GOVOR MRŽNJE: Karleuša poziva na krvoproliće!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Крагуј

Poznat
Poruka
7.628
GOVOR MRŽNJE: Karleuša poziva na krvoproliće!

Besna pevačica kivna na vlast, medije i 150.000 ljudi koji će večeras doći na koncert Cece Ražnatović na Ušću, pa diže revoluciju
jelena-karleusa-govor-mrznje-krvoprolice-1372366108-331385.jpg

Jelena Karleuša ne može da se pomiri da je na Ušću doživela debakl, pa sada čini sve da narod „zarati“.
Pevačica je juče na Tviteru ispisivala zastrašujuće rečenice, kojima potpiruje mržnju i poziva na linč.

- Ovom narodu predstoji izlazak na ulice i krvava revolucija. Samo će se tako ova novopridošla bagra oterati i samo tako će se stvari promeniti - napisala je pevačica, a nadovezala se izvesna StarletaMagazin, koja je prati na Tviteru.

- Toliko o tvojoj liberalnosti... Znači i tvoja keva i ćale, „došljaci“ iz Like, Slo, Bosne, jesu bagra? Karleuša je srpsko prezime?

Karleuša joj je onda objasnila na šta su se njene reči odnosile.
- Mislim da nisi razumela. Reč je o novopridošloj vladajućoj garnituri. Samo polako, duboko diši i opusti se...

Posle ovoga, Jelena je nastavila da ispoljava svoj gnev:
- Samo u Srbiji, mediji od poštenih ljudi prave ubice, a od ubica - svece.

Ni to joj nije bilo dovoljno, već je svoje nezadovoljstvo uporedila s dešavanjima koja su se odigrala u proleća 2003. godine i kulminirala 12. marta ubistvom srpskog premijera:
- Srbija će sutra opet ubiti Đinđića. Neće trepnuti.

S obzirom na to da je večeras koncert Svetlane Cece Ražnatović, jasno je šta je Karleuši bilo trn u oku. Ali, ajde što joj smeta lik i delo folk dive, to se još i može razumeti nakon debakla koji je Jelena imala 15. juna na istom mestu. Nego, što je toliko kivna na 150.000 ljudi koje će Ceca okupiti na Ušću, dok je ona jedva sastavila 10.000, to već zdravom pameću ne može da se razume.



tema je politička zbog govora mržnje....dokle će više ovi drugosrbijanci da pozivaju na podele i krv....ova gej ikona je prevršila svaku meru i srpsko tužilaštvo bi trebalo da reaguje na ovaj govor mržnje koji ispoljava ova LDP-ovska ikona.......koga ona to poziva na krvav obračun sa svojom armijom.....:think:......a da.......


ARMIJA SA UŠĆA: Karleuša pomaže Gangulu!

JK pustila tvit u kome poziva svoje pratioce da prate predsednika opštine Novi Beograd
jelena-karleusa-i-aleksandar-sapic-1371933636-329023.jpg

Karleušina armija pomaže Gangulu!

Jelena Karleuša rešila je da pomogne Aleksandru Šapiću na Tviteru. Ona je pustila tvit u kome poziva svoje pratioce da prate predsednika opštine Novi Beograd. Napisala je: "Pratite Acu Šapića - Legendarni sportista i veliki čovek". Šapić joj je zahvalio tvitom i napisao.

Novi pratioci mogli bi da pomognu Šapiću jer je njegov DS na najnižem rejtingu u poslednjih 12 godina. Podsetimo, Karleuša je do skora podržavala LDP i Čedomira Jovanovića, ali sada očigledno u politici ima "novu ljubav".
 
Biljana Srbljanović objasnila zašto danas mrze Karleušu

Dramski pisac Biljana Srbljanović stala je danas u odbranu Jelene Karleuše, o čijem neuspelom jučerašnjem koncertu bruje svi mediji u zemlji. Tvit za tvitom, ona je objašnjavala zašto Karleušu u Srbiji "mrze".
103693_karleusa1_f.jpg

Biljana Srbljanović je došla do zaključka da Srbi "mrze" Jelenu Karleušu jer se, između ostalog, bave koncertom koji nije ispao spektakl kako je najavljivan. Evo Srbljanovićkinih objašnjenja:



Da glasa za Kosovo, nosili bi je na rukama, ne bi joj ni trebao taj helikopter
Ženu mrze jer: poštuje ljudska prava, brani pedere, mrzi ratne zločince i je*e joj se za patrijote. E tako.
Najviše mi na nerve idu ovi što objašnjavaju da ne zna da peva. Pošto je to taj istančen ukus i sluh kojim Srbija slavi sve te turbo idiote.
Koliko ove trešerske novine dave o "fijasku" JK, ne znam ništa o našoj muzici ali znam da ženu mrze jer je protiv Ražnatović klana.
A čak i da je sve tačno, da su joj na koncert došli samo keva, muž i komšinica, ta osobina da u glas seru nad tuđim pehom mi se gadi.
To što će Ražnatović na istom mestu da okupi više ljudi od JK slika je naše kulturne katastrofe. Isti muzički žanr, a suprotna ideologija.
Tako su Srbi plastičnim flašama gađali i Ejmi.
Ne razumem se u srpsku popularnu muziku i neću da pričam o tome. Razumem se u mentalitet i običaj šutiranja čoveka na kolenima.
Ali ženu mrze iz istih onih razloga iz kojih obožavaju Ražnatović. Ne znam ni Cecine pesme, ali znam koje ona crno dno simbolizuje.
Da JK ljubi Cecu u dupe i peva "voljenom premijeru" bila bi srpska Bijonse. Ovako joj se smeju kao i svima koji misle kao ona.
Boli me dupe koliko je ljudi bilo, ko god da je došao, išao je jer to voli. Čemu ponižavanje tih ljudi?
Licitiranje bilo je 2 soma, ne bilo je soma ljudi, nije bio niko plaćali su da se dođe je level RTS izveštaj sa demonstracija circa 1992/93
 
Biljana Srbljanović objasnila zašto danas mrze Karleušu

Dramski pisac Biljana Srbljanović stala je danas u odbranu Jelene Karleuše, o čijem neuspelom jučerašnjem koncertu bruje svi mediji u zemlji. Tvit za tvitom, ona je objašnjavala zašto Karleušu u Srbiji "mrze"...
Da glasa za Kosovo, nosili bi je na rukama, ne bi joj ni trebao taj helikopter
Ženu mrze jer: poštuje ljudska prava, brani pedere, mrzi ratne zločince i je*e joj se za patrijote. E tako.

Брани ли "Јеца" наркомане и наркоманке; мислим њихово је право да се дрогирају и тако то?:mrgreen:
 
Biljana Srbljanović objasnila zašto danas mrze Karleušu

Dramski pisac Biljana Srbljanović stala je danas u odbranu Jelene Karleuše, o čijem neuspelom jučerašnjem koncertu bruje svi mediji u zemlji. Tvit za tvitom, ona je objašnjavala zašto Karleušu u Srbiji "mrze".
103693_karleusa1_f.jpg

Biljana Srbljanović je došla do zaključka da Srbi "mrze" Jelenu Karleušu jer se, između ostalog, bave koncertom koji nije ispao spektakl kako je najavljivan. Evo Srbljanovićkinih objašnjenja:



Da glasa za Kosovo, nosili bi je na rukama, ne bi joj ni trebao taj helikopter
Ženu mrze jer: poštuje ljudska prava, brani pedere, mrzi ratne zločince i je*e joj se za patrijote. E tako.
Najviše mi na nerve idu ovi što objašnjavaju da ne zna da peva. Pošto je to taj istančen ukus i sluh kojim Srbija slavi sve te turbo idiote.
Koliko ove trešerske novine dave o "fijasku" JK, ne znam ništa o našoj muzici ali znam da ženu mrze jer je protiv Ražnatović klana.
A čak i da je sve tačno, da su joj na koncert došli samo keva, muž i komšinica, ta osobina da u glas seru nad tuđim pehom mi se gadi.
To što će Ražnatović na istom mestu da okupi više ljudi od JK slika je naše kulturne katastrofe. Isti muzički žanr, a suprotna ideologija.
Tako su Srbi plastičnim flašama gađali i Ejmi.
Ne razumem se u srpsku popularnu muziku i neću da pričam o tome. Razumem se u mentalitet i običaj šutiranja čoveka na kolenima.
Ali ženu mrze iz istih onih razloga iz kojih obožavaju Ražnatović. Ne znam ni Cecine pesme, ali znam koje ona crno dno simbolizuje.
Da JK ljubi Cecu u dupe i peva "voljenom premijeru" bila bi srpska Bijonse. Ovako joj se smeju kao i svima koji misle kao ona.
Boli me dupe koliko je ljudi bilo, ko god da je došao, išao je jer to voli. Čemu ponižavanje tih ljudi?
Licitiranje bilo je 2 soma, ne bilo je soma ljudi, nije bio niko plaćali su da se dođe je level RTS izveštaj sa demonstracija circa 1992/93

slično se sličnom raduje......
 
Ма пусти ти Карлеушу,
она док не гурне прст у .... јел,
не зна одакле јој промаја дува .....

Вређа ме помало то поређење ....

Pa sto se vredjas, ti nisi ni postovao na temi, mislim na ove sto su pisali :D Vidis kako su svi protiv Jece koja napada Tomu i Vuleta.
 
Zar stvarno neko nju shvata ozbiljno??

Ja je shvatam ozbiljno :)
Pa neka je okupila i 10 hiljada ljudi, malo li je...
Na mitinzima nekih parlamentarnih stranaka ne dodje toliko ljudi ni za dzabe...

Sve to sto Karleusa predstavlja mi je gadno i sve te savremene vrednosti (razvrat itd.) koje propagira su mi poprilicno odbojne... 10 hiljada onih koji se nalaze u svemu sto ona radi u Srbiji sa toliko stanovnika koliko ih ima je ogroman broj...
Isto to mislim i za Cecu i sve slicne "umetnike"...

No, nije sada Karleusa (ili Ceca) ona koju treba razapeti na lomacu, vec bi bilo dobro da vidimo odakle toliko takvih ljudi... Ko vaspitava nasu decu kada im je polugola umetnica primer savrsenosti, mudrosti i slicno...
Sigurno nije ona programirala toliki narod... Ona ga je samo okupila....

Kod nas vise ne postoje granice.
Slazem se da treba da postoji sloboda govora, da se spreci diskriminacija (polna, seksualna, nacionalna), ali mi u davanju tih sloboda odlazimo daleko.
Ne smetaju mi homoseksualci, ali isticanje seksualne orijentacije, kao najbitnije karakteristike osobe nije korak napred vec korak nazad... Nismo dosli do ovde da bismo se sada vodili primitivnim pobudama i bili sve vise samo zivotinje.

Tema da li je za politiku ili dom i porodicu ne znam, ali me interesuje sta ce drzava da radi da bi se sprecilo ovo posrnuce. Kako ce da edukuje narod koji ocigledno ne zna sta je umetnost ili ga umetnost jednostavno ne interesuje. Kada ce da postavi odredjene granice i kaze dokle sme da se ide.
Mi imamo preporuke za fine filmove koje deca ispod odredjenog broja godina ne bi trebalo da gledaju, a sta je sa nasom estradom? Bez problema se prikazuju provokativni nastupi mnogih estradnih zvezdi u bilo kom terminu, bez bilo kakvih upozorenja...
Nemamo kvalitetne obrazovne programe, nemamo nista...

Nije Karleusa zbog toga kriva...
 
Kakva kompleksasica bog te LA DIVA nema sta.Ona poziva na revoluciju koga? onih 2,3 hiljade fanova(Homica i narkomana) koji su mazohisticki istrpeli njen krestavi glas na necemu sto se zvalo koncert.Ta bratija nije sposobna ni za kakvu revoluciju posle ovakvog koncerta nekoga kome bliznji (mama i tata,i Dusko) nisu rekli da ne zna da peva.Ali pozitivno je sto joj je stigla podrska od Srbljanovicke nekoga ko u bracnom krevetu ne ume da ispuni obaveze prema jacoj polovini dok se ne nasmrce kokaina.:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top