Ljudi kojima smo pomogli na Krstarici i oni koji su nam zahvalni, veruju u nas....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: Ljudi kojima smo pomogli na Krstarici i oni koji su nam zahvalni, veruju u nas....

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Podrazumevano Ljudi kojima smo pomogli na Krstarici i oni koji su nam zahvalni, veruju u nas....

Razmisljah malo da li da otvaram ovu temu ili ne, ili neku drugu sa slicnom namenom....Jeste da deluje malo egoisticno i ali ipak da je otvorim.....

Prosto nema lepseg osecaja, kada shvatite da ste nekom pomogli, olaksali mu nesto, izveli ga na pravbi put razmisljanja......Nema lepseg osecanja.....Duhovna hrana, duhovno zadovoljstvo.

Neka ova tema bude posvecena svima onima koji su nam se zahvalili, verovali u nas, oni kojima smo pomogli i onima koji danas vise i ne dolaze na krstaricu jer vise i nemaju probleme (a dosli su jer nisu imali gde vise da odu i potraze pomoc) .

Na ovaj nacin bih zeleo i da motivisem ostale ljude da pomazu drugima i da u tome imaju uspeha, pa neka lepe ovde pozitivne kritike koje su dobili .....A ne samo da odmah skoce da ismejavaju osobu zbog problema , a nisu se potrudili ni 4-5 recenica ozbiljno da mu ispisu.....

Pa da pocnemo

- - - - - - - - - -

Pa evo da krenem pocev od sebe:

Citat Original postavio Jovica88 Pogledaj poruku
    Mozda neko ipak zna bilo kakav nacin?

Nadam se i odgovoru "Bru Zlia" on ima za sve resenje
    Bru Zli ako citas, pomagaj, znam da razumes sta sam napisao gore, godinama citam krstaricu i tvoje komentate i vidim da se u dosta oblasti razumes.

citajte boldovani deo

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Podrazumevano Re: Ljudi kojima smo pomogli na Krstarici i oni koji su nam zahvalni, veruju u nas...

Tema panicni napadi

Citat Original postavio Amelija Pulen Pogledaj poruku
    sa Bruz Lijem sam se dopisivala, i mnogo mi je pomogao, i naglasio da dosta ljudi napusti forum, i ode, pa eto iz tog razloga pisem to ,a i lakse mi bude kad sa nekim o tome pricam

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    97
    Reputaciona moć
    4449

Podrazumevano Re: Ljudi kojima smo pomogli na Krstarici i oni koji su nam zahvalni, veruju u nas...

Bilo je toga, ali u diskreciji.

Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

ta amelija je opasni psihopata koji se hvatao za slamku u svakom slucaju ako se neko slozi s nasim nacinom ne znaci da ga je primenio nego da je prso s mozgom kad na netu trazi spas
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Ja sam forumaskog prijatelja sa Krstarice vozio sa aerodroma . I tako se zapricamo i uhvati me policija zbog prebrze voznje .
    Nisam ni imao osjecaj da vozim brzo . I tako , sad odmaram . Oduzeta mi je vozacka na mjesec dana , cetiri negativna boda
    i 14.000 dinara kazne , ali neka . Imacu vise vremena za forumasenje !

Veoma poznat neda52 (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    462

Odlična tema,hvala što ste je otvorili.
    Možda je neće videti,ali ću ipak napisati jedno ogromno HVALA.
    Vratile ste mi veru u ljude.
    joj bre

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Citat Original postavio neda52 Pogledaj poruku
    Odlična tema,hvala što ste je otvorili.
    Možda je neće videti,ali ću ipak napisati jedno ogromno HVALA.
    Vratile ste mi veru u ljude.
    Bas zato sam je i otvorio...Iako deluje malo glupo jer se sad tu kao neko hvali.....Mislim da je ipak bitno da se vide pozitivni primeri i pozitivna energija kao i da se pokrenu i drugi ljudi da svojim trudom i zalaganjem nekom olaksaju bar jedan trenutak.....

Neko ce reci , ma kakav je taj kada je dosao na forum da trazi pomoc....E bas zato i trebamo se truditi.....Nekom je forum zadnj emesto na svetu, zadnji vapaj za pomoc!

Drago mi je da ti se svidja

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kak ste tek meni pomogli-tak sam bil dešperatan...

Aktivan član yota (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio fisherman1 Pogledaj poruku
    svidja mi se tvoj avatar,al ne brini za moj,volimo macke

Zainteresovan član zoii (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

ne pomažu mi konkretni ljudi ali optimistični postovi, lupetanje ili postavljanje pesme koju volim, mogu da me oraspolože, na trenutak

ne tražim pomoć ovde, jer imam s kim da pričam,
    oni koji je traže treba da dobiju prijateljski savet i nekog da ih sasluša ali da odu do nekog ko zaista može da im pomogne

a ovi koji smatraju jadnim ljude koji se prijave ovde za pomoć treba da se osećaju još jadnije od njih jer jesu
    „ Just what you want to be, you will be in the end. “

Učlanjen
    01.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Učlanjen
    01.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ističe se
    Učlanjen
    10.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovaj cika je moj idol (((":
    Nema se reci za ovakve temice...

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    270

Ja delim autograme i primam flaše viskija svake srede od 14:00 h.
    I Wanna Be Adored

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Da budem iskren , na Krstaricu sam dosao u prilicno depresivnom stanju . Previse sam se bio osamio i jednom rekoh
    hajde da probam . Prije toga ne znam kad sam se zadnji puta nasmijao . Da ne objasnjavam razloge .
    I krenem na LJIS~u .Postavim temu i predstavim se kao seljak sa juga Srbije i kao trazim savjet jer ne znam sa zenama .
    Sve sam pisao u stilu Srecka Sojica .Naslov napisem ijekavicom , a poslije tekst ekavicom . Racunam da ce oni bistriji
    ukapirati da se radi o zajebanciji . I ne ukapira niko !

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    180
    Reputaciona moć
    963

...nema bistrijih?
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Ističe se Gotika (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Pozdravljam temu i onoga koju je postavio.....baš dobar potez....

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hakim bej Pogledaj poruku
    ...nema bistrijih?
    Nema Beže-to smo samo mi...

Veoma poznat ristob (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1309

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    ta amelija je opasni psihopata koji se hvatao za slamku u svakom slucaju ako se neko slozi s nasim nacinom ne znaci da ga je primenio nego da je prso s mozgom kad na netu trazi spas
    Ne, Boga mi, nijesi u pravu, Mali Radojica! Mnogi su našli spas baš na net-u!!!
    Кто же сердце порадует?
    Кто его успокоит, мой друг?
    Život je implikacija.Smrt je opcija.

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1309

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku
    Razmisljah malo da li da otvaram ovu temu ili ne, ili neku drugu sa slicnom namenom....Jeste da deluje malo egoisticno i ali ipak da je otvorim.....

Prosto nema lepseg osecaja, kada shvatite da ste nekom pomogli, olaksali mu nesto, izveli ga na pravbi put razmisljanja......Nema lepseg osecanja.....Duhovna hrana, duhovno zadovoljstvo.

Neka ova tema bude posvecena svima onima koji su nam se zahvalili, verovali u nas, oni kojima smo pomogli i onima koji danas vise i ne dolaze na krstaricu jer vise i nemaju probleme (a dosli su jer nisu imali gde vise da odu i potraze pomoc) .

Na ovaj nacin bih zeleo i da motivisem ostale ljude da pomazu drugima i da u tome imaju uspeha, pa neka lepe ovde pozitivne kritike koje su dobili .....A ne samo da odmah skoce da ismejavaju osobu zbog problema , a nisu se potrudili ni 4-5 recenica ozbiljno da mu ispisu.....

Pa da pocnemo

- - - - - - - - - -

Pa evo da krenem pocev od sebe:

citajte boldovani deo

Podvučeno! Možda najbolja tema na Krsti!
    Кто же сердце порадует?

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

Citat Original postavio ristob Pogledaj poruku
    Ne, Boga mi, nijesi u pravu, Mali Radojica! Mnogi su našli spas baš na net-u!!!
    ja sam naso kres kombinacija ko nikad
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    30.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    ja sam naso kres kombinacija ko nikad
    Nači...i ti se zajebo! ! !

Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1309

Nači...i ti se zajebo! ! !
    Ne, Boga mi. On se pojavio na Krsti da se nakrese a ti tek kad vise nisi mogo kresati!
    Кто же сердце порадует?

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Ljudi hvala vam na pohvalama i podrsci.....Iskreno dvoumio sam se da li da postavljam ovakvu temu, malo mi je bilo glupo, pogotovo da pisem za sebe tj sta su drugi rekli, ali sam morao nekako da podelim to osecanje necije zahvalnosti sa vama kada vam neko uputi.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

madr of gad

Slične teme

1. Zashto neki ljudi iz grada sa ponizavanjem gledaju..
    Autor Moon_flower u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 20.03.2018., 09:25
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.04.2013., 13:06
  3. Ljudi kojima se ne moze pomoci
    Autor BLAJBI u forumu Filozofija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 16.06.2012., 12:00
  4. Ljudi kojima verujem - Verica Barac
    Autor Mister Sojic u forumu Politika
    Odgovora: 41