jedno pitanje za dječake...

pa ovo drugo i ovo prvo su meni nekako povezane stvari...
otkud znam...piši oba...

Па и мени баш нису. Једно је кад мајка или родитељи утичу, као рецимо у стара времена кад су ти они бирали партнере. Друго је кад те мама размази, кад у њој видиш идеал па тражиш жену као она.

Мислим да се већина мушкараца тако понаша.
 
Па и мени баш нису. Једно је кад мајка или родитељи утичу, као рецимо у стара времена кад су ти они бирали партнере. Друго је кад те мама размази, кад у њој видиш идеал па тражиш жену као она.

Мислим да се већина мушкараца тако понаша.
ovo izbaci, jer nije tema o tome...niti ima ikakve veze s postavljenim pitanjem...
a ni razmazivanje nije baš prikladan izraz...misim ako razumeš šta oću da ti kaem...

- - - - - - - - - -

ja jesam, evo i dan danas kad vidim da riba vadi vesh iz mashine ja priletim i krk prstenac!!!

ok, tema je ozbiljna, ne lupaj gluposti...misim šta...ti si mami udaro cajpere...? :eek:
(saće me prijavi i ću popijem karton, a poglej šta čoek napiso)...
 
ovo izbaci, jer nije tema o tome...niti ima ikakve veze s postavljenim pitanjem...
a ni razmazivanje nije baš prikladan izraz...misim ako razumeš šta oću da ti kaem...

- - - - - - - - - -



ok, tema je ozbiljna, ne lupaj gluposti...misim šta...ti si mami udaro cajpere...? :eek:
(saće me prijavi i ću popijem karton, a poglej šta čoek napiso)...
nije cajper nego prndza i necu te prijavim el nisam nikad i nisam ja udaro nego komsha a meni se dopalo :(
 
dječaci...da li ste ikada bili pod tolikim utjecajem majke vaše, da je to ostavilo posledice po vaše odnose sa ženama kasnije kroz život...? naravno u negativnom smislu, misim kako može drukše...
hvala...

Nisam decak, ali mogu da odgovorim: jeste neki od njih su sigurno bili i to strasno mnogo, govorim iz iskustva, inace ne bih ni odgovarala na pitanje.
Ono sto je jako vazno kod te situacije nije samo moj to bio utisak, ( da se ne jave odma oni koji ce da kazu: ma, sta ti znas...), vec utisak mnogih drugih ljudi koji su dolazili u kontakt sa tom jednom osobom.
 
dječaci...da li ste ikada bili pod tolikim utjecajem majke vaše, da je to ostavilo posledice po vaše odnose sa ženama kasnije kroz život...? naravno u negativnom smislu, misim kako može drukše...
hvala...
Не, зато што је имала (а и сада има) приииииииилично флексибилан став по том питању (веза). А тај став гласи овако - ''коју год да нађеш и доведеш, било да је црна циганка или наркоманка, ту доводиш себи, не мени''.
Сад, да ли би била толико либерална по питању неких озбиљнијих ствари, попут заснивања породице :think: не знам.
 
Poslednja izmena:
Не, зато што је имала (а и сада има) приииииииилично флексибилан став по том питању (веза). А тај став гласи овако - ''коју год да нађеш и доведеш, било да је црна циганка или наркоманка, ту доводиш себи, не мени''.
Сад, да ли би била толико либерална по питању неких озбиљнијих ствари, попут заснивања породице :think: не знам.

U mnogim slučajevima,kada majke tako govore,obično bude baš obrnuto.Čim dodje snajka- oči da povade jedna drugoj.Ali dobro,ne mora baš uvek da bude tako.

Meni se roditelji nisu mešali ni u jednu odluku koju sam trebao da donesem u životu ne zato što ih to ne zanima već jednostavno ne žele da mi se mešaju u život.Tako je i kad je ljubavni život u pitanju.
 

Back
Top