može jedno pitanje...?

Dee Lite

Domaćin
Poruka
4.299
znam da vam se gadi i znam šta će napišete, al meni mnogo merak da mi kažete opet...:)

dakle pitanjce za žene...:
da li bi ste upale u šemu s oženjenim muškarcom...?

muške ovom prigodom ne pitam jer znam da bi s udatom 90% njijeh...:per:

slobodno opletite po postavljaču...i to je uračunato u odgovore...:ok:
 
ma mogu sad ja da kazem ne bih nikad, ali..ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da necu nekad izgubiti glavu za nekim zauzetim
to ti je kao pitanje da li bi oprostili prevaru? nekad nisam, a sad ne znam, dok se ne desi, mozda bi a mozda i ne bi
i dzaba moral i stavovi i sve, kad nekome ne mozes da odolis
 
znam da vam se gadi i znam šta će napišete, al meni mnogo merak da mi kažete opet...:)

dakle pitanjce za žene...:
da li bi ste upale u šemu s oženjenim muškarcom...?

muške ovom prigodom ne pitam jer znam da bi s mudatom 90% njijeh...:per:


slobodno opletite po postavljaču...i to je uračunato u odgovore...:ok:
not maj kap of tiiii, ali ne sudim ti, tvoj zivot - tvoja stvar!
 
ma mogu sad ja da kazem ne bih nikad, ali..ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da necu nekad izgubiti glavu za nekim zauzetim
to ti je kao pitanje da li bi oprostili prevaru? nekad nisam, a sad ne znam, dok se ne desi, mozda bi a mozda i ne bi
i dzaba moral i stavovi i sve, kad nekome ne mozes da odolis

eo je i ova...:neutral:
vidim rešile ste da mi ujebbete (uništite) temu...
ajde malo neke koje nebi...

- - - - - - - - - -

not maj kap of tiiii, ali ne sudim ti, tvoj zivot - tvoja stvar!

dobro...
aj sad one...
 
znam da vam se gadi i znam šta će napišete, al meni mnogo merak da mi kažete opet...:)

dakle pitanjce za žene...:
da li bi ste upale u šemu s oženjenim muškarcom...?

muške ovom prigodom ne pitam jer znam da bi s udatom 90% njijeh...:per:

slobodno opletite po postavljaču...i to je uračunato u odgovore...:ok:

moze
nekad sam tvrdila da nikad ne bih
sad to vise ne tvrdim
nikad ne znas sta moze da ti donese dan, sta noc
pametni me naucili da nikad ne postoji
 
Nisam bila, ali se ne mogu ni kladiti da je ta opcija iskljucena. U mom slucaju u odnose ne vode statusi (materijalni, bracni,...) nego neki sasvim drugi parametri, cesto tesko i objasnjivi. A kada te ponese i zanese, nije se lako odupreti...
 
Imam mnogo loše mišljenje o ljudima koji varaju u braku iz razloga koji nisu lični, već znam kako se to odrazi na živote drugih u porodici.

Upravo iz tog razloga, vodim se parolom - Ne radi drugima ništa što ne želiš da se desi tebi.

I mogu sa stopostotnom garancijom da kažem da takav muškarac mene ne može da uzbudi, samo da mi se zgadi.
 
Imam mnogo loše mišljenje o ljudima koji varaju u braku iz razloga koji nisu lični, već znam kako se to odrazi na živote drugih u porodici.

Upravo iz tog razloga, vodim se parolom - Ne radi drugima ništa što ne želiš da se desi tebi.

I mogu sa stopostotnom garancijom da kažem da takav muškarac mene ne može da uzbudi, samo da mi se zgadi.
:super:
tako i treba...
 
Ajde hodajuca nebulozo obrisi mi poruku plz :lol:

aj nemoj se svađaš, nego me udostoji odgovora na ono što sam te pito...aj nemoj si sisa...:zag:

- - - - - - - - - -

Ne mislim da je specifican, nadam se da vecinu i vode (kao i mene) cula i instikti.

Mada ima i onih proracunatih, koji sve rade planski. Pa tako, i zauzete biraju tacno sa razlogom. Namerno.

pa predpostavljam kinta...
al šta ćemo s onim što su sirotinja...? misim ne uboga sirotinja, nego ono...nemaju kintu...imaju prosečno...
 
aj nemoj se svađaš, nego me udostoji odgovora na ono što sam te pito...aj nemoj si sisa...:zag:

- - - - - - - - - -



pa predpostavljam kinta...
al šta ćemo s onim što su sirotinja...? misim ne uboga sirotinja, nego ono...nemaju kintu...imaju prosečno...

Pa da, nema malo onih kojima je to ciljna grupa bas iz tog razloga. Ne daje se potpuno, a izvuce korist. Ali ne bih o tom slucaju.
Niko nije imun na strast (sa lovom ili bez), a tade se cesto zaboravi na ostalo... I nekada je kao zivi pesak- sto se vise koprcas, sve te vise guta.
 

Back
Top