljudi koji se loze na te stvarcice i uopste nisu tinejdzeri, naprotiv, ono sto sam cula kao objasnjenje je: umesto da nas je dvoje troje odjednom u RL, eto koristimo to da budu zatvorene sve rupice, meni sve sto je vestacko ne moze da zameni ono prirodno...tako da ima raznih...ocu da kazem...

Vibrator ne mora obavezno da zavrsi u nekoj rupici, ne mora ni da bude napravljen da zatvori rupicu. Postoji i klica...

lily lelo.jpg
 

Back
Top